Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ME 2008 - Austria- Szwajcaria
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2007-11-21, 23:35  ME 2008 - Austria- Szwajcaria

Jako ze eliminacje do Euro 2008 z dniem dzisiejszym sie zakonczyly i znamy juz komplet finalistow przyszlorocznej imprezy a do losowania grup (2 Grudzien) zostalo juz tylko 10 dni to mysle ze temat moze miec juz racje bytu na tutejszym forum :) .

Jak narazie mozemy pospekulowac czy tym razem zdzialamy cos wiecej niz sam awans przy dwoch poprzednich MS...i jaka byla by wg nas grupa smerci i jak grupa marzen.....

Oto podzial na koszyki:

Podział na koszyki przed losowaniem grup finałowych Euro 2008:

I: Szwajcaria, Austria (gospodarze), Grecja (obrońca tytułu), Holandia (współczynnik 2,417)

II: Chorwacja (2,409), Włochy (2,364), Czechy (2,333), Szwecja (2,273)

III: Rumunia (2,250), Niemcy (2,250), Portugalia (2,192), Hiszpania (2,182)

IV: Polska (2,167), Francja (2,091), Turcja (1,958), Rosja (1,958).

Moj typ na grupe marzen to :

Austria
Czechy
Rumunia
Polska

Grupa smierci

Holandia
Chorwacja
Hiszpania
Polska

A jakie sa Wasze typy :> ?
Postaw piwo autorowi tego posta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-11-21, 23:38  

Obysmy tylko nie trafili na Anglie, bo jak zwykle nas zloja :lol2:

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2007-11-22, 02:11  

Idąc tropem Preda obawiam się szwedów :D . Zawsze jak natykaliśmy sie na Szwedów to przebieg gry z naszej strony to obraz nędzy i rozpaczy.

chcialbym wylosowac (szkoda ze nie będę przysłowiową sierotką) Austrię, Włochy i Rumunów, a najgorszy zestaw wg mnie to Holandia, Szwecja i Niemcy.

Ciekawi mnie fakt, że gospodarze mistrzostw mają bardzo małe stadiony. Rozumiem że na codzień niepotrzebne im są 60cio tysiączniki, ale te 6/8 stadionów po 30 tysięcy to troche mało...Jednak to, że UEFA nie miała nic przeciwko świadczy na naszą korzyśc przed euro'12 , bo nam tymbardziej wielkie molochy sie po miszczosfach nie przydzadzą :P .
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Daras 

Wysłany: 2007-11-23, 13:54  

Mi się marzy taka grupa: Austria, Czechy, Niemcy i oczywiście Polska. ;)

Kendzior 
!

Wysłany: 2007-11-23, 14:12  

Taa, szkoda ze nie mozemy byc jeszcze w grupie z Ruskimi, mielibyśmy historyczna motywację przeciwko zaborcom :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 81/108
Wysłany: 2007-11-23, 17:13  

Holandia, Niemcy Włochy, Polska. Z grupy wychodzą oczywiście POLSKA i Holandia :D

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2007-12-02, 13:10  

No szkoda że nie mogliśmy trafić na Rosję bo mielibyśmy narodową mobilizację przeciwko zaborcom :lol2:

Co do grupy to ładnie, nie powiem. Na pewno jesteśmy w stanie powalczyć, aczkolwiek po tym co wyczyniała Chorwacja na Wembley to raczej oni i Niemcy są faworytami tej grupy.

W grupie A porachunki wyrównają Szwajcarzy i Turcy i mecz może być ostry. Turcy pewnie teraz nie zaczną bójki bo jakby Szwajcarscy kibice wbili na murawę to byłoby z nimi kiepsko :lol:
Grupa C podoba mi się bardzo. Grupy śmierci zawsze są fajne 8) Szkoda tylko ze po dwa zespoły z tej grupy grały ze sobą w eliminacjach ale cóż :roll: Holandia-Włochy to będzie mecz :D
Grupa D niemal identyczna jak na poprzednim Euro tylko zamiast Szwedów byli Portugalczycy. Pamiętamy kto wtedy wyszedł, czy teraz będzie podobnie :> ? Wątpie, faworytami są Szwecja i Hiszpania ale Rosja pod pod przewodnictwem Hiddink'a może też nieźle namieszać.

Co do piłki to podobna do tej z Mundialu w Niemczech, tylko tyle że jest w łąty co czyni ją bardziej odlschoolową :P
nie wiem jak tu.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Raijn
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2588/1200
Wysłany: 2007-12-02, 13:18  

08.06
18:00 Austria - Chorwacja
20:45 Niemcy - Polska

12.06
18:00 Chorwacja - Niemcy
20:45 Austria - Polska

16.06
20:45 Polska - Chorwacja
20:45 Austria - Niemcy
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-12-02, 13:22  

Gramy z Niemcami wiec Błaszczykowski sobie juz za dużo w Borussi nie pogra.

dziki 
Krakus!

Piwa: 398/173
Wysłany: 2007-12-02, 13:50  

Spokojna głowa. Tam go uwielbiają. Ostatni mecz na prawej obronie, do której go cofnięto, rozegrał tak jak z Panatą. BVB nie może sobie pozwolić na takie coś.

Już pisałem. Czas na KontrBlitzkrieg. Brakło Czechów i byśmy mieli kwadrat -

Czechy, Austria
Polska, Niemcy

A tak to sobie pogramy z szwabopodobnymi i niemiaszkami i odbębnimy nasze zadanie. Wszak niedługo koło Zagorakisa ma stać Żurawski jak już ktoś wspomniał:)

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2007-12-02, 14:22  

Grupa niezła i myślę, że możemy powalczyć. nie ma co dopisywać 3 punktów przed meczem z Austrią, bo to gospodarze, a nasi pierwszego meczu na imprezie nie wygrali już dawno. wierzę jednak, że Leo poustawia wszystko w głowach naszych piłkarzy. Jeśli chodzi o mecze z Niemcami i Chorwacją - jedno jest pewne - oprócz milionów w kraju będzie nam dopingować cała anglia :]
w eliminacjach pokazaliśmy, że potrafimy grać z drużyną z najwyższej półki, a na Niemców to jednak dodatkowa mobilizacja. może tym razem się uda.

Pozostałe grupy ciekawe, ale to urok ME w których ciągle gra tylko 16 drużyn. jeśli chodzi o grupe śmierci C to zapewne odpadną Holendrzy, którzy pewnie nie pozbędą się pecha, a Włosi dzięki karnemu w 90 minucie w meczu z Rumunią wyjdą na 1:0 i pewnie będzie to kluczowe dla ich awansu do 1/8 :]
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Kendzior 
!

Wysłany: 2007-12-02, 14:32  

kuryl napisał/a:
nie ma co dopisywać 3 punktów przed meczem z Austrią, bo to gospodarze, a nasi pierwszego meczu na imprezie nie wygrali już dawno.

Pierwszy mecz gramy z Niemcami. Co nie zmienia faktu ze to jednak gospodarze i trzeci turniej z rzedu mamy zaszczyt grac przed pelnym stadionem tubylców :P

Alvaro 
No. 14

Piwa: 15/5
Wysłany: 2007-12-02, 15:35  

Wlasciwie, grupa jest odpowiednia. Wielu obawia sie Chorwacji, po tym jak pojechala Angoli na Wembley... Anglia zagrala ten mecz koszmarnie, generalnie - koncowka eliminacji nie nalezala do nich. Chorwaci juz nie raz pokazali, ze w pilke grac potrafia, takze nie mozemy ich lekceważyć, ale uwazam, ze jestesmy w stanie walczyc z nimi jak rowny z rownym. Gorzej natomiast ma sie sprawa z Niemcami, ktorych jeszcze nigdy nie udalo sie ograc :/

Oto recepta na wyjscie z grupy :D

Po pierwsze, nie mozemy przegrac Euro juz w pierwszym spotkaniu, dlatego trzeba urwac punkty Szwabom. Na MŚ bylo blisko, gdyby nie to czerwo :olaboga:
Po drugie - komplet punktow z Austria
Po trzecie, korzystny wynik w kluczowym potkaniu z Chorwatami.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-12-02, 15:53  

Losowanie dobre, bo nie mamy w grupie zadnych wymiataczy a jako zespol z czwartego koszyka trafilismy chyba najlepiej. Faworytami do wyjscia z grupy to na pewno nie jestesmy, ale to akurat dobrze.

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2007-12-02, 18:04  

I tutaj Predzik trudno sie z Toba nie zgodzic. Na dwoch ostatnich MS wyjscie z grupy mialo byc formalnoscia, a jak sie skonczylo wszyscy widzieli. W tym momencie grupe mamy taka, ze i Niemcy i Chorwacja i Austria (w koncu gospodarz) traktuja siebie, jako faworyta do awansu, a Polska ma byc dostarczycielem punktow. Nam zdecydowanie lepiej gra sie, gdy startujemy z takiej pozycji, niz gdy jestesmy faworytami. Szczegolnie, gdy dane zespoly sa teoretycznie w naszym zasiegu.

Mysle tez, ze sporo zawodnikow bedzie pamietac MS w Niemczech, wiec i nerwy z tytulu wystapienia na takiej imprezie powinny byc mniejsze. No i mamy Leo, ktory jest zdecydowanie lepszym motywatorem niz Pawel J.

Odpowiedz do tematu