Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Frank Lampard
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2007-08-28, 18:55  

Myślę, że zero w tym prawdy... :]

memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2007-08-28, 22:25  

Gdyby to było o Mourinho to można by się zastanawiać czy to prawda. Co do Franka, to chyba takim bucem nie jest

Sierek10 
Blau - Grana

Wysłany: 2007-09-02, 09:46  

Szczerzę mówiąc to jakiś czas temu byłem bardziej za tym aby to Lampard zasilił Barcę aniżeli "Titi" - no - ale stało się jak się stało....
Co nie zmienia faktu iż nadal po cichu liczę iż w końcu szefostwo FCB ściągnie na Camp Nou jednego z moich ulubionych graczy :)

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2007-09-02, 10:34  

Gdyby poszło po twojej myśli to pewnie teraz Lapms zastępował by Eto'o na szpicy ;) Na szczęście zarząd nieco inaczej to rozkminił :D

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2008-02-11, 19:35  

Temat powraca i wcale nie mam na myśli kupowania przez Lamparda domu w kraju jego żony :P
W związku z końcem kontraktu zawodnik jest do kupienia za bodaj 8 mln. Dołożyć do tego odejście Deco i prasa na pewno nie zostawi tego tak sobie.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-02-11, 19:38  

Mourinho w pakiecie z Lampardem hmmmmm ciekawe czy by sie sprawdzil w La Liga.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-02-11, 19:59  

i drogba

ostatnio lampard padaczy. nie sadze zeby byl tym kogo potrzebujemy do pomocy, ale jesli wielki mou tak postanowi to na pewno doskonala decyzja

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2008-02-11, 21:22  

lampard w BCN - moge sie zgodzic, ale pod pewnym warunkiem - ze nie bedzie to jedyny powazny zawodnik na jedna z 2 pozycji w pomocy (na DMie go nie widze), ktorego sprowadzimy w lecie. nie jestem rowniez za tym, by mial miejsce w skladzie z wejscia (co w obliczu odejscia deco oznaczaloby bezposrednie zastapienie dekunia).

frank posiada pewne cechy, ktorych w barcelonie brakuje. przede wszystkim potrafi przy******. z innych pozycji bramki rowniez strzelac mu sie zdarzalo. poza tym jest silny, potrafi sie zastawic, powalczyc. do tego podobno zdrow jak kon :) jednak w graniu gry radosnej i galaktycznej nie koniecznie musi byc tak dobry, do tego czasem potrafi skutecznie zniknac w meczowej szarzyznie nie wyrozniajac sie niczym wielkim (ale akurat kto jak kto ale my dobrze znamy taka postawe u zawodnikow :)

oczywiscie wazna w jego wypadku bylaby forma, szczegolnie ta fizyczna bo po przesiadce z dobrze przygotowanej chelsea do "luznejszej" (jak twierdza sami zawodnicy) barcelony moglby go spotkac szok, a wiemy ze ten gosc wirtuozem techniki nigdy nie byl i nie bedzie i jego atuty tkwia gdzie indziej. do tego dochodzi ogranie w PD i konkretnie w naszym systemie - eto'o to nie drogba, a messi to nie wright philips itd. jednym slowem - imo lamps moglby byc ulepszona wersja gudiego :D wiekszosc tych 'zarzutow' zwiazana jest oczywiscie z obecnym ksztaltem barcelony, nikt nie moze powiedziec jak bedzie wygladala taktyka czy przygotowanie fizyczne w lecie, byc moze pod okiem nowego trenera.

zeby w ogole doszlo do transferu lamps musialby po pierwsze chciec do nas trafic. a do tego zapewne musialby miec jakis powod - poczawszy od LM po udobruchanie zony :P krotko rzecz ujmujac wszedlby w buty henry'ego z lata zeszlego sezonu - pozegnanie z klubem ktoremu sie wiele zawdziecza, transfer do barcelony, walka o miejsce w skladzie (2 pozycje do obsadzenia przez inieste, xaviego, kogos nowego/deco i samego lampsa), brak wstretu do lawki rezerwowych. w zamian te same marzenia co u titiego - LM i ogolnie hala :)

rozpisalem sie choc w glebi duszy czuje ze lampard nigdy u nas nie zagra :) i nie bede plakal, gdyby tak wlasnie sie stalo.

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2008-02-12, 18:05  

wystarczy sobie popatrzyc czasami jak sporo nasza pomoc ma miejsca na 20 metrze od bramki w momencie jak messi sciaga na siebie z 3 obroncow :D

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2008-02-12, 18:19  

ja tam jestem zdecydowanie na nie

co lampard daje druzynie? jesli jest w formie, to bardzo dobre uderzenie z dystansu, jesli jej nie ma, to nic. na dma sie nie nadaje, a ani nie jest specjalnie kreatywnym rozgrywajacym, ani sam nie robi akcji przesadzajacych wyniki meczow.

jest juz niemlody, a na pewno drogi w utrzymaniu. do tego dochodzi kwestia przystosowania anglika do zycia w hiszpanii i gry w la liga

graczem o podobnej charakterystyce jest xabi, ktory w tym sezonie meczy sie w liver i bylby latwy do wyciagniecia.

ale czy kogos takiego potrzbujemy?

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2008-02-12, 18:22  

Będziemy potrzebowali jeśli odejdzie Deco. Zamiast na Franku mam nadzieje skupimy się na Essienie, bardzo wszechstronny gracz, ma mocne uderzenie i jest... czarny :]

Niestety jeszcze nigdy nie usłyszałem plotki, ploteczki jakoby nasz klub się nim interesował :/

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2008-02-12, 18:24  

danji napisał/a:
skupimy się na Essienie

Nie wierzysz w Yaye :>

Co do Lamparda to kupił dom w Barcelonie, na bank przejdzie do Espanyolu :P
nie wiem jak tu.

miki_barca 

Piwa: 4/3
Wysłany: 2013-02-03, 17:28  

Dawać Franka do nas. Kończy mu się kontrakt, taki zawodnik za darmo :) . Dziwie się, że nie chcą z nim przedłużyć na 2 lata kontraktu. Ładna brama wczoraj :)

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-02-03, 18:14  

Racja. Mamy zdecydowanie za mało ilości i jakości w pomocy. Nie to co w ataku chociażby. Lampard za Thiago to mógłby być swietny pomysł.

Dako 

Piwa: 104/60
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-02-03, 18:15  

Frank do Lechii...ehh rozmarzyłem się.

Amor Patriae Nostra Lex

Odpowiedz do tematu