Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Frank Lampard
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-04, 10:50  

elFufu napisał/a:
sytuacja w letnim oknie transferowym (za sport.es):

Mark van Bommel do Bayernu
Michael Ballack do Chelsea
Frank Lampard do Barcelony

nie ma co chlopaki ze Sportu poszlaeli :hahaha:

co jak co, ale van Bommela moznaby sprobowac opchnac do Bayernu za niezly hajs, zwlaszcza jesli do konca sezonu nadal sie bedzie prezentowal tak drewnianie

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-04, 11:15  

Bommel się nie nadaje do stylu gry prezentowanego przez Barcę. Myślę, że Bayern to dla niego idealne miejsce. Powinien tam wrócić do formy, jaką miał za czasów najlepszych występów w barwach PSV. W sumie to bym za nim nie rozpaczał. Byleby tylko w zamian nie przechodził stary drewniak pokroju Ballacka, czy jakiś niewyżyty Angol. W sumie to do środka nie potrzebujemy nikogo, jak wróci Xavi. Priorytetem jest prawa/lewa obrona, no i ostatecznie atak.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'
Postaw piwo autorowi tego posta

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-04, 12:48  

Po ewentualnej sprzedazy bommela, nie potrzebujemy nikogo do srodka? bzdura, pomoc w skladzie deco,xavi,edmilson,iniesta,motta(nie wiadomo przez ile bedzie mozna na niego liczyc) nie prezentuje sie odpowiednio jak na zespol ktory chce walczyc na wszystkich frontach

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-04, 12:56  

bommel out judas cesc in :D a tak powaznie to nielze wrazenie sprawia raul garcia ale na razie nie ma pewnosci czy to nie gwiazdka jednego sezonu

a co do lamparda w Barcy... :hahaha:

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2006-03-04, 15:19  

Hmm jesli odejdzie Bommel to bedziemy potrzebowali kogos na rezerwe. Zakladajac, ze para Deco-Xwvi jest nietykalna, a za nimi gra Edmilson, to wtedy w odwodzie pozostaje Motta i Iniesta, ten pierwszy jak wiadomo dosc czesto jest niedysponowany, Iniesta z kolei jest slaby w destrukcji i na niektorych rywali /np chelsea/ lepiej wystawic jakiegos killera-fightera. Wydaje mi sie, ze trzeba bedzie poszukac na ta pozycje, jakiegos solidnego ligowca;)

Lampard w Barcelonie tez mnie smieszy, przeciez musialby grac albo za Xaviego albo za Deco, a to przeciez niemozliwe. Poza tym slaby jest :)

mikaelus 

Piwa: 729/975
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-04, 16:33  

Ballacka bym za Bommela przywitał, pod warunkiem, że grałby jako DM.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-04, 18:09  

Srodek pozostanie bez zmian, a ja uparcie nadal twierdze ze bommel wam jeszcze pokaze :P

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-04, 18:26  

bommela też jeszcze nie przekreśliłem po tym co pokazywał na początku sezonu,
podobnie uważam, że dla lampsa nie znalazło by się miejsce w 11 Barcy, xavi i deco są nietykalni tak więc ten transfer nie ma racji bytu...;)

mikaelus 

Piwa: 729/975
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-04, 20:59  

Ba, Bommel już pokazał - gdyby nie miał kontuzji to nie wiem czy Deco wróciłby tak łatwo do pierwszego składu. Ale niestety kiedy on się wykurował to Holender skręcił kostkę, a po tym urazie już nie gra najlepiej, na pewno w niemałej mierze z powodu zbyt rzadkich występów.
Inna sprawa to jego ustawienie na boisku. Dziwi mnie, że Ryjek wystawiał kilka razy Xaviego na DM, a nigdy nie spróbował takiego ustawienia z Bommelem, który jest wysoki i silny.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-04, 21:06  

Mikaelus wiem ze pokazal, ale wielu to nie wystarczy i twierdza ze Bommel sie nie nadaje itd. Rowniez bylem/jestem zaskoczony ze Ryjek nie probuje go na piwocie, ale najwidoczniej ma jakies powody, bo nie wierze ze poprostu o tym nie pomyslal :)

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-03-04, 22:36  

elFufu napisał/a:
sytuacja w letnim oknie transferowym (za sport.es):

Mark van Bommel do Bayernu
Michael Ballack do Chelsea
Frank Lampard do Barcelony

nie ma co chlopaki ze Sportu poszlaeli :hahaha:

Dokładnie. W dzisiejszej gazecie wyborczej o tym artykuł napisali :D :D :D :D

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2006-03-05, 00:14  

Moze po prostu Edmilson sie bardziej na pivota nadaje anizeli Bommel, ktory dzisiaj rowniez niczym szczegolnym sie nie wyroznil /poza jedna akcja wlasciwie/ zreszta iniesta nie byl wiele lepszy. Oczywiscie, chcialbym zeby Bommel u nas wymiatal, no ale poki co nie jestem z niego zadowolony.

Chadd 

Piwa: 37/34
Wysłany: 2006-03-08, 20:07  

Wczorajszy mecz to chyba najlepszy występ edmila w Barcelonie. Lempard po prostu nie istniał, miotał sie niemiłosiernie ale brazylijczyk nie pozwolił mu po prostu na nic.

A tekst gazety przyjąłem z rogalem na ustah, ale osobiście uważam taki pomysł za totalnie naciągany bo ani nam Lampard nie potrzebny ani Bommel nie zawodzi na tyle by pozbywać się go po jednym sezonie. Chlopak, podobnie jak Marquez w pierwszym swoim sezonie na CampNou ma po prostu pecha do kontuzji ale z czasem powinien ustabilizowac formę, co wpłynie tylko korzystnie na walkę o miejsce w jedenastce.

jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2006-03-16, 00:21  

to byłby transfer na miarę Pereza, dużo koszulek by się sprzedało, dużo kasy trzebaby było wyłożyc aby go odkupić i go wyżywić, a pożytek dla drużyny mizerny :]

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2007-08-28, 16:35  

Nie wiem ile w tym prawdy, bo podane linki do 'umowy', które były podane nie działają. Tekst z plotkarskiego działu gazeta.pl

Cytat:
Zgadnijcie co czytamy w punkcie pierwszym nowej umowy? Do Franka zawsze i wszędzie należy się zwracać per pan (ponoć tylko John Terry jest jedyną osobą, której te przykazania nie dotyczą). Dalej, w podpunkcie ''a'', dowiemy się, że przed meczem spiker odczytując nazwisko Anglika, ma je wymówić ze szczególną estymą, entuzjazmem wręcz. Należy mu się także szczególny szacunek zarówno ze strony kibiców, jak i kolegów z drużyny, którzy - tak byłoby najlepiej - powinni witać go oklaskami tam, gdzie się pojawi. Również w szatni.

Obsługa, czyli tak generalnie wszyscy pracownicy zatrudnieni w Chelsea Football Club, mają unikać kontaktu wzrokowego z ''Panem'' Lampardem.

Są też ''przykazania'' dla kolegów Lamparda. Kiedy ten strzeli gola, w jego pobliżu przez 5 sekund nie może znaleźć się żaden inny zawodnik Chelsea. Frank cieszy się z gola sam. Dodatkowo chce mieć osobną szatnię, w której zawsze znajdą się dwie butelki jednolitrowej wody mineralnej (najlepszej w Anglii), odpowiednio schłodzonej rzecz jasna.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Odpowiedz do tematu