Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2006-01-19, 15:28  Studia

Ponieważ studenci stanowią znaczy % użytkówników tego forum nie mogło zabraknąć tego tematu. Piszcie co, gdzie studiujecie i co się tam u was dzieje ciekawego. Wiadomo, że zaczeła/niedługo zacznie* sie sesja więc to chyba najlepszy okres, żeby wyładować gdzieś swoją frustrację :P

*niepotrzebne skreślić

to może na poczatek coś, co mnie dziś spotkało, otóż:

pojechałem na polibude na jakiś wykład, z przedmiotu którego nazwy nie jestem w stanie sobie przypomnieć ;) . Wszystko przebiegało "normalnie", aż nagle babka stwierdziła, że w takich warunkach nie będzie pracować i nie będzie wiecej nam wykładać. Jak nam się coś nie podoba to do dziekana możemy iść. Dodam tylko, że to przedmiot, na który trzeba po prostu chodzić, żeby dostać zaliczenie. Mają wbite w niego zarówno studenci jak i wykładowcy. Najlepsze jednak to, że ona teraz chce nam normalne zaliczenie zrobić, czyli kolejne bzdury które trzeba będzie wkuć :kwasny:

A ja głupi myslałem, że na piątym roku to już się takie historie nie zdarzają, a tu taka miła niespodzianka :D

na myśł przychodzi tylko jedno: "gotowi pomysleć, że jesteśmy tu dla nich"
no i oczywiście CHWDPG ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2006-01-19, 16:50  

PG?:> no rakka ze CHWD :)

warunek z matmy trwał przedwczoraj do 12stej...PM . dobrze ze mnie ominęło :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2006-01-19, 17:03  Re: Studia

kibol napisał/a:

A ja głupi myslałem, że na piątym roku to już się takie historie nie zdarzają, a tu taka miła niespodzianka :D

Ja będąc swego czasu studentem archeologii na UAM to na czwartym roku bywałem sporadycznie w instytucie, a na piątym to ze 2 razy byłem tylko , bo jak powiedział mój profesor "trudno jest połączyć pracę naukową z pracą biznesmana" i nie za bardzo miał czas na takie pierdoły jak magistranci :D Nie było więc po co siętam fatygować :D

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-01-19, 17:08  

czy ma ktos moze jakies materialy o kulturze konsumenckiej? bo potrzebuje na gwalt ;)

Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2006-01-19, 17:35  Re: Studia

melvin napisał/a:

bo jak powiedział mój profesor "trudno jest połączyć pracę naukową z pracą biznesmana" i nie za bardzo miał czas na takie pierdoły jak magistranci :D Nie było więc po co siętam fatygować :D

Dokładnie tak, u mnie w katedrze podchodzą do tego podobnie, jak coś chcesz to się umawiasz i spotykasz.
Z wykładami jest tak że to od ciebie zależy czy przychodzisz czy nie i nikt ci żadnych jazd z tego powodu nie robi. Dodatkowo połowa osób już pracuje i czasem ciężko jest wszystko pogodzić. A tu przyjdzie taka baba z innej katedry, nawet z innego wydziału chyba, z wielką "misja". I jeszcze dopierdoli. :kwasny:
Człowiek chce odwiedzić swoją uczelnie, bo dawno nie był, spotkać się ze znajomymi a tu taki lol.
Niestety pani doktor nie osiagneła zamierzonego rezultatu bo generalnie nikt się nie przejął :D

Gocha 
kapsułki w raju ;p

Wysłany: 2006-01-19, 19:05  

mroo napisał/a:
czy ma ktos moze jakies materialy o kulturze konsumenckiej? bo potrzebuje na gwalt ;)

ja cos mam na ten temat, wyslij mi maila na priva to Ci przesle

edited by imerr: mail mroo jest widoczny :)

edited by imerr2: składam samokrytykę: Gocha tego nie widzi, bo adres mroo'wego maila widzę z racji mojego moderownia :P

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2006-01-19, 19:42  

Aaaa... wlasnie skonczylem pisac prace zaliczeniowa z WPZiB UE, nt "Wspólna Polityka Zagraniczna i Bezpieczeństwa UE - instrumenty działania, struktura decyzyjna, skuteczność".

Dzieki Ci Boze ze pozwoliles mi to #%$%$% skonczyc!

Amen

PS. Normalnie to bym o takiej pierdółce nie wspominal, ale... dawno sie tak nie napocilem :]
PPS. Baixinho to kiedy ten browarek stawiasz?:))

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-19, 20:48  

przy pierwszej lepszej okazji, w koncu zaoszczedziles kilka dobrych godzin mojego zycia :)

Seawolf 

Wysłany: 2006-01-19, 21:22  

jak to mówia sesja, sesja i po sesji. Do zdobycia pozostał tylko ostatni wpisik z ćwiczen i 3 tyg wolnego cos mi sie tak widzi. :P

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-01-19, 21:27  

A ja się czuje jakbym cały rok miał sesję :P
Wy tu o jakichś wolnych piszecie a ja co weekend na uczelni jestem.Dobrze, że wesoło jest chociaż można pojechać beke pokręcić. Inaczej to bym chyba zwariowal.
A uczelnie całkiem spoko...

Fufu 

Piwa: 7/3
Wysłany: 2006-01-20, 00:02  

na najmlodszym uniwersytecie w Polsce sesja dopiero nadciaga :]

nie mniej jednak swoja frustracje mozna wyladowywac na rozny sposob. Ot ostatnio w srode (17.01) na wykladzie ze wspolczesnych systemow politycznych pan profesor mowil o świetej pamieci generale Franco. Ja zarobilem jakiegos plusa do egzaminu (juz na czerwiec - bo prof. bedzie pamietal ;) ) za to ze udalo mi sie strzelic wiek w ktorym Franco zostal generalem.

Danielos siedziac obok troszke sie gotowal sluchajac o bogobojnym patriocie hiszpanskim umilowanym generale Franco az w koncu wypalil: Catalunya is not Spain- i dodal - bo my jestesmy bogaci i łożymy na Kasytlie. Profesor sie pyta o co chodzi To sie chlopak poprawil i powiedzial ze Katalonia jest bogata i łoży na Kastylie

Mowienie MY, WY bywa zgubne....

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-20, 00:26  

elFufu napisał/a:
Ja zarobilem jakiegos plusa do egzaminu (juz na czerwiec - bo prof. bedzie pamietal ) za to ze udalo mi sie strzelic wiek w ktorym Franco zostal generalem.

ja znam date śmierci, ale o to się już nie zapytał...

elFufu napisał/a:
Danielos siedziac obok troszke sie gotowal sluchajac o bogobojnym patriocie hiszpanskim umilowanym generale Franco az w koncu wypalil: Catalunya is not Spain- i dodal - bo my jestesmy bogaci i łożymy na Kasytlie. Profesor sie pyta o co chodzi To sie chlopak poprawil i powiedzial ze Katalonia jest bogata i łoży na Kastylie

fakt, że nie jeździł specjalnie po Franco, nie oznacza że nie wsponiał o drugiej stronie rządów generalissimusa :]

A o tym, że Barcelona to nie Hiszpania wcześniej sam wspomniał, więc nie musiałem go specjalnie naprowadzać...

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-01-20, 13:03  

Nie chce sie chwalic i kozaczyc, ale to gowno w ktorym tkwie coraz glebiej (politechnika wroclawska - budownictwo) jest nieziemsko kurewsko ciezkie i zamienilbym sie z kazdym z Was gdyby byla taka opcja.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2006-01-20, 15:45  

Moze na Gdańską Polibude - budownictwo ?? :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Negro 

Piwa: 11/30
Wysłany: 2006-01-20, 18:48  

Właśnie wróciłem z zeróweczki, która była zarazem moim pierwszym egzaminem w życiu, nie licząc matury i prawka no i.... zajebiście 4.0 z filozofii :winko:

Nie taki dr. Woźniczka straszny jak go malują :lol:

Edit: Przedmiot, który zdawałem też oficjalnie nosi nazwę "Historii Filozofii" :]
Ostatnio zmieniony przez Negro 2006-01-20, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu