Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Boraś
2018-05-24, 11:17
Andres Iniesta
Autor Wiadomość
Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2015-11-21, 21:12  

bump kurwa :iniesta: :konik:
Postaw piwo autorowi tego posta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2015-11-21, 21:22  

no ja juz na poprzedniej stronie pisalem, ze dla mnie iniesta>xavi. dzisiejszy mecz kolejny raz pokazal przepasc miedzy andresem, nawet po swoim prime timie, a rakiticiem, roberto, czy rafinha. i wcale nie chodzi o bramke. oj ciezko go bedzie zastapic

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2015-11-21, 23:36  

biegł 3 metry przez 10 minut ( w międzyczasie robił budżet swojej winnicy na 2016 rok), a i tak strzelił bramkę...

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2015-11-22, 10:52  

Lo puto crack znowu błysnął, jebaniutki wie kiedy uraczyć nas tymi swoimi rzadkimi trafieniami...

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2015-11-23, 09:21  

następny gol za 5 lat :P

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2015-11-23, 09:42  

Dodo napisał/a:
no ja juz na poprzedniej stronie pisalem, ze dla mnie iniesta>xavi. dzisiejszy mecz kolejny raz pokazal przepasc miedzy andresem, nawet po swoim prime timie, a rakiticiem, roberto, czy rafinha. i wcale nie chodzi o bramke. oj ciezko go bedzie zastapic

Ozilem go zastapimy

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2015-11-23, 17:49  

z niego czesto jest szydera, ale ja tam ozila cenie. nie kazdego zawodnika i nie kazdej druzyny styl polega na ciaglym utrzymywaniu sie przy pilce, byciu pod gra i on np. lubi zniknac, ale jego skill jezeli chodzi o otwierajace podanie jest niesamowity

wakabayashi 

Wysłany: 2015-11-23, 19:22  

No otwierajace podania ma super, podobnie z reszta cesc, ale ponadto niewiele oferuja, a to za malo na taki klub jak fcb.

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/24
Wysłany: 2015-11-24, 15:32  

visca napisał/a:
następny gol za 5 lat :P

I co z tego? To, że ktoś nie strzela, to nie znaczy, że nie jest ważny dla drużyny. Ile się Iniesta z XAVIm naasystowali Messiemu? Teraz pamięta się tylko o Messim, a bez nich by sobie nie poradził? Poza tym Iniesta mało strzeli, ale jak już huknie, to w bardzo ważnym momencie i zazwyczaj w bardzo ładnym stylu. ja się na jego ostatnią bramkę patrzyłem z otwartymi ustami, patrzyłem i napatrzeć nie mogłem...

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2015-11-24, 16:10  

Mam dokładnie tak samo gdy czytam Twoje posty. Po prostu nie mogę wyjść z podziwu. :ironia: :tokoniec:

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
gelex, dziki, Cartmann
wakabayashi 

Wysłany: 2018-04-24, 15:07  

France Football przeprasza Inieste.

"To nie będzie zwykły edytorial. Ustalmy to na samym początku, żeby nie było nieporozumień. To z naszej strony akt lojalności. Wszystko bierzemy na siebie. W ostatnią niedzielę, przy okazji finału Pucharu Króla, Pan Iniesta rozegrał bez wątpienia ostatni finał w barwach swojego klubu przed ogłoszeniem odejścia do Chin. Zostało nam więc dosłownie kilkanaście oficjalnych spotkań w tym sezonie, licząc mundial, by cieszyć się grą największego rozgrywającego w historii futbolu. To nie jest "piłkarz", to "Piłkarz", wyjątek na skalę światową, który jest szanowany nawet przez największych rywali z "AS-a" i "Marki", którzy wybrali się w ostatni weekend, by oddać mu hołd. To było za mało, ten niewielki pakiet minut, żebyśmy w pełni odczuli stratę tego "linoskoczka", którego elegancja jest równie wielka, co jego szlachetność. Tam, gdzie większość jego obecnych kolegów spędza czas na komplikowaniu sobie życia, on cieszy się z upraszczania wszystkiego przez ostatnie 15 lat. Mówiąc bez żadnej pychy, w tym hedonistycznym chaosie on nadawał tej grze życie. Bez niego Messi bez wątpienia dużo szybciej zacząłby się męczyć w Barcelonie. Z nim Barca przezwyciężyła wszystkie możliwe przeciwności losu. Wiedziony intuicją, sprytny i sprzeciwiający się autorytetom, posiadający posturę klasycznych zawodników pośród gigantów środka pola, Pan Iniesta udowodnił, że mózg jest bezapelacyjnie najważniejszym "mięśniem" wielkich mistrzów. Jego talent polega na kreowaniu innych zawodników. Jego szalony wręcz altruizm, który bez wątpienia pozbawił go uznania, powinien być tym samym jeszcze bardziej doceniony. Tak jak "Złota Piłka", która uciekła mu w 2010 roku (2. miejsce), a zwłaszcza w 2012 roku (3. miejsce), co było błędem. Co więcej, jego rywalem w tym tragicznym pojedynku był też Xavi. Nie szkodzi. Pośród największych piłkarzy, którzy nie zdobyli "Złotej Piłki", jego absencja boli nas najbardziej. Chyba że odpowiedni występ w Rosji pozwoli naprawić tę demokratyczną anomalię. Przepraszamy, Andres"

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Boberek, BlueLion
Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2574/1201
Wysłany: 2018-05-24, 11:16  

Andrés Iniesta has signed for Japanese club Vissel Kobe on a two-year deal.

2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2574/1201
Wysłany: 2018-05-26, 12:41  

2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
peterseil 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2018-06-15, 22:40  

Piękny moment jak Iniesta dzisiaj schodził pod koniec meczu, a kibice na stojąco owacje, oj będzie brakowało go w kadrze, jak skończy karierę :(

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ronaldinho4ever
Odpowiedz do tematu