Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Boraś
2018-05-24, 10:17
Andres Iniesta
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-11-23, 13:11  

Chętnie bym Ci wytłumaczył gelex co sądzę na ten temat, ale wygodniej byłoby bez pośrednictwa klawiatury :P Nie chce mi się produkować zwyczajnie.

Ja też mógłbym się zgodzić z dużą częścią tego co napisałeś, ale Ty odchodzisz moim zdaniem od tematu i dorabiasz teorię a ja pozostałem przy tym co wiemy choć nawet to co niby wiemy to pewnie bzdury wyssane z palca. Nie ma tu za bardzo na czym budować teorii.

Niemniej odpowiem.

gelex napisał/a:
od czego do jasnej cholery jest zarząd tego klubu, jak nie od zapewnienia zawodnikom i trenerom możliwie najbardziej komfortowych warunków pracy? Tak by ci mieli wszystko, co jest im potrzebne do tego, by skupić się na tym za co dostają kasę, a za co ich tak wielbimy... na grze.

Oczywista oczywistość i nie musisz tego nikomu tłumaczyć.

gelex napisał/a:
Jeżeli jeden z drugim zaczynają się domagać tego i owego, czego o dziwo do tej pory nie robili, to co do kurwy nędzy się dzieje nie tak z zarządem? Bo nie dam sobie wmówić, że Andresowi nagle sodóweczka odbiła, a Pique o tworzeniu nowego zarządu mówi sobie tak tylko dla podtrzymania konwersacji.

Tutaj już grubo lecisz więc zadam pytania pomocnicze: jeden z drugim to konkretnie jacy ludzie? Coś mnie ominęło czy o czymś zapomniałem?

Pique :lol: Mówisz o tym Pique, który lata temu powiedział, że może kiedyś celowałby w funkcję prezydenta? To było tak dawno temu, że chyba jeszcze za czasów Laporty. Generalnie wychowankowie często są pytani o to czy utrzymają związek z klubem po zakończeniu piłkarskiej kariery i to są naturalne pytania. Jedni widzą się jako trenerzy, inni chcą pracować z młodzieżą a jeszcze inni chcieliby być Laportami.

Jak Xavi powie w wywiadzie, że po zakończeniu kariery chce być trenerem to będzie to 'zamach' na aktualnego trenera/trenerów?

gelex napisał/a:
I jak rozumieć, że piłkarz niby szantażuje klub? A może to tylko sygnał wysyłany do otoczenia: Mamy dość! Chcemy mieć lepszy komfort pracy! Chcemy aby o nasze zdrowie dbali bardziej kompetentni ludzie!

Skąd tam ta liczba mnoga? Przecież to tylko sygnał (zakładamy, że te informacje są prawdziwe choć na 99% to bzdury - debile z nas :D ) Iniesty przy okazji tak osobistej sprawy jak negocjowanie nowej umowy.

Gdyby to miał być sygnał jakiejś grupy to musiałby być przekazany inaczej przecież kurwa od tego są kapitanowie i nie tylko oni zresztą. Poza tym skoro można wypaplać jakiemuś dziennikarzowi, że Andres chce Ricarta to czemu by nie wypaplać, że drużyna chce powrotu jakichś tam osób albo, że obecne osoby im nie pasują? Nie było mowy o żadnej drużynie.

A co mają do tego Araby to już zupełnie nie mam pojęcia i ze swojej strony zamykam temat bo gadamy o jakichś kurwa bzdurach za przeproszeniem a na dodatek dorabiamy do tego coraz 'lepsze' teorie.

Pewnie to Araby wyrzucili Ricarta i kazali piłkarzom siedzieć cicho. Potem Iniesta nie wytrzymał i supergrzecznie poprosił Sandro o możliwość widywania się z Ricartem w weekendy ze szczególnym uwzględnienie niedzielnych wizyt w SPA. Sandro na smyczy Arabów pstryknął palcem i jego media robią z Andresito szantażystę żeby decyzja o sprzedaniu Iniesty była łatwiejsza do strawienia. Następny będzie Messi, który ma już umówione warunki kontraktu z innym zespołem o czym wczoraj mówił Gallardo. Zyski pójdą na nowy stadion - Qatar Nou. Camp Nou do zaorania bo biegał po nim Guardiola a i Laporta siadywał na trybunach. Dekontaminacja to za mało.

Nareszcie zrozumiałem!
Postaw piwo autorowi tego posta

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2013-11-23, 13:50  

Mentor napisał/a:
Pewnie to Araby wyrzucili Ricarta i kazali piłkarzom siedzieć cicho. Potem Iniesta nie wytrzymał i supergrzecznie poprosił Sandro o możliwość widywania się z Ricartem w weekendy ze szczególnym uwzględnienie niedzielnych wizyt w SPA. Sandro na smyczy Arabów pstryknął palcem i jego media robią z Andresito szantażystę żeby decyzja o sprzedaniu Iniesty była łatwiejsza do strawienia. Następny będzie Messi, który ma już umówione warunki kontraktu z innym zespołem o czym wczoraj mówił Gallardo. Zyski pójdą na nowy stadion - Qatar Nou. Camp Nou do zaorania bo biegał po nim Guardiola a i Laporta siadywał na trybunach. Dekontaminacja to za mało.

!!

Mentor 

Wysłany: 2014-01-02, 13:34  

Cytat:
Iniesta: "Nie podobało mi się zamieszanie wokół negocjacji mojego kontraktu, jestem spokojną osobą. Było wiele nieprawdziwych informacji".

Cytat:
Iniesta: "Mówiło się, że stawiam warunek, domagając się powrotu osoby, której już nie ma klubie. Absolutna nieprawda".

Zero zaskoczenia, ale skoro był otwarty taki wątek to można go również zamknąć.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2014-01-02, 16:02  

szkoda, że zabrakło pytania dlaczego klub zakończył współpracę z Ricartem :]

Mentor 

Wysłany: 2014-01-02, 18:27  

Ale kogo mieli o to pytać? Andresa? :lol:

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2014-01-02, 20:16  

A czemu nie? Nie ma głupich pytań :P

Może to była decyzja Ricarta i taką informację od Andresa można byłoby uzyskać? Czy jakikolwiek z dziennikarzy zadał takie pytanie komulkowiek z klubu bądź samemu zainteresowanemu?

Mentor 

Wysłany: 2014-01-02, 20:45  

Gdyby Ricart zdecydował się odejść z klubu po wypełnieniu umowy to byśmy o tym wiedzieli raczej. Doniesienia były takie, że klub nie zdecydował się podpisać z nim nowej umowy (bo Ricart nie został zwolniony a jedynie nie dostał nowego kontraktu po wypełnieniu starego), zapewne potrzebowali miejsca na awans dla Braua, który przejął stanowisko Ricarta. Czy to wszystko miało sens to inna kwestia.

Wiemy niewiele, ja raczej nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i montowania jakichś wielkich historii nie mając materiału. Jakiś dziennikarz równie dobrze mógłby pójść na całość i zapytać czy to nie Brau domagał się awansu po tylu latach opieki nad Messim i stąd Ricart out. Bo fantazja jest od tego.

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2014-03-23, 23:17  

Zajebisty ten gol. Zakurwil jak w Fifie :zolwik2:

Mentor 

Wysłany: 2014-03-24, 13:02  

Iniesta w wieku 29 lat zorientował się, że jest lewonożny :D

Jynx 
sześciu

Piwa: 110/119
Wysłany: 2014-03-24, 20:48  

Waląc z lewej pewnie nie mierzy, a jak ma na prawą to za dużo myśli :P

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2014-03-25, 17:14  

Coś w tym jest, bo prawą strzela techniczne zawijańce, a lewą - prostym podbiciem.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1200
Wysłany: 2014-05-02, 10:58  

żeby nie zginęło ;)

2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk

gelex 
CatMorderca

Piwa: 577/335
Wysłany: 2014-05-02, 14:45  

aż się łezka w oku kręci, kiedy patrzysz jak Alves dośrodkowuje i wiesz, że za chwilę piłka spadnie pod nogi Eto'o... ten oczywiście źle ją przyjmie, ale kto by się o to teraz wściekał... gdyby nie ten kiks, nie było Dream Teamu Pepa... po chwili widzisz jak kiksuje Essien... temu to już trzeba dziękować... a potem?

Potem Messi robi z piłką dwa kroki, w trakcie których Iniesta nieco cofa się, by zrobić sobie miejsce na strzał... wtedy jeszcze nie wiedziałem, że strzeli, ale kiedy zobaczyłem jak Messi podaje mu tę piłkę... wiedziałem, że... albo guzik... nic nie wiedziałem... chciałem... I nagle eksplozja, ale jeszcze nie radości... eksplozja jakby niedowierzania, wątpliwości... cz aby na pewno był gol?... był... był gol... był finał... był Dream Team Guardioli....

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2014-05-03, 10:21  

Ja zrobiłem chyba z 10 kółek wokół mieszkania na plecach kumpla, a ziomek-fan czelskajej wstał i wyszedł. Niezapomniane i do końca chowane w sercu.

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2014-05-06, 08:40  

Dopiero teraz zobaczyłem, że Bojan był na lepszej pozycji. Dlaczego Iniesta do niego nie podawał? :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Nederlander
Odpowiedz do tematu