Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Si no salgo por las noches, no marco goles
Romario
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Teorie Platiego [temat zbiorczy]
Autor Wiadomość
socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2007-07-17, 13:22  

Musisz jeszcze duzio się uczyć co by zrozumieć forum :lol:
Mentor :ok: ;)

Plati 
Madridista

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2007-07-17, 14:19  

[img:3838522174]http://i.imgur.com/u
Ostatnio zmieniony przez Plati 2013-10-26, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2010-04-04, 18:57  

Jak widać Plati wykasował swoje posty w tym temacie. Wcześniej zwrócił się do mnie, bym usunął ten temat. Oczywiście odmówiłem, bo topic jest fantastyczny :lol:
Spodziewałem, się, że Plati wyczyści swoje posty, więc je zapisałem po tym jak do mnie napisał, bo moim zdaniem są tego warte.
Nie chce mi się już zmieniać ich kolejności, więc trzeba czytać od dołu.

Plati napisał/a:
e tam, jakna forach pisze juz od dawna :)
Plati napisał/a:
Mentor, nie zrozumialem twojej ostatniej sugestii.
Plati napisał/a:
Uwazam, ze zatrudnienie piłkarza meksykańskiego - Giovanniego dos Santosa, który ostatnio grywal w reprezentacji Meksyku U-20 (w Polsce reprezentacji do lat 20) na pozycje defensywnego pomocnika w klubie hiszpańskim Futbol Club Barcelona jest na pewno kreatywnym pomyslem, poniewaz gdyby tak sie stalo, to moglby on pokazac pelnie swoich umiejetnosci na boisku. Moglby tez pelnic funkcje lacznika pomiedzy częścią obronna druzyny, a atakiem (czyli miedzy obroncami a napastnikami w katalonskim klubie).

Teraz druga teoria Platiego vel Uefamana (tak sie podpisuje, a raczej mam taki nick na pewnym forum, ale nie chce go reklamowac): Meksykański młodzik uczący się jeszcze grać w piłkę nożną, moglby tez byc napastnikiem w Klubie. Dzięki tej pozycji, mógłby zaprezentowac swoje umiejetnosci strzeleckie, jak również omijanie obroncow przeciwnego klubu, a nastepnie oddania celnego (co nie zawsze sie zdarza, ale trening czyni mistrza) strzalu na bramke przeciwnej druzyny.

Uff...
Plati napisał/a:
Nederlander napisał/a:
Zamiast Edmilsona :D Na wikipedii wpisales dos Santosa do pomocnikow, wiec nie dziwie sie, ze teraz chcesz go zamienic z Edmilsonem :lol:

http://img231.imageshack.us/img231/2347/hank0.gif tak pisze
Plati napisał/a:
Mentor napisał/a:
Zamiast kogo miałby grać w pierwszym składzie ten młokos?

nie wiem. :hmmm: moze Edmilsona?

Dobrze już, bo robi się offtopic. A teraz calkiem na serio: Dlaczego Giova nie moze wyrobic sobie paszportu europejskiego? ??
Plati napisał/a:
Uwazam, że to świetnie zapowiadający się zawodnik. Widziałem co robił na U-20, i muszę przyznać, iż jest było to ciekawe. Martwi mnie tylko brak paszportu, a bez niego nie może występować na meczach w PD. Widzialbym go w pierwszym skladzie nawet w tym sezonie.

[ Komentarz dodany przez: kuryl: 2007-07-16, 15:07 ]
Fajnie, że tak uważasz. Szkoda tylko, że ten post absolutnie nie posuwa dyskusji nawet o milimetr do przodu. Zachęcam do większej kreatywności i ciekawszych postów. W przeciwnym wypadku pojawi się czerwony pasek.
Plati napisał/a:
Mentor: Mówisz o Pietrasie1988 ?

Wiem ze to nierealne, ale byloby fajnie jak by byl w Barcy. Gabriel Milito tez w sumie moze byc, powoli sie przekonuje do niego.
Plati napisał/a:
i kolejny raz madrista.. Kapitana powinni zmienic, bo obecny nie przypadl mi do gustu przez te lata, i na pewno nie na Valdesa..
a co do Ramosa, to widzialbym go w Barcy, ale niestety ja nie jestem Txikim.

Gabriel Milito mysle, ze sie sprawdzi w tej druzynie, lecz poczatkowo, bedzie dosc trudno, ale sie przyzwyczai(my).
Plati napisał/a:
ech, ja w artykulach na wikipedii jeszcze literowki nie zrobilem. Nie, nie sprzedac wszystkich, tylko tych: Jorquera, Thuram, Oleguer, Sylvinho. A kupic Ramosa, Ivana Cordobe.

Pred: jakies przecieki byly juz? :P
Plati napisał/a:
dzi napisał/a:
Co Ty w ogole piszesz? :|

no o Lilanie, Gabielu, kapitanie, i Ramosie.

Plati napisał/a:
Lilian? Co on tu jeszcze robi? Sprzedac go, bo na rezerwie siedzi. Jednak nie kupować nikogo, no chyba że Ramosa jako rekompensate za Saviole. :) A tak w ogóle, ciekawe, czy zmienią kapitana.

Co do Gabiela, to sie nie ciesze bardzo z tego transferu.

edited by imerr:małe wyjaśnienie.
Teorie o dos Santosie na DM czy płaceniu przez Real o LFP nie mogły istnieć w normalnych działach.

Jeśli Plati nie zacznie pisać normalnie, to się z nami pożegna. Jak na razie twierdzi, że nie wie o co chodzi i na innych forach podobnych problemów nie miał :]

Pierwsze posty wydzielone są z innych tematów

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
pafel
Odpowiedz do tematu