Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-26, 10:15
Liga Mistrzów 07/08
Autor Wiadomość
wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2008-03-06, 01:32  

Skąd ten wycinek i jakieś źródło potwierdzajace ? ;)

Bo nie pamietam tego ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

Bask 
You want this?

Piwa: 161/191
Wysłany: 2008-03-06, 01:38  

Cytat:
Skąd ten wycinek i jakieś źródło potwierdzajace ? ;)

Na pilka.pl ktoś tak napisał, więc źródło jest kiepskie. Natomiast ja sam słyszałem o czymś takim i uefa miała to wprowadzić, tylko nie wiem czy w tym sezonie czy w następnym :) Reasumując może być to prawda, ale nie musi :)

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2008-03-06, 06:26  

o jakichs rozstawieniach sam pisalem jeszcze przed startem sezonu LM. byla mowa o tym ze zupelnie zrezygnowano z losowania i wymyslono wlasnie jakis smieszny system.

LM sie zaczela a na stronach uefy nie ma nawet wzmianki o tym. i bardzo dobrze. jestem za losowaniem, ba najchetniej bym je uwolnil od sztucznych ograniczen jak ochrona kraju w 1/8.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2008-03-14, 13:20  

1/4

1/2.04, rewanże 8/9.04

Arsenal Londyn - Liverpool FC
AS Roma - Manchester United
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Barcelona
Fenrbahce Stambuł - Chelsea Londyn

=============================

1/2

22/23.04 , rewanże 29/30/04

Arsenal - Liverpool VS. Fenerbahce - Chelsea
AS Roma - Manchester United VS. Schalke - FC Barcelona
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2008-03-14, 13:59  

Idealnie. Nie wyobrażam sobie lepszego losowania. Najłatwiejszy przeciwnik, korzystny układ spotkań i potencjalnie fajny rywal w następnej fazie. Dla mnie bomba.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2008-03-14, 14:32  

zeby nas ta bomba tylko rykoszetem nie :stupid: :p. A na poważnie to lepiej byc nie moglo, niemniej jednak o naszych losach zdecyduje Ryj :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2008-03-14, 14:46  

Lepiej być nie mogło? Idealnie?
A pierwszy mecz półfinału u siebie?
Z naszych statystyk wynika, że odpadamy o wiele częściej.

Super, że Schalke, ok, że MU, ale szkoda tego układu kolejnego dwumeczu :P

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2008-03-14, 15:37  

z układem się nie powiodło ale oni za to grają 26 kwietnia na wyjeździe z Chelsea..
23 Barca-Man U
26 Chelsea- ManU
29 Man U -Barca

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-03-14, 16:25  

Suuuuuuuuuuuuuuper :D

Idealne losowanie, chociaż jak wspomniał Imerr mogło być idealnie + :D , gdybyśmy grali pierwszy mecz półfinałowy na wyjeździe (jeżeli przejdziemy Schalke rzecz jasna), ale i tak jest fantastycznie.

Na półfinały pewnie wykuruje się Messi, Toure, Marquez ;)

Jednak nie odbierałbym szans Romie, która jest zespołem dojrzalszym niż rok temu. Wtedy zostali rozbici, ale pamiętajmy, że wygrali pierwszy u siebie. Jeżeli nie stracą bramki u siebie, to są w stanie z ManU powalczyć. Oczywiście faworytami nie są, ale daje im 40% szans na awans.

Dobrze, że Arsenal wpadł na Liverpool, bo oba zespoły są w gazie, chociaż moim zdaniem L'pool ma większe szanse na awans.

Niby sprawa jasna wydaje się w pojedynku smerfów, ale i tu bym był ostrożny. Turcy są drużyną nieobliczalną. Odrabiając straty w Sevilli udowodnili, że mają "jaja". Daje im 35% szans na wygraną. Chelsea nie jest już tak mocną drużyną jak przez kilka ostatnich lat. Jeżeli tym razem Grant da odpocząć swoim najlepszym graczom, to Turcy go skarcą :)

Mentor 

Wysłany: 2008-03-14, 18:01  

A dało się wylosować tak, aby zarówno w ćwierćfinale jak i dalej grać rewanż u siebie? Chyba nie. Dlatego uważam, że jest świetnie. Oczywiście ewentualny półfinał będzie trudniejszy, ale ja liczę na to, że wtedy już będziemy grać lepiej no i kadra będzie wyglądała również lepiej. Póki co jesteśmy w ćwierćfinale i na tym się trzeba skupić. Grając tak jak graliśmy z Villarreal czy Atletico wcale nie musimy pokonać Schalke dlatego handicap w postaci rewanżu u siebie to dobra sprawa. Ja jestem bardzo zadowolony.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2008-03-14, 18:25  

po chelsea widac ze sie da :-)

moim zdaniem akurat MU jest takim rywalem ze z nimi mecz pierwszy u siebie nie bedzie az taka tragedia. mimo wszystko bym sie nie podpalał, gralismy ostatnie mecze piach i nawet schalke moze nam zrobic psikusa. bez messiego jestesmy przewidywalni i wolni do bolu

memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2008-03-14, 19:14  

Mentor napisał/a:
A dało się wylosować tak, aby zarówno w ćwierćfinale jak i dalej grać rewanż u siebie? Chyba nie.

Chyba tak. Przykład? Manchester ma taka szansę, my 2 lata temu też tak mieliśmy

Rywal na tym etapie najlepszy jaki mógł nam się trafić. W Lidze Mistrzów gramy całkiem inaczej więc niespodzianki albo kolejnego 'wypadku' przy pracy być nie powinno.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2008-03-14, 19:22  

czemu mialoby sie nie dac?
w sezonie, gdy wygrywalismy cl, mielismy rewanz u siebie w 1/8, 1/4 i 1/2, bylismy tez gospodarzami w finale :D

wolalbym rewanz z schalke na wyjezdzie, a ewentualny drugi mecz polfinalowy na camp nou, bo to dosc znacznie zwieksza nasze szanse na awans

yaya musi sie wykartkowac w pierwszym meczu z niemcami, messi niestety nie da rady

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2008-03-14, 19:33  

Mam nadzieje ze przed ewentualnym dwumeczem z Manchesterem ktos powie Messiemu zeby nie nurkowal w polu karnym :|

Mentor 

Wysłany: 2008-03-14, 20:01  

Rzeczywiście mogło być jeszcze lepiej, ale ja się takiego farta i tak nie spodziewałem dlatego jestem bardzo zadowolony. Oczywiście zawsze można sobie wykreować jeszcze lepszy scenariusz tylko po co :P Jest autentycznie bardzo dobrze. Każda inna ekipa zapewne chciałaby sie z nami zamienić.

Wpierw trzeba jednak rozj.ebać Flaschke ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi