Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2009-05-26, 10:15
Liga Mistrzów 07/08
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2008-03-14, 21:53  

Jesli FCB odpadnie z Schalke grajac drugi mecz u siebie to znaczy ze sa totalnie beznadziejni, latwiejszego losowania byc nie moglo. W ewentualnej 1/2 finalu dziwi mnie takie przekonanie ze zagra tam MU, Roma to swietny zespol a po 1-7 rok temu stana na glowie zeby sie zrewanzowac.
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2008-03-15, 00:03  

A może wpuścić Messiego na ostatnie 2 minuty pierwszego meczu z Niemcami. Niech wejdzie, zdejmie koszulkę i zejdzie z żółtą kartką :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pred
kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2008-03-15, 01:38  

Niby fajnie, ale może być różnie - nie ukrywajmy. teoretycznie jesteśmy już w półfinale, a tam może zdarzyć się wszystko. mimo to, nie chce mi się wierzyć, żebyśmy wygrali tegoroczną LM. po prostu. musi minąć jeszcze 12 lat.

nie lekceważyłbym fener, w końcu LM zna przypadki życiowych sezonów przeciętnych drużyn. obysmy nie stali się tego ofiarą.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-03-15, 02:55  

Tylko jednego zespolu w 1/4 nie chcialem, aby MU wylosowal - Barcelony... Reszta byla mi obojetna. Mialem nadzieje, ze "Red Devils" trafia w cwiercfinale na Arsenal, los ponownie skojarzyl nas z Roma, ktora bedzie wymagajacym rywalem. Glupota jest skreslenie Rzymian w tej fazie rozgrywek.

Jezeli MU awansuje do polfinalu to spotka sie z Barcelona! Teraz zapamietajcie moje "slowa" - Widze tylko dwa(trzy) finaly w sezonie 2007/08: MU vs. Chelsea lub Arsenal/Liverpool vs. Barcelona.

Obiektywnie uwazam, ze na zwyciestwo w LM zasluguje MU(patrz - 9 ostatnich sezonow), ewentualnie Chelsea. Jako kibic MU ze stazem kilku ladnych sezonow - Nie wierze w final ani koncowe zwyciestwo "Red Devils". Po odpadnieciu United kciuki beda trzymal za Barcelone lub inny niebrytyjski klub. Tyle ode mnie.

Fydlej 
'Mareczek'

Piwa: 13/22
Wysłany: 2008-03-15, 12:46  

Losowanie jest dla nas najlepsze z możliwych. Ale tylko na pierwszy rzut oka, bo z tego co widzę, pierwszy mecz w ewentualnym pólfinale gralibyśmy u siebie, co praktyczmnie zmniejsza o połowe nasze szanse na finał. Gdybyśmy pierwszy mecz grali na wyjezdzie i nie byłoby to Liver (wiadome już że nie), byłbym pewny występu w finale.

Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2008-03-15, 13:05  

Rewanż rozgrywany na wyjeździe zmniejsza nasze szanse o połowę? Nieźle ;)

Fydlej 
'Mareczek'

Wysłany: 2008-03-15, 13:09  

Ba, jak dla mnie, to w konfrontacji z zespołem porównywalnej klasy, całkowicie stawia nas na przegranej pozycji.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2008-03-15, 13:31  

Fydlej napisał/a:
pierwszy mecz w ewentualnym pólfinale gralibyśmy u siebie, co praktyczmnie zmniejsza o połowe nasze szanse

:olaboga:

Fydlej napisał/a:
Gdybyśmy pierwszy mecz grali na wyjezdzie i nie byłoby to Liver (wiadome już że nie), byłbym pewny występu w finale.

:olaboga:

Fydlej 
'Mareczek'

Wysłany: 2008-03-15, 13:42  

I?

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2008-03-15, 17:46  

Dla tych co uwazaja ze drugi mecz u siebie ma takie super znaczenie, niech spojrza na wyniki 1/8 finalu. Z 8 zespolow ktore awansowaly az 5 gralo drugi mecz na wyjezdzie : Roma, Liverpool, Arsenal, Fenerbahce i Schalke.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2008-03-15, 17:55  

Z tegorocznych meczów 1/8 wychodzi też, że drużyny, które awansowały z 2. miejsca w grupie są silniejsze.

greg: http://blaugrana.pl/index...22273&kom=pokaz

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Alvaro 
No. 14

Piwa: 15/5
Wysłany: 2008-03-15, 22:34  

Wylosowalismy teoretycznie najslabszego rywala. Drabinka w LM ułożyła się korzystnie. Przyznam, iż boję się ewentualnego półfinału. Już Celtic sprawiał problemy... O ile z Niemcami nie powinno być większych trudności, o tyle lękam się konfrontacji z rywalem z najwyższej półki. Barça już od dawna nie pokazała wyższości nad klasowym zespołem. Z obecną formą możemy być świadkami kompromitacji, a taka w półfinale LM byłaby bolesnym doswiadczeniem...

Fydlej 
'Mareczek'

Wysłany: 2008-03-16, 16:24  

gregori napisał/a:
Dla tych co uwazaja ze drugi mecz u siebie ma takie super znaczenie, niech spojrza na wyniki 1/8 finalu. Z 8 zespolow ktore awansowaly az 5 gralo drugi mecz na wyjezdzie : Roma, Liverpool, Arsenal, Fenerbahce i Schalke.

O niczym to nie świadczy w kontekście Barcelony (Bronić potrafi się prawie każdy, atakować jest znacznie trudniej. Grając pierwszy mecz u siebie musimy zaatakować, na wyjezdzie wystarczy się tylko skutecznie bronić i próbować wykorzystać jakieś szanse w ataku - korzystny wynik determinuje ostrożną i zarazem wygodną taktykę na rewanż). Myślicie, że Txiki po każdym losowaniu, to sobie tylko tak pier=doli, że cieszy się nie z rywala, a z tego, że pierwszy mecz gramy na wyjezdzie? Przy wysokim i wyrównanym poziomie obu drużyn, układ dwumeczu jest najbardziej istotny w kontekście szans na awans. Szczególnie w przypadku drużyny takiej jak Barcelona, czyli potrafiącej się cofnąć i skutecznie bronić i jednocześnie posiadającej cały czas (mimo słabej formy) ogromny potencjał w ataku. Barcelona Rijkaarda, zawsze jak grała w LM pierwszy mecz u siebie, to odpadała, jak grała pierwsze mecze tylko na wyjazdach, to zdobyła trofeum.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2008-03-16, 17:32  

Mamy niesamowite szczescie, bo Niemcy obok Fenerbahce to najslabsza ekipa z puli. Sama drabinka tez sie dosc szczesliwie ulozyla, bo w polfinale czekac nas bedzie raczej Manu, z ktorym mozemy cos pograc na zasadzie wymiany ciosow - do pelni szczescia zabraklo rewanzu na Camp Nou, choc przy Manchesterze ktory gra zawsze na maxa i do konca nie jest to az tak istotne, na pewno w pierwszym meczu nie przyjada sie murowac (zakladam ze my i oni awansujemy). W kazdym badz razie, przyjdzie jeszcze pora na martwienie sie polfinalem :)

YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2008-03-16, 21:28  

Pred napisał/a:
Manu, z ktorym mozemy cos pograc na zasadzie wymiany ciosow - do pelni szczescia zabraklo rewanzu na Camp Nou, choc przy Manchesterze ktory gra zawsze na maxa i do konca nie jest to az tak istotne, na pewno w pierwszym meczu nie przyjada sie murowac

Wazne slowa Pred, obie druzyny zagraja niezwykle otwarta pilke. Ewentualny dwumecz bankowo bedzie emocjonujacy, ciekawy oraz "bramkowy". Szkoda, ze ow ewentualne spotkanie nie jest finalowym...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi