Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fernando Torres
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-01-19, 00:58  Fernando Torres

Czy jest tu ktos kto uwaza by sprowadzenie Torresa nadal mialo jakis sens? :> Bo jak dla mnie to koles byl zawsze przereklamowany, a juz placenie Atletico krocia za ciagle nieoszlifowany talent uwazalem za niedorzecznosc. Odnosnie gry na prawym ataku kandydatura El Nino chyba rowniez nie wchodzi w gre. Chyba jedyne w czym moze pomoc to idac do Arsenalu, ktory w ten sposob chetniej pozbedzie sie Henry`ego ;)
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-06-20, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-19, 01:05  

Niech idzie sobie do Milanu, nam nie będzie bramek strzelał, a i Beneras się ucieszy :P

Raijn 

Piwa: 531/851
Wysłany: 2006-01-19, 01:42  

El Nino nie jest zly i mysle ze by sie przydal, jednak... nie za taka kase jaka chce/bedzie chcialo Atletico. Poza tym jesli upatrywac gdzies wzmocnien to chyba najbardziej "potrzeboska" jest linia defensywna (ale od tego jest inny temat).

PS. Niech no tylko Hienka ten temat wyniucha :D

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-19, 05:31  

kupowanie kogos kto jest w duzym stopniu odpowiedzialny za kryzys atletico najlepszym pomyslem nie jesy..

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-01-19, 17:23  

chyba zaloze temat o zlatanie :cwaniak:

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-01-19, 18:03  

Torres? Nie, nie potrzebujemy nikogo do ataku, tym bardziej kogos, kto IMO oddstaje od kazdego z naszej trojki napastnikow. Torres moglby przyjsc za Henke, ale jesne jest, ze nie bedzie siedziec na lawce, a wiec jestem na nie. Poza tym, IMO Torres gra coraz slabiej.

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-01-19, 18:06  

ach torres....

mega ziom,moj ulubiony zawodnik nie grajacy(?) w Milanie.zawodnik o niesamowitym potencjale,posiadajacy talent na miare marco van bastena,potrafiacy wszystko(drybling,flip flap,lewa,prawa,gra glowa,gra cialem,szybkosc,przyspieszenie),mimo ze ma 21 lat jest bardzo skromny jak na mega gwiazde(2 po bekhamie popularny gracz w azji).jestem pewny,ze jego nastepnym klubem bedzie ac milan,ktory juz od 4/5 lat robi grunt pod jego transfer(swietne stosunki z dzialaczami atleti,wiele transferow na lini milan madryt).

wielu sadzi(like predator),ze jest to zawdonik przereklamowany,nie moge sie z tym zgodzic.jego problemem jest zbytnia milosc do macierzysnkiego klubu,gdzie nie moze sie juz rozwijac.gdyby gral np zamiast etoo w barcy mialby gdzies na sezon spokojnie 24 gole(moje proroctwo).

jest wielki,a bedzie najlpeszy.jak ktos (dodo :] ) ma ajkies kompilacje niech wrzuca :>

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-19, 18:17  

ale teraz ma wokol siebie swietnych zawodnikow a bramek jak nie strzelal tak nie strzela, wiec raczej sklanialbym sie do twierdzenia ze to slaba gra torresa jest przyczyna kryzysu atletico, a nie kryzys atletico przyczyna slabej gry torresa. co nie zmienia faktu ze jesli gdzies przejdzie to moze bedzie strzelal troche wiecej, ale nie na tyle zeby byc wymieniany jednym ciagiem obok eto'o, szewczenko czy henry. takie jest moje zdanie :)

beneras 
fuck system

Wysłany: 2006-01-19, 18:35  

mam inne zdanie:

mianowicie,problemem atleti jest to,ze tam nikt nie strzela :D ani kezman,ani torres,ani ofensywnie nastawiony petrov,niby maxi cos ma ale to i tak malo...

wedlug mnie,atletico brakuje rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia (rosicky),ktory dyrygowalby gra torresow.kims takim mial byc ibagaza,jednak jemu jakos nie idzie,trenerzy na niego nie stawiaja,dobre mecze przeplata z kiepskimi(potencjal ma).bramkarza maja dobrego,obrone przyzwoita,skrzydla niezle,srodek pomocy juz gorzej (lucin i gabi,ktory kompletnie sobie nie radzi),atak na papierze wyglada wysmienicie,ale cos jest nie tak.

mozliwe,jest tez ze fernando wypalil sie juz w madrycie,przez kilka lat ciagnie ten klub za uszy i nic,teraz mialy byc puchary,a jednak nici z tego.imo jest za dobry na taka druzyne i powinien jak najszybciej uciekac do Milanu.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-01-19, 18:49  

wlasnie poki torres nie mial porzadnych partnerow to strzelal czesciej. ale juz od sezonu 2003/04 nie robi postepow, a potencjal ma wielki. napewno bym go nie skreslal

kompilacji o nim nie mam (gdyby ktos zrobil cos lepszego niz tylko zlepek goli, to bym posiadal), ale ok.40 jego bramek na dysku sie znajduje ;] oczywiscie wiecej niz pewne jest, ze nie uploaduje ich :)

beneras 
fuck system

Wysłany: 2006-01-19, 18:55  

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez beneras 2006-01-21, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-01-21, 08:01  

Imerr: proponuję bana dla kolegi za głoszenie antysemickich haseł i propagowanie nienawiści rasowej.

Tak jak na BO, najlepiej warn o wartości 69 ;p

Ofkoz, żeby nie było wątpliwości: I'm just joking

A co do 'El Nino' to kiedyś go chciałem w Barcelonie, ale teraz już nie. Mimo, że to fajny chłopak, swoim profilem piłkarskim nie pasuje do naszego teamu. Życzę mu powodzenia w Mediolanie, o ile tam trafi. A wydaje mi się, że to powodzenie będzie mu potrzebne.

edited by imerr: rozumiem, ze beneras zartowal i tak to odebralem, ale mnie jakos nie rozmsmieszyl. lepiej sobie odpuscic takie teksty, bo ani to imho śmieszne ani mądre. bawiłoby mnie to, gdybym nie mial swiadomosci, ze tak wielu Polaków to zwykli antysemici.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

beneras 
fuck system

Wysłany: 2006-01-22, 12:40