Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-06-21, 20:00
Gimnastic de Tarragona - FC Barcelona
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-06-18, 12:18  

bo irytuje mnie ciagle czepianie sie messiego przy byle wyimaginowanej okazji, a porownanie ma przypomniec ze na taka krytyke leo doskonale odpowiada na boisku, bijac na glowe najwieksza nadzieje snieznobialej pilki
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-06-18, 14:10  

Widziałem tylko pierwszą połowę,bo się podnieciłem i drugą z SB widziałem. Może lepiej było oglądać nasz zespół. A Eto'o to mógłbym w końcu coś strzelić.Ma tyle sytuacji i żadnego gola od kilku spotkań :/ . No,ale nie ma co się czepiać. Sezon,w którym obiecywano nam 6 gruszek na wierzbie,okazał się pasmem niepowodzeń.

Tak czasem niestety bywa. Teraz mamy kolejny mecz-cyrk w RPA,później handel obwoźny po Chinach i mizerne przygotowania,a w sezonie znowu prasa będzie pisała:Ronnie gruby, Eto'o strzela fochy,a Ryjek wszystko bierze na siebie :/

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-06-18, 14:35  

Pixik napisał/a:
Cóż mecz w wykonaniu Barcelony dobry a nawet bardzo. Jednak co innego pozostanie w mej pamięci w tym meczu. Ktoś chce dobić strzał do pustej,Messi jest troszkę dalej nagle przepycha swojego kolege z drużyny i pakuje piłkę do siatki[*]

no tak , w ogole to kopnął go w kostki i sie po nim przeszedl, a po wszystkim pokazał :capello: i triumfalnie zasalutował
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Anibal 

Wysłany: 2007-06-18, 14:58  

Deco nie mail nic przeciwko,tylko sie usmiechnał.

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2007-06-18, 15:45  

ale pixik to zinterpretowal lol

ligi nie wygral real, ale ty my ja oddalismy. z drugiej strony z taka iloscia farta trudno bylo walczyc. nawet wczoraj glowke diarry moya wyciagnal, ale wbil sobie basinas stojacy na slupku lol. maxi wszedl, no to stracili dwie bramki. sam pare strat, zmarnowal okazje i dostal zoltko. beznadziejny jest

stracilismy mistrza, pichichi, najlepszego asystenta, trofeum zamory, okazalismy sie gorsi w gd, stracilismy nawet panowanie w barcelonie ;)
jest wiec o co walczyc w przyszlym sezonie w nieco wzmocnionym skladzie, a przede wszystkim swiezszym, zdrowszym i bardziej zmobilizowanym. tak czy siak mistrzostwo do nas wroci

jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2007-06-19, 18:34  

Cytat:
ligi nie wygral real, ale ty my ja oddalismy

Aha, wy ją oddaliście. No cóż, ciekawe czy ja też bym gadał takie głupoty jakby Real stał się pośmiewiskiem Europy, jak Barca w tym sezonie :lol:

Skopiuje twój tok myślenia: myślę, że Barca miała mega farta, w końcu strzeliła gola w ostatnich minutach z Mallorcą bodajże i z Realem. Tak naprawdę to vicemistrzostwo nie wygrała Barca, a oddała je Sevilla, która potraciła we frajerski sposób punkty z Mallorcą tydzień temu. Cieszcie się, że w el. LM nie musicie grać.

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2007-06-19, 18:50  

stal sie ?? :hmmm:

Przeciez Real byl posmiewiskiem Europy przez 4 dlugie lata

Fydlej 
'Mareczek'

Piwa: 13/22
Wysłany: 2007-06-19, 19:59  

jezzo napisał/a:
No cóż, ciekawe czy ja też bym gadał takie głupoty jakby Real stał się pośmiewiskiem Europy, jak Barca w tym sezonie :lol:

Piszesz jakby Real oczarował wszystkich w tym sezonie. Pośmiewiskiem? Jak już to w Europie większym pośmiewiskiem był na pewno Real

Fydlej 
'Mareczek'

Piwa: 13/22
Wysłany: 2007-06-19, 22:10  

Jeszcze jedno

Nie rozumiem pretensji kibiców Realu o tego typu opinie, które pojawiają się niemal we wszystkich relacjach dziennikarskich z zakończenia sezonu w La Liga:

Cytat:
ligi nie wygral real, ale ty my ja oddalismy

Oczywiście ligę wygrał Real a nie Barcelona przegrała. Chodzi o to, że my wam to umożliwiliśmy przez własne frajerstwo. Przed sezonem byliśmy zdecydowanym faworytem, Real był wielką niewiadomą, lidera mieliśmy przez większość sezonu i ostatecznie straciliśmy go dopiero na 5 kolejek przed końcem mimo słabej gry w mocno pechowych okolicznościach. W pewnym momencie sezonu sami Madridistas skreślali Real z walki o tytuł a teraz takie dziwne interpretacje tej sytuacji.

jezzo napisał/a:
Skopiuje twój tok myślenia: myślę, że Barca miała mega farta, w końcu strzeliła gola w ostatnich minutach z Mallorcą bodajże i z Realem. Tak naprawdę to vicemistrzostwo nie wygrała Barca, a oddała je Sevilla, która potraciła we frajerski sposób punkty z Mallorcą tydzień temu. Cieszcie się, że w el. LM nie musicie grać.

Tak. Bo to Sevilla była najlepszą drużyną Europy poprzedniego sezonu i wielkim faworytem do triumfu w obecnych rozgrywkach. Bezsensu porównanie.

PS. Szkoda, że nieprędko jezzo coś odpowie :)

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2007-06-20, 09:52  

Smiesza mnie te opinie o najgorszym sezonie w historii, o posmiewisku Europy itp. Co w takim razie mowic o Chelsea ? Zrobili milionowe transfery a wygrali tylko puchar Anglii, choc zalezalo im bardzo na LM ktorej jeszcze nigdy nie wygrali.

2 miejsce z taka sama iloscia punktow jak mistrz to zadna tragedia, po prostu dosc bolesna porazka. Inna sprawa ze to Barca przegrala ta lige a nie Real wygral, sklad Barcy jest o wiele mocniejszy tym bardziej ze Real stracil Beckhama i znow musi budowac zespol niemal od poczatku.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-06-20, 18:42  

W Chelsea nikt nie mowil o 6 pucharach :) No i przegrali mistrzostwo z Manchesterem, ktory zgubil strasznie malutko punktow. Ale fakt faktem, chelsea i barcelona to najwieksi przegrani tego sezonu.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-06-20, 18:54  

zeby nie szukac daleko to taki bayern tez sie solidnie w tym sezonie skopmpromitowal

Anibal 

Wysłany: 2007-06-20, 19:27  

szachtar podwojana korone na rzecz dynama przegral
benfica polegla na wszystkich frontach,ajax tylko pucharem sie obszedl,o psg wogole trodno powiedziec co zrobili-dziwny ten sezon byl poprostu

Pixik 
God Is A Dj

Piwa: 72/66
Wysłany: 2007-06-20, 23:37  

Barcelona nie przegrywa jeśli już to oddaje :olaboga:

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2007-06-20, 23:48  

zaznaczaj w swoich postach, ktore maja byc smieszne, bo obawiam sie, ze bez tego malo kto zauwazy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi