Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2007-06-18, 10:38
FC Barcelona - RCD Espanyol Barcelona
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-06-10, 13:42  

^^ Dawno nie bylo jakiegos Hiszpana.....

Fufu 

Piwa: 7/3
Wysłany: 2007-06-10, 14:23  

hmmm Pred masz na mysli takiego jedenego treneiro, ktory wg mnie jest w tej chwili najlepszym trenerem w Hiszpanii. Prowadzi bardzo dobra druzyne, ale kilkakrotnie juz byl laczony z FCB, co martwi mnie bardzo :/ bo zdaje sobie sprawe ze jest on wstanie zrobic niesamowite rzeczy w Barcelonie :/

wszyscy byle nie Juande Ramos :killer:
Postaw piwo autorowi tego posta

Jones 

Postawił 32 piw(a)
Wysłany: 2007-06-10, 17:48  

Pred napisał/a:
No to sie zdecyduj, bo najpierw piszesz zeby nie przesadzac z wywalaniem ryjka na zbity pysk, a potem piszesz ze pokazal beztalencie.

Tak, pokazał beztalencie, przez swoje nietrafne zmiany ale to nie znaczy żeby go zaraz wywalać. Ryjek nie jest zły, ale z tego co mi sie wydaje to on poprostu nie ma asystenta jakim był Ten Cate. A może to jednak prawda, ze to Ten Cate był mózgiem tej druzyny? Sam juz nie wiem. Ten sezon ewidentnie nam Ryjek spiepszył ale to nie znaczy żeby od razu po jednym nieudanym sezonie wywalać go na zbity pysk. Zobaczycie, że jeszcze w przyszłym sezonie będziecie go na rękach nosić. A tak w ogole to kto mialby przyjsc na jego miejsce?

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-06-10, 20:55  

Jerzy Engel

CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2007-06-10, 21:44  

Sytuację doskonale oddają słowa Xaviego po meczu
"Ten mecz to najlepsze podsumowanie calego roku. To my pozowoliliśmy na tę porażkę, bo tak należy traktować ten remis. Jeśli nie zdobędziemy mistrzostwa, ten rok bedzie całkowicie stracony" - cytat by BO

:(

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-06-11, 01:13  

No własnie nie jestem pewien czy kiedykolwiek Ryj swoją reakcją zmienil oblicza meczu, mało było takich o życie , w paru nawet udało nam się w końcówce wygrac. O ile za wczasu zbawieniem okazywal sie stary wyga Larsson , patrz finał LM, to pozniej bramki w koncowkach to przewaznie indywidualne popisy kogos z REM. Nie ma w naszej druzynie też nikogo , oprocz Puyola który z definicji taki byc musi, kto by pozamiatał, zrobił z kogos wiatraka czy odgrywał postac typowego walczaka. Marquez nosi kok, deco robi skośne miny, a Motta czy Edmil patrzą sobie na nogi. Ja chce nowego Lucho, chce nowego Cocu w szczycie formy, na pewno ta druzyna potrzebuję swiezej krwi, niestety także na stanowisku selekcjonera. Przy calym szacunku dla Ryja, zajebistego czlowieka, jego 5 minut w Barcie minęło , zapisal sie , i to nawet złotymi zgłoskami, w historii Barcy, lecz niestety niepokonanym ze sceny już nie zejdzie.

Cytat:
Ten sezon ewidentnie nam Ryjek spiepszył ale to nie znaczy żeby od razu po jednym nieudanym sezonie wywalać go na zbity pysk

po pierwsze , jeden sezon w zupełności wystarczy,nawet z górką, a po drugie to wcale nie na zbity pysk , tylko z kulturą i w atmosferze wzajemnego zrozumienia
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2007-06-11, 08:29  

dokładnie ! a na zbity pysk poleci za rok czy dwa ;)
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2007-06-11, 12:47  

Kendzior napisał/a:

po pierwsze , jeden sezon w zupełności wystarczy,nawet z górką, a po drugie to wcale nie na zbity pysk , tylko z kulturą i w atmosferze wzajemnego zrozumienia

Pred napisał/a:
Ale tych bledow w tym sezonie bylo az nadto. Wiec pozegnanie ryja i sprowadzenie fachowca powinno byc naturalna koleja rzeczy. Ale znajac laporte bedzie lizanie po fiutach.

I powrócimy do złotych czasów walki o 4 miejsce. Ole!

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-06-11, 14:14  

Coś czuję,że Real zremisuje z Mallorca :D .

Ciężka sprawa z tym naszym Ryjkiem. Chyba mam do niego za duży sentyment,żeby go po sezonie wywalić. Jeżeli sam nie zrezygnuje, to byłbym skłonny go zostawić. Jeżeli odejdzie,to widzę tylko trzy kandydatury Schuster i Ramos i JA :P (ze wskazaniem na tego ostatniego).

Żeby osiągnąć więcej w przyszłym sezonie, musimy:

1. Dokonać w końcu rozsądnych transferów,bo po magicznym oknie transferowym 2004,gdzie skład został uzupełniony, nie mieliśmy dobrych transferów (może poza Thuramem i Zambim,których transfery były dobre,chociaż gracze nie pokazali pełni swoich umiejętności).

2. Skończyć z cyrkiem obwoźnym i mizernymi przygotowaniami do sezonu. Bardzo często to od przygotowań zależy, jak drużyna radzi sobie na przestrzeni całego sezonu. Trudno się dziwić grze niektórych naszych graczy,jeżeli grają na MŚ, później jadą na miesiąc odpocząć i następnie mają miesiąc cyrku obwoźnego. Wg mnie cały sierpień powinien polegać
na bardzo dokładnym przygotowaniu do sezonu. Oczywiście rozumiem,że są kwestie marketingu,ale musimy pamiętać,że nawet najlepsza reklama gówna (oczywiście nie mam tutaj na myśli naszego klubu ;)) nie przyniesie wymiernych korzyści. Najpierw musimy zadbać o aspekt czysto sportowy,a nie lizać dupy skośnookim,tylko po to,żeby kupili koszulki i przyjechali do Barcelony.

3. ŻĄDNYCH WYJAZDÓW W CZASIE SEZONU DO EGIPTU,KAIRU,HONDURASU czy innego kraju,bo efekty takich wojaży widzimy obecnie.

4. Nie obiecywać gruszek na wierzbie (czyt. 6 tytułów),tylko najpierw je zdobyć,a później się nimi co najwyżej chwalić :/

To są oczywiście tylko podstawowe sprawy,o które powinien zadbać nasz zarząd.

fcfanka 

Piwa: 9/6
Wysłany: 2007-06-11, 15:27  

Siner na trenera!!!!

Podpisuje sie pod tym co napisales rękami i nogami.
W niedziele stanie sie cud i Barcelona bedzie mistrzem :D
"FC Barcelona nie może i nie umrze! [...] Teraz chcę zapomnieć o wszystkich błędach, które oddaliły mnie od klubu i chcę być częścią walki o dawną świetność Barcelony. Jeżeli ktoś jest ze mną, niech mówi." - Hans Gamper

Konan 

Wysłany: 2007-06-12, 10:29  

Że było to frajerstwo sezonu moge się zgodzić---->normalnie chyba z 10 razy sprawdzalem w 90 minucie obie relacje live żeby upewnić się że tylko cos mi się przewidziało...niestety nie :( . Że to pech zgodzić się nie moge. Obrona wymaga gruntownej przebudowy--->mało było meczów w tym sezonie w których nie straciła bramki po jakiś katastrofalnych błędach. W sobote gra w linii obrony totalnie szwnakowala żeby nie powiedzieć nie istniała. Najprostsze prostopadłe podanie stwarzało sytuacje sam na sam z Valdesem a chwalony tu przez niektórych Thuram był zdecydowanie za wolny aby upilnować Raula Tamudo (w moim odczuciu pierwsza bramka znacząco obciąża jego konto) :/ . Co do tego że ten sezon w lidze jest kompletną porażką zgodzić się nie moge--->najprawdopodobniej przegramy mistrzostwo złym stosunkiem bezpośrednich meczów a świetnie grajacy w końcówce real zanotował w tym sezonie chyba więcej kompromitujących wpadek niż Barca :] . Zgadzam się że pewna formuła w drużynie już się wyczerpała ale żeby od razu robić rewolucje to już lekka przesada i jak czytam posty niektórych to naprawde ciesze się że moga tylko pisać a nie mają realnego wpływu na politykę klubu :D . Oskarżanie Oleguera o porażkę to też lekkie wyolbrzymianie ponieważ jego błąd nie miałby większego znaczenia gdybyśmy wcześniej wykorzystali sytuację które wykorzystać poprostu było trzeba. Za porażkę odpowiada cała drużyna tak jak cała odnosi zwycięstwa i obwinianie pojedynczych ludzi w sportach zespołowych chyba nie do końca ma sens. A pomimo tego że nadzieja jest matką głupich (jak mówią ci którym wydaje się że są mądrzy ;) ) umiera ona ostatnia miejmy więc ją do końca jak przystało na prawdziwych cules a za podsumowanie sezonu zabierzmy sie po ostatnim meczu....pozdrawiam.VEB !!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi