Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2007-05-30, 20:21
FC Barcelona - Real Betis Balompie
Autor Wiadomość
lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-05-12, 22:16  

u-u-oleguer! u-u-oleguer!
Postaw piwo autorowi tego posta

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-05-13, 00:38  

trzeba wygrac...
i co tu więcej napisac? chyba tylko tyle ze boję się tego meczu tak samo jak i pozostałych, które są przed nami...

7-1

Etoox5
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2007-05-13, 21:24  

W 1 polowie FCB zmarnowala z 5 super okazji, wiec w drugiej nasz genialny trener zmienil Ronaldinho i Messiego na Edmilsona i Saviole i, co oczywiste, zaczal grac Betis. Moze porazka w walce o lige wyjdzie na dobre jesli Laporta wywali Rijkaarda, bo nastepny sezon z nim skonczymy poza pierwsza czworka.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2007-05-13, 21:26  

Barcelona: Valdés; Zambrotta (46` Belletti), Thuram, Puyol, Gio; Deco, Xavi, Iniesta; Messi (74` Saviola), Ronaldinho (66` Edmilson), Eto'o
Betis: Contereras; Ilic, Juanito, Melli, Isidoro; Vogel, Capi; Odonkor (71` Robert), Rivera (60` Assunçao), Fernando (62` Sobis), Edu

Gole :
1-0 :gool: Ronaldinho 5`

1-1 :gool: Sobis 89`

Arbiter : Iturralde González
Kartki żółte : Gio 52`, Eto`o 88` - Odonkor 7`, Edu 15`, Vogel 66`
Kartki czerwone :

Statsy
Posiadanie piłki : 64-36 %
Strzały : 18-4
Strzały celne : 3-3
Faule : 21-23

Mistrzostwo poszło sie yebać !
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 80/106
Wysłany: 2007-05-13, 21:30  

Po blamażu dramat :/ Kolejna beznadziejna strata punktów, kolejne niewykorzystane sytuacje, kolejny beznadziejnie stracony gol i kolejne wymysły Mistera :/ Czy stracone mistrzostwo to się jeszcze okaże, ale na dzień dzisiejszy jest baaaaaaaaaaaaardzo ŹLE :/

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2007-05-13, 21:41  

Licze na Seville, tylko dwa punkty do Realu maja i moze to oni wygraja lige.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-05-13, 22:44  

Kolejny mecz głupio przegrany :/ To się już robi powoli nudne. Nasi piłkarze pogubili chyba gdzieś mózgi świętując tytuły z poprzedniego sezonu. Dzisiaj zapomnieli,że można wykonać rzut wolny szybko. Eto'o zmarnował z 5 setek,ale i tak do niego mam najmniej pretensji. Przynajmniej się wracał i kilka razy zabrał piłkę na połowie rywala. Zdjęcie Ronniego i Messiego, fatalne posunięcia Ryjka. Nie wiem, co on w tym sezonie wymyśla :/ . Przecież to był bardzo ważny mecz,a wiadomo jak gra ostatnio Barca bez Ronniego i Messiego.
Getafe wygrywa z nami 4:0,dzisiaj dostaje u siebie z Atletico 1-4. Chyba nie chcę oglądać meczu za tydzień. Już dawno nie miałem takich złych przewidywań,co do następnego meczu.

Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2007-05-13, 22:47  

Siner napisał/a:
Kolejny mecz głupio przegrany :/

Chyba coś mnie ominelo :P

ROTHEN 
mierda

Wysłany: 2007-05-13, 23:06  

Porażka, gdyż każdy rezultat inny od zwycięstwa zarówno dla Realu, jak i Barcy jest przegraną w walce o tytuł mistrza kraju. Mecz ten dowodzi, że wtopa z Getafe była początkiem smutnego końca sezonu dla dumy Katalonii. Ale nie denerwujcie się całkowicie, trzymajcie nerwy do końca meczu z Atletico. :)

ps: siema

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 19/10
Wysłany: 2007-05-13, 23:19  

gregori napisał/a:
Licze na Seville, tylko dwa punkty do Realu maja i moze to oni wygraja lige.

Moze nawet dojsc do takiej sytuacji, ze bedziemy musieli walczyc o LM w eliminacjach

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-05-14, 00:26  

Meczu nie widzialem, ale moze to i nawet lepiej, moje nerwy i tak juz sa zszargane. Kazdy mecz mial byc finalem, problem w tym ze naszym grajkom niezbyt te finaly w tym sezonie wychodzily. Domagam sie dymisji Rijkaarda, nawet jesli jakims cudem uda sie wygrac mistrzostwo.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-05-14, 00:59  

W czym tkwi problem do końca nie wiadomo - ospały Ryju, ten cate>neeskens, kontuzje, mecz w piaskach pustyni czy poprostu słaba dyspozycja. Na pewno po trochu ze wszystkiego. Szansa jest, ale naprawde jak się patrzy co się dzieje, to już chyba tylko serce wierzy w mistrzostwo. Zawsze coś :) . Z drugiej strony może będzie nam się łatwiej goniło lidera niż broniło?

Znowu dupna końcówka, czyli neverending story tego sezonu. Strasznie qrwa frustrujące :/ . eeh...
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-05-14, 01:48  

kibol napisał/a:
Siner napisał/a:
Kolejny mecz głupio przegrany :/

Chyba coś mnie ominelo :P

Co się czepiasz :D :D :D

Byłem tak zniesmaczony,że potraktowałem remis jak porażkę. Zresztą takie stracone gole powinny się liczyć podwójnie. Jak można tak w tak głupi sposób niweczyć powiedzmy średni występ. W sumie Betis miał sytuacje po debilnych zachowaniach naszej obrony. Pierwszy próbował asystować Thuram, później Puyol i Thuram się rozbiegli i tylko dobra interwencja VV nas uratowała. Sytuacja,po której straciliśmy gola, była swoistym kompilacją głupoty i dekoncentracji naszego bloku defensywnego :/

Przerzucam się na ten dziwny sport,co pokazują często na eurosporcie, gdzie zawodnicy łapią piłkę w kija zakończonego workiem i rzucają na bramkę. Przynajmniej nie będę się musiał wstydzić za tych patałachów :/

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-05-14, 06:38  

rok i dwa lata temu czasem pojawialy sie glosy ze nie potrafimy wygrywac po 5-0, 6-0 majac przeciwnika na tacy. ten minimalizm wychodzi teraz, kiedy juz nie ma az takiej dominacji i kiedy zamiast strzelic bramke na 2-0 chodzimy cala druga polowe czy majac podejscie w stylu 'dwie moga strzelic ale trzech to im sie nie uda' . dzisaj byl pressing, ale byl zupelnie bez glowy - zespol jest w slabej formie fizycznej a co najgorsze atakuje na chodzonego - nie ma ruchu bez pilki, rozegranie jest wtedy bardzo wolne..pewnie, dochodzimy do sytuacji, trudno zebysmy nie dochodzili majac deco,messiego,etoo i ronaldinho ale jest to zdecydowanie za malo

nie ma swiezosci, nie ma pomyslu, nie ma ambicji i tak to sie konczy..

rozpaczac nie ma co, ja ciagle wychodze z zalozenia ze tak samo jak my smialo mozemy wygrac 4 mecze, tak real moze stracic punkty w kazdym spotkaniu - espanyol mial byc spacerkiem a o maly wlos by sie przejechali to dlaczego nie ma byc tak z innym rywalem

ale w dluzszej perspektywie nie wyglada to fajnie. porownujac nasza gre z poczatkiem sezony dochodze do wniosku ze coraz bardziej meczymy sie na boisku i chyba jest potrzebna wymiana krwi w pewnych sektorach boiska a moze i lawki

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2007-05-14, 08:56  

Decyzje Rijkaarda [*] Ja nie wiem co się z tym kolesiem dzieje. Pijany jest, niewidomy, zagubiony? Zero wyczucia sytuacji :/

Henk wracaj!!!

Jak w pierwszej części sezonu zdobywaliśmy bramki w większości po stałych fragmentach gry, tak teraz nie potrafimy wykorzystać nic.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi