Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-04-22, 12:39
FC Barcelona - R.C.D. Mallorca
Autor Wiadomość
mroo 

Piwa: 739/716
Wysłany: 2007-04-16, 23:39  

gregori napisał/a:
Zwod byl do tylu a nie w strone bramki, poza tym blizej bramki byli obroncy FCB, czyli zolta kartka a nie czerwona.

odwrocil sie i pobiegl do tunelu a cala dziesiatka fcb juz byla na lini bramkowej

to mam rozumiem ze to ze chcial minac vv oznacza ze pozbawil sie cytuje kurwa mac znowu z przepisow "realnej szansy na zdobycie bramki"?

niektorzy sa naprawde denni, jesli w przepisach jest ze vv powinien wyleciec to sie dowiaduje ze przepisy nie zawsze sie tak stosuje, a jak fabio trzyma rece naokolo zigica mimo ze nie mial prawa go wywrocic i zigic zachowal sie jak cwaniak to sie dowiaduje ze takie sa przepisy, ten gosc co diarra mu wybil pilke tez wcale teatralnie nie machnal rekami w powietrzu, no ale coz takie sa przepisy, olaboga, karramba i na teutatesa
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-04-17, 00:24  

gregori chyba kapke przesadził :lol2:

sędzie nia miał tyle czasu na zastanowienie się gdzie chciał pobiec piłkarz Mallorci, gdzie w momencie kontaktu z Valdesem był Thuram i Puyol. karny był, Valdes dostał kartkę. sprzeczamy się tutaj o 1/3 zdarzenia, podczas gdy w Madrycie mają problemy z całymi dwoma zajściami. tak więc dajmy sobie na luz :]
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

mroo 

Piwa: 739/716
Wysłany: 2007-04-17, 01:06  

nie pilem w sobote, nie mialem kaca, mam lekka temperature i bol gardla, daj mi sie w spokoju powyzywac na ludziach :lol2:

i nie rozumiem dalej dlaczego do fabio stosuja sie przepisy a do vv nie i basta :leje: :snieg:

Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2007-04-17, 01:11  

to ja moze odpowiem spiewajaco:

roberto carlos lalallalala roberto caros lalalalallala...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi