Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-04-22, 11:39
FC Barcelona - R.C.D. Mallorca
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-04-15, 12:32  

dla nie najlepsza opcja etoo <-> gudi - messi , nie widze messiego na lewej stronie z ludo na prawej bo znowu bedzie meczarnia
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-04-15, 20:34  

Pierwszej połowy nie widziałem,bo coś mi się powaliło,że mecz zaczyna się od 20 :D

Jakie było moje zdziwienie,kiedy parunastu minutach (jak się później okazało drugiej połowy) Saviola miał wejść na boisko. Już myślałem,że z Eto'o coś się dzieje i Argentyńczyk musi go tak szybko zastąpić. Całe szczęście to już była 2.połowa :P . W sumie ta część meczu była dość nudnawa. Barca próbowała,próbowała,ale mało z tego wynikało. Saviola musiał zmarnować jedną setkę,później Eto'o nie zdążył do podania Gio. Całe szczęście Navarro jakimś cudem strzelił sobie gola. Bardzo ważne 3 punkty w kontekście walki o mistrzostwo :)

Cieszą 3 punkty,gra mniej :/

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-04-15, 21:08  

też widziałem tylko 2 połowę, jak i większość 3miejskich cules. nie wyglądało to za dobrze. dużo strat i niedokładności. zmiany dużo wniosły. wszyscy nowi na boisku się wyróżnili. na szczęści 15 minutowe natarcie dało w końcu szczęśliwego gola, na którego chyba zasłużyliśmy. cieszą bardzo 3 punkty
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

mroo 

Piwa: 741/716
Wysłany: 2007-04-15, 21:39  

reka nie zagwizdana bo nie bylo ruchu reka w strone pilki a nastrzelona byl ze zbyt bliskiej odleglosci zeby mial szanse uciec z reka

tutaj wszystko zalezy od kaprysu sedziego

i tak mielismy farta bo wiekszosc meczu powinnismy grac w 10 bo za takie cos jak zrobil vv sie wylatuje :]

wiecej szczescia niz rozumu, nie gralismy zle ale majorka grala calym zespolem w destrukcji przez co bylo dosc trudno, szans bylo kilka zeby strzelic normalna bramke ale sie nie udalo to w koncu wpadl jakis farfocel

uohronin 
gomulkakryptomierda

Wysłany: 2007-04-16, 06:10  

Siner napisał/a:
Pierwszej połowy nie widziałem,bo coś mi się powaliło,że mecz zaczyna się od 20 :D

O tej godzinie, w sobotę miał miejsce rabunek dekady. Bez ironii.
Co do meczu-Valdes za takiego zachowanie powinien wylecieć. Mariolka broniła się nieźle, Barca nie grała olśniewająco, ale Navarro Villara i Alvareza zawieść nie mógł.

Pixik 
God Is A Dj

Piwa: 72/66
Wysłany: 2007-04-16, 08:06  

kolejny genialny mecz w wykonaniu Barcelony na bramce jakże pewny Victor Valdes który wybronił karnego(pomijając fakt że na boisku już go nie powinno być :buja w oblokach: )
Dalej jakże silny napad obrona i pomoc. Cud Miód Malina. Gol padł po nieustającym biciu głową w mur . Gola na miarę 3 pktów strzelił jakże genialny Navarro. Zbliżamy się po następny tytuł w La Liga i nie przeszkodzi w tym nam nawet Gen. Franco
Wioska El Barca!

Fydlej 
'Mareczek'

Piwa: 13/22
Wysłany: 2007-04-16, 08:14  

Napnij się jeszcze mocniej :respect:

EDIT:
Zeby nie robić off topicu, napiszę jeszcze, że podobała mi się wczoraj gra Deco i Zambro

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-04-16, 09:03  

co prawda meczu nie widzialem,ale z tego co widze nie był to aż taki oczywisty faul na czerwo. Chyba ze mowicie o czym innym
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

baixinho 

Wysłany: 2007-04-16, 09:42  

gdyby vv zlapal za noge bedacego w pelnym biegu przeciwnika, wychodzacego na pusta bramke - to ok, mozna dac czerwona, ale tu jonas zatrzymal sie, vv polozyl mu sie pod nogi i niezdarnie machnal lapka - a zwroccie uwage ze przed bramka byl juz i thuram, ktory moglby zablokowac strzal i puyol na linii bramkowej. karny jak najbardziej sluszny, ale czerwo to by byla przesada.

zambro zagral swietnie pierwsza polowe...ale zawalil sytuacje przy karnym. slabiutko iniesta, deco tez bez rewelacji, dziwnie puyol i thuram ktorzy popelniali dziecinne bledy. marquez DM ktory ma ze 3 odbiory w meczu :/ chociaz trzeba przyznac ze pile rozdzielal niezle. w pierwszej polowce najlepsi ludo i etoo, w drugiej doszedl jeszcze xavi, reszta kiepsciutko ale UFF sa 3pkty i tytul (szkoda ze kradziony :/ ) coraz blizej

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2007-04-16, 10:02  

Zgadzam sie z baixem-czerwo jest , kiedy za bramkarzem nie ma juz nikogo i napastnik strzela do pustej bramki(jak np. Lehman w finale LM). W tym wypadku Puyol stal w bramce, do ataku przygotowywal sie Thuram. Zolta kartka byla jak najbardziej zasluzona

Gdyby VV przytulil Gutiereza po przyjacielsku, wtedy o karnym nie mogloby byc mowy...

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2007-04-16, 11:12  

Pixik napisał/a:
kolejny genialny mecz w wykonaniu Barcelony na bramce jakże pewny Victor Valdes który wybronił karnego(pomijając fakt że na boisku już go nie powinno być :buja w oblokach: )
Dalej jakże silny napad obrona i pomoc. Cud Miód Malina. Gol padł po nieustającym biciu głową w mur . Gola na miarę 3 pktów strzelił jakże genialny Navarro. Zbliżamy się po następny tytuł w La Liga i nie przeszkodzi w tym nam nawet Gen. Franco
Wioska El Barca!

Zabawne, ze kibicowi Realu, który ocenia słabiutkie odcinki PB na 9,5 i określa je jako genialne nie podobał się mecz w wykonaniu Barcelony, :lol2:

poćwicz ironie mistrzu, bo ta jest na poziomie conajwyżej miernym.

mroo 

Wysłany: 2007-04-16, 12:05  

kto i gdzie zablokowal ta bramke jakby go vv nie skosil?

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-04-16, 12:08  

Jest jeszcze prawdopodobne, ze pilkarz nie trafilby do pustej bramki, nie takie rzeczy sie zdarzaly.

baixinho 

Wysłany: 2007-04-16, 12:12  

heh z kamery zza bramki wygladalo to nieco inaczej :) ale to ujecie tez jest nieco mylace bo jonas musialby zrobic 2-3 kroki do pilki zeby sie zlozyc do uderzenia, a w tym momencie puyol juz jest potencjalnie na linii strzalu (a spogladajac w przeszlosc to nie takie sytuacje wybranial ;-) ) anyway sytuacja dla mnie nie na czerwo, byla zbyt 'miekka'

mroo 

Wysłany: 2007-04-16, 12:12  

i dlatego nie powinien dostac czerwonej kartki?

Cytat:
Pozbawienie drużyny bramki lub realnej szansy zdobycia bramki
33. Określając realność szansy zdobycia bramki sędzia powinien kierować się następującymi kryteriami:
- czy napastnik biegnie bezpośrednio w kierunku bramki przeciwnika ( a nie w kierunku linii bramkowej lub rogu pola gry),
- jakie pozycje zajmują obrońcy w momencie popełnienia przewinienia,
- w jakim miejscu popełniono przewinienie - im dalej od bramki tym mniejsze szansę na jej zdobycie.
Jeżeli zaistniał fakt pozbawienia drużyny bramki lub realnej szansy zdobycia bramki - bez względu na to czy przewinienie miało miejsce na czy poza polem karnym - winny zawodnik musi być wykluczony z gry - zobaczyć czerwoną kartkę.

baix, jakby w tym momencie sie nie wypierdalall po tym jak go vv skosil to juz moglby oddawac strzal

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi