Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-04-22, 12:39
FC Barcelona - R.C. Deportivo de La Coruńa
Autor Wiadomość
Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2007-03-31, 10:43  

Mysle ze bedzie lekko latwo i przyjemnie. Depo nie potrafi grac na wyjazdach. My mozemy wytoczyc najciezsze ofensywne dziala i jestesmy po przerwie reprezentacyjnej ktora zawsze nam sprzyja. Prosilbym Ryjka o taki sklad jak przeciwko Rece z jedna wymuszona zmiana Motta za Deco(byle nie ogladac Edmila ['] )
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-03-31, 12:32  

baixinho napisał/a:
oj a czy luque nie strzelil nad bramka w meczu u siebie wgranym przez nas 1-0 po bramce ronaldinho z glowy??

Może coś mi się pomyliło,ale pamiętam jak ktoś zwalił akcję w tamtym meczu,co wygraliśmy 3:2,może to nie był Lugue,ale wydaje mi się,że to był on :D

Kot 
Claudia Cardinale

Wysłany: 2007-03-31, 12:48  

za czasow Dinho nie wygralismy z Depo u siebie 1-0

1-0 wygralismy w sezonie 2004-2005 ale na wyjezdzie po golu Giuly'ego

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 80/106

Wysłany: 2007-03-31, 13:20  

Cytat:
Może coś mi się pomyliło,ale pamiętam jak ktoś zwalił akcję w tamtym meczu,co wygraliśmy 3:2,może to nie był Lugue,ale wydaje mi się,że to był on :D

Tak, to był Luque, w meczu wygranym 2-3 na Riazor (z metra nie trafił) :lol:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-03-31, 13:59  

Kot napisał/a:
za czasow Dinho nie wygralismy z Depo u siebie 1-0

luque u siebie byl a nie dinho :) troche niejasno sie wyrazilem

Kot 
Claudia Cardinale

Wysłany: 2007-03-31, 16:36  

teraz to juz w ogole nie rozumiem :)

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2007-03-31, 16:45  

O wynik jestem spokojny, zwłaszcza że w szeregach Depor nie ma za bardzo kto postraszyć. Nie ukrywam jednak, że brak Arizmendiego mnie troszkę smuci, bo ciekaw byłem jak się zaprezentuje na Camp Nou.

Nie ma Deco, wiec nie ma obaw, ze zagramy 3-4-3 :]

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2007-04-01, 00:07  

mecze niezly, kon pierwsza polowa slabo gdyby nie asysta. w drugiej juz lepiej gral to co lubie, nawet ja bym tego lepiej nie zrobil. szkoda ze nie pokazali czy grubas schudł

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-04-01, 00:20  

Dzisiaj rzeczywiście Ronnie biegał jak za najlepszych lat :D i na dodatek się jak zwykle dupcią zastawiał,więc odebranie mu piłki graniczyło z cudem.

Bramki dwie wypracowane przez R10. Szkoda tej akcji Eto'o,co mu Ronnie z piętki podał,ale nie ma co narzekać. Jest kolejna wygrana i to cieszy. Oczywiście gola straciliśmy po głupim błędzie GIO, który grał do tamtej sytuacji całkiem nieźle.

Dzisiaj po raz kolejny "zabłysnął" Edmil. Przez cały mecz poza dwiema sytuacjami niewidoczny. W końcówce postanowił się popisać. Najpierw w naszym polu karnym zamiast w piłkę,trafił w murawę,a później wjechał któremuś z przyjezdnych centralnie w nogi od tyłu. Jedyny plus,to że akcję przeciwnika zatrzymał :D

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2007-04-01, 00:24  

Edmilson ['] Jesli dobrze zrozumialem komentarz: 'zabił katalońskiego kreta' ;)

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-04-01, 01:40  

Messi Bóg, Edmil buk [*] :P , dobrze (chyba) ze sobie stopy o wapno nie połamał , wejście na żółtą zakrawało na fatality ale akcja przerwana i to in plus

obrona nawet pod nieobecnośc Rafy poprostu musiała sprawic prezent kolegom z druzyny przeciwnej

gra calkiem się kleiła, można było więcej ukąsic ale dramatu nie ma. Najwazniejsze ze przewaga nie polegała tylko na klepaniu piłki na 40stym metrze.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-04-01, 01:50  

Niby dobrze, a jednak błędów nie brakowało. dobrze, że Etoo nie wyleciał za głupie zagranie. Obrona - poprawnie, gdyby nie pojedyncze błedy zawodników, które kosztowały nas bramke/sytuacje. w pomocy chyba jednak brakowało Decunia. w ataku aktywnie, Roni asysta + pare ładnych zagań, Messi jak zwykle = bramka i szarża, Etoo mógł strzelić bramkę.

spodziewałem się łatwiejszego meczu, ale ważne są 3 punkty
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2007-04-01, 09:02  

by Pyton
edmilson rotflol /o\
kapitalna interwencja valdesa w tym momencie

brameczki piekne. trzech gosci robi nam cala gre :D szkoda dwojkowej akcji dinho-eto'o x 80 minuty. gudi powinien nauczyc czarnucha jak sie wykancza taka sytuacje [liverpool] :p

teraz czekamy na potkniecie realu albo sevilli

dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2007-04-01, 09:29  

Wraca norma. Atak strzela, Ronni się bawi a obrona pierdoli. Valdes niedługo jeszcze jakiś błąd musi popełnić a mamy pewne mistrzostwo :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-04-01, 09:52  

Dziwny mecz, rozpoczelismy z duzym animuszem (przewrotka edmila) a potem nie gralismy nic i to depor strzelalo, mialo rzuty rozne itp niewiele zagrozenia ale i tak wiecej od nas. Dobrze ze udalo sie strzelic bramke do szatni, potem Eto`o mnie zaskoczyl wykorzystujac pierwsza klarowna sytuacje jaka mial. Potem zamiast dobic gosci na 3-0 zaczely sie zabawy i znowu oddalismy pole i ktos musial oczywiscie cos zjebac, tym razem padlo na Gio. Edmilson :hahaha:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi