Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj



Poprzedni temat :: Następny temat
Live w TV
Autor Wiadomość
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-03-16, 09:51  Live w TV


Juz z 3-4 tygodnie temu chciałem otworzyć taki temat.
Mam nadzieje ze sie przyjmie, a Wam być może przyda się taka mini ściąga na temat meczów w tv w danym tygodniu. Nieraz napewno sie zastanawiacie gdzie i jaki meczyk leci. Bede starał się wpisywać tu mecze na cały tydzień (od sob do pt) i tylko te które będą na żywo. Oprócz FCB bo od tego jest inny temat.

Starajcie się nie pisać w tym temacie żadnych postów. Temat traktujcie jako informacyjny.
Ewentualnie tylko takie które mówią o jakims meczu którego tutaj nie ma, albo mówiące o zmianie godziny danego meczu, czy zmianie samego meczu.

Kanały które tu będą brane pod uwage to :
TVPS = TVP Sport
C+ = C+
C+S = C+ Sport
C+S2 = C+ Sport 2
PS = Polsat Sport
PSe = Polsat Sport Extra
SK = SportKlub
ES = Eurosport
ES2 = Eurosport
NS = NSport

************************
17.03 - 23.03

Sobota
13.40 C+S ; Man Utd-Bolton
14.55 PSe ; Cagliari-Chievo
15.30 SK; Schalke-VFB Stuttgart
17.55 PSe ; Lazio-Empoli
18.30 SK ; Red Bull Salzburg-Wacker Tirol
18.45 C+S ; Lech-Korona
20.25 C+S2 ; Sampdoria-Palermo
21.25 PS ; Porto-Sporting

Niedziela
12.15 PS ; West Bromwich Albion-Birmingham
13.55 PSe ; Falkirk-Celtic
14.00 SK ; Freiburg-Kaiserslautern
14.25 PS ; PSV-Ajax !!
14.30 C+S ; Aston Villa-Liverpool
14.40 TVPS ; Piast Gliwice-KSZO Ostrowiec
17.00 SK ; Bay Leverkusen-Bor Monchengladbach
17.00 C+S ; BOT Bełchatów-Legia
17.55 C+S2 ; Auxerre - Lens
18.00 PSe ; Olimpiakos-Aris Saloniki
20.25 C+S2 ; Fiorentina-Roma
20.55 C+S ; Sevilla - Celta Vigo

Poniedziałek
18.25 TVPS ; Ruch Chorzów-Polonia W-wa
20.15 SK ; Hansa Rostock-FC Koln
21.25 PSe ; Estrela Amadora-Benfica

Wtorek
21.25 PS ; Sporting Braga-Naval Maio Figueira

Środa/Czwartek
01.40 TVPS ; Flamengo-Parana Clube Kurytyba

Piątek
17.20 PS ; Odra Wodzisław-Wisła Kraków
19.45 PS ; ŁKS-Legia
20.30 SK ; Liga Niemiecka
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
baixinho 

Wiek: 36
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-03-16, 11:15  


a ja dodam jeszcze co jest w niekodowanych kanalach na hotbirdzie, dostepnych dla abonentow cyfry, polsatu, n'ki czy posiadaczy tunerow FTA:

Piątek:

20.45 - Southampton - Colchester SportItalia 13e (Polsat Sport zresztą też)

Niedziala:

14.25 - PSV-Ajax SportItalia 13e
16.00 - Hibernian - Kilmarniock DSF 19e
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-03-20, 10:48  


24.03 - 30.03

Sobota
13.50 TVPS Kazachstan-Serbia
15.50 PS Irlandia-Walia
15.50 PSe Szkocja-Gruzja
17.30 TVPS Polska-Azerbejdzan
17.50 TVP2 Polska-Azerbejdzan
19.55 PSe Norwegia-Bośnia i Hercegowina
20.25 PS Holandia-Rumunia
20.30 TVPS Czechy-Niemcy
21.55 PSe Hiszpania-Dania

Niedziela
18.15 PS Groclin-Lech

Poniedziałek
18.00 TVPS KSZO-Miedź Legnica

Wtorek
19.25 PSe Brazylia-Ghana

Środa
17.55 PSe Węgry-Mołdawia
20.00 TVPS Polska-Armenia
20.10 TVP2 Polska-Armenia
20.40 PS Włochy-Szkocja
21.55 PSe Hiszpania-Islandia

Czwartek
-----------

Piątek
19.40 PS Leeds-Preston
20.00 C+S Cracovia-Lech
20.30 SK Alemania Aachen-Borussia Dortmund
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kieła 
Buki to zło

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2006
Piwa: 589/555
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-03-21, 10:52  


O, mila niespodzianka ze strony Polsatu Sport Extra. Wreszcie pokaza inny zespol niz tylko Holandie czy Szkocje. Cieszy mnie mozliwosc obejrzenia Xaviego i Iniesty w reprezentacji ;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-03-28, 17:23  


31.03 - 6.04

Sobota
13.40 C+S Liverpool - Arsenal
15.30 SK Bay Monachium - Schalke
15.55 C+S Man Utd - Blackburn
18.10 C+S Watford - Chelsea
18.30 SK Liga Austriacka
19.25 PS Breda - PSV
20.25 C+S Roma - Milan
22.25 PSe Maritimo - Sporting Braga

Niedziela
12.25 PS Vitesse - Feyenoord
14.00 SK 2 liga Niemiecka
14.55 PS Torino - Palermo
16.40 C+S Legia - ŁKS
17.00 SK Hamburg - Wolfsburg
18.55 PSe Boavista - Pacos de Ferreira
20.55 C+S Osasuna - Sevilla
21.10 PS Benfica - Porto
16.55 C+S2 Tottenham - Reading
20.55 C+S2 Lens - PSG

Poniedziałek
20.15 SK 2 liga Niemiecka
20.40 PSe Sporting L - Beira-Mar Aveiro

Wtorek
17.00 NS Lech - Korona
20.40 NS Milan-Bay Monachium lub PSV-Liverpool

Środa
17.00 NS Groclin - Ruch
20.15 TVP2 Roma - Man Utd
20.40 NS Roma-Man Utd lub Chelsea-Valencia
20.45 DSF Chelsea-Valencia

Czwartek
20.00 C+S Bełchatów - Zagłębie
20.00 NS ¼ Puch UEFA
20.35 TVP2 Sevilla - Tottenham

Piątek
13.25 PSe Southend - Colchester
15.40 PSe Leicester - Derby
20.25 C+S Everton - Fulham
20.30 PSe Liga Portugalska
20.30 SK Liga Niemiecka
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kieła 
Buki to zło

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2006
Piwa: 589/555
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-03-29, 14:13  


Cytat:
Piłkarskie MŚ 2014 w Telewizji Polskiej
PAP 13:30

Telewizja Polska nabyła wyłączne prawa do transmisji wszystkich meczów piłkarskich mistrzostw świata w 2014 roku - poinformował w wydanym komunikacie Daniel Jabłoński z Zespołu Rzecznika Prasowego TVP S.A.

Przed rokiem TVP zapewniła sobie także na wyłączność prawa do relacjonowania MŚ, które w 2010 roku odbędą się w Republice Południowej Afryki. Gospodarz następnego turnieju nie jest znany. Będzie nim któryś z krajów południowoamerykańskich. W gronie kandydatów wymieniane są Brazylia i Kolumbia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
lordinho 


Wiek: 109
Dołączył: 13 Maj 2006
Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-03-29, 21:56  


W sobote o 22 Barcelona podejmuje Depor na ekranie canal+2, a ten mecz nie jest uwzględniony :P

Sobota naprawde ciekawa. Głowne danie to liga angielska i byc moze rewanz the reds za pucharową porazke z kanonierami

Potem wloska kolacja w wykonaniu Romy i Milanu a w pozny wieczor prawdziwy deser, czyli Blaugrana miazdzaca Deportivo :piwosz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-03-30, 08:23  


Boraś w 1 poście napisał/a:
.... Oprócz FCB bo od tego jest inny temat.


+ o meczu, czy jest transmisja możesz sie dowiedzieć czytając temat meczowy.

:|
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-04-03, 10:37  


07.04 - 13.04

Sobota
13.40 C+S Chelsea - Tottenham
14.55 C+S2 Palermo - Cagliari
15.30 SK HSV Hamburg - VFB Stuttgart
15.45 C+S Górnik Zabrze - Legia
15.55 PSe Celtic - Motherwell
17.10 C+S2 Valenciennes - Olympique Lyon
18.15 C+S Wisła Kraków - Lech
18.30 SK Red Bull Salzburg - Sturm Graz
18.35 TVPS Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
22.00 PSe Sporting Braga - Sporting Lizbona

Niedziela
14.25 PSe Waalwijk - Ajax
17.00 SK Werder - Nürnberg
18.55 C+S real - Osasuna

Poniedziałek
15.55 C+S Newcastle - Arsenal
18.15 PSe Southampton - Sunderland
20.15 SK TSV 1860 Monachium - Karlsruher
21.25 PSe Beira-Mar Aveiro - Benfica

Wtorek
20.30 PS Juventus - SSC Napoli
20.40 NS ¼ Liga Mistrzów
20.45 DSF ¼ Liga Mistrzów

Środa
20.25 TVP2 Bayern Monachium - AC Milan
20.40 NS ¼ Liga Mistrzów

Czwartek
19.30 NS ¼ Puch UEFA
20.30 TVP2 ¼ Puch UEFA

Piątek
20.25 PS Ajax - NAC Breda
20.30 KS Borussia Monchengladbach - HSV Hamburg
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-04-11, 00:39  


14.04 - 20.04

Sobota
13.25 PS Celtic - Johnstone (Puchar)
15.30 SK Stuttgart - Hannover
15.55 C+S2 Arsenal - Bolton
16.00 C+S Lech - Groclin
18.25 C+S Watford - Man Utd
18.30 SK SK Puntigamer Sturm Graz - Red Bull Salzburg
19.25 PSe PSV - Twente Enschede
19.55 C+S2 Racing - Real Madryt
20.25 C+S Udinese - Chievo
22.10 PSe Acedemica Coimbra - Porto

Niedziela
14.40 TVPS Jagielonia - Górnik Polkowice
14.30 C+S Cracovia - BOT GKS Bełchatów
16.55 C+S Blackburn - Chelsea (Puchar)
17.00 SK Bayern M - Bayer L
17.55 PSe Larisa - Olimpiakos
20.25 C+S2 Inter - Palermo
20.55 C+S Valencia - Sevilla
20.55 PS Boavista - Uniao Leira

Poniedzialek
20.15 SK Carl Zeiss Jena - Erzgebirge Aue
20.40 Pse Benfica - Sporting Braga

Wtorek
20.00 C+S Korona - Widzew
20.25 PS Nürnberg - Eintracht (Puchar)
20.55 PSe Montceau - Sochaux (Puchar)

Środa
19.30 SK Red Bull Salzburg - Josko Fenster Ried
20.00 C+S BOT GKS Bełchatów - Groclin
20.25 PS Wolfsburg - Stuttgart (Puchar)
20.55 PSe Olympique Marsylia - Nantes (Puchar)

Czwartek
--------------

Piątek
20.00 C+S Legia - Korona
20.30 SK Werder - Alemannia Aachen
20.40 PSe Derby County - Luton Town
21.25 PS Estrela Amadora - Boavista
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-04-19, 00:06  


21.04 - 27.04

Sobota
13.40 C+S Tottenham - Arsenal
15.30 SK Liga Niemiecka
18.15 C+S Bełchatów - Lech
20.25 C+S Milan - Cagliari
21.40 PSe Maritimo - Benfica
21.55 C+S 2 Real Madryt - Valencia

Niedziela
14.25 C+S Newcastle - Chelsea
14.25 PS Feyenoord - NEC Nijmegen
17.00 C+S Widzew - Wisła K
17.00 SK HSV Hamburg - FSV Mainz
17.55 C+S2 Auxerre - Lyon ??
20.10 PSe Porto - Belenenses
22.10 PSe Sporting - Naval Maio Figueira

Poniedziałek
19.00 TVPS Górnik Polkowice - Odra Opole
20.15 SK Hasna Rostock - Karlsruher
20.45 PSe Burnley - West Bromwich Albion

Wtorek
17.15 NS Cracovia - Groclin (Puchar)
Man Utd - Milan :
20.00 NSport ;
20.25 CT2 ;
20.35 TF1

Środa
17.15 NS Wisła P - Korona (Puchar)
Chelsea - Liverpool :
20.00 NSport ;
20.15 TVP2 ;
20.25 CT2 ;
20.30 Rai Uno ;
20.45 DSF

Czwartek
-----------

Piątek
20.00 C+S Wisła K - Legia
20.30 SK Bochum - Schalke
21.25 PSe Pacos Ferreira - Uniao Leiria
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-05-01, 22:28  


Środa 2.05
16.00 ES Francja - Hiszpania (ME u-17)
18.00 ES Niemcy - Ukraina (ME u-17)
20.00 NS Milan - Man Utd
20.25 TVP2 Milan - Man Utd
20.45 DSF Milan - Man Utd

Czwartek 3.05
20.30 TVP2 Werder - Espanyol

Piątek 4.05
16.00 ES Anglia - Belgia (ME u-17)
18.30 ES Niemcy - Francja (ME u-17)
19.40 C+S Liga Polska
20.30 SK Hannover 96 - Energie Cottbus

*************************

5.05 - 11.05

Sobota 5.05
13.25 PSe Rangers - Celtic
13.40 C+S Man City - Man Utd
15.30 SK Liga Niemiecka
18.00 C+S Zagłębie Lubin - Korona Kielce
20.15 C+S PSG - Lyon
21.55 C+S2 Deportivo - Valencia
22.10 PSe Benfica L - Naval Maio Figueira

Niedziela 6.05
14.35 TVPS Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław
14.30 C+S Legia - Pogoń
14.40 TVP3 Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław
15.00 PS Lazio - Livorno
16.00 PSe 2 liga angielska
16.55 C+S Arsenal - Chelsea
17.00 SK Hertha - Werder
18.00 PSe Ajax - AZ Alkmaar (finał pucharu)
20.55 C+S Real - Sevilla
21.10 PSe Sporting L - Vitoria Setubal

Poniedziałek 7.05
15.30 ES Niemcy - Hiszpania (ME u-17)
17.30 ES2 Holandia - Anglia (ME u-17)

Wtorek 8.05
20.00 C+S Korona Kielce - Cracovia

Środa 9.05
18.30 C+S Wisła K - Zagłębie Lubin
19.30 SK Red Bull Salzburg - FC Superfund
20.40 C+S2 Lyon - Lens
20.50 PS Roma - Inter (finał pucharu)
20.55 C+S Chelsea - Man Utd

Czwartek 10.05
20.15 ES ME u-17 (półfinał)

Piątek 11.05
20.00 C+S Groclin - Korona Kielce
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-05-10, 17:00  


12.05 - 18.05

Sobota
15.55 PSe Celtic - Aberdeen
18.30 SK SV Mattersburg - Red Bull Salzburg
19.25 PSe Liga Holenderska (mecz fazy play-off)
19.55 C+S2 Real - Espanyol
20.00 C+S Legia - Widzew
20.45 PS Olimpique Marsylia - Sochaux (finał pucharu)

Niedziela
14.40 TVP3 & TVPS Polonia Bytom - Jagielonia
14.45 C+S2 Inter - Lazio
15.55 C+S Man Utd - West Ham United
17.45 ES Mistrzostwa Europy U-17 (Finał)
18.00 PSe Skoda Xanthi - Iraklis
18.45 C+S Cracovia - Wisła K
20.55 C+S2 Valencia - Saragossa
21.10 PSe Liga Portugalska

Poniedziałek
--------------

Wtorek
17.20 PS Bełchatów - Korona (puch ekstraklasy)
19.50 PS Zagłębie L - Groclin (puch ekstraklasy)
20.40 PSe 2 liga ang (1 mecz polfinałowy 2 rundy play-off)

Środa
20.20 PS Lech - Wisła K (puch ekstraklasy)
20.30 TVP2 Espanyol - Sevilla (Finał P. UEFA)
20.40 PSe 2 liga ang (2 mecz polfinałowy 2 rundy play-off)
00.27 TVPS Copa Libertadores (mecz cwierćfinałowy)

Czwartek
19.30 SK FC Wacker Tirol - Red Bull Salzburg
20.25 PSe Liga Holenderska (mecz 2 rundy play-off)
20.45 PS Inter - Roma (rewanżowy mecz puch Włoch)

Piątek
---------------
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Boraś 
Disco Commando



Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 2588/1200
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-05-18, 10:24  


19.05 - 25.05

Sobota
15.30 SK Liga Niemiecka
15.55 C+S Man Utd - Chelsea (Finał Pucharu Anglii)
19.30 C+S Lech - Legia
20.35 PSe Maritimo – Boavista Porto
20.40 C+S2 Saint Etienne - Olympique Marsylia
23.10 SK Atletico Paranaense - Internacional Rio Grande do Sul

Niedziela
12.25 PS AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam (Mecz barażowy o LM)
14.55 C+S Palermo - Siena
14.55 PS Celtic Glasgow - Hibernian
20.05 PSe Benfica – Academica Coimbra
20:05 PS FC Porto – Desportivo Aves
21.00 SK Cruzeiro - Corinthians

Poniedziałek
--------------

Wtorek
19.00 C+S Bełchatów -Wisła K
19.00 C+S2 Zagłębie - Widzew

Środa
18.30 TVPS Śląsk Wrocław - Jagiellonia
20.45 TVP2, NSport, DSF => Milan - Liverpool !!

Czwartek
20.25 PS Liga Holenderska (Mecz fazy play-off)

Piątek
20.25 PSe Liga Holenderska (Mecz fazy play-off)
_________________
Wojownicy Wódy
2012: Gdańsk, Gdynia
2013: Gdańsk, Gdynia
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Nitro 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2006
Piwa: 9/17
Skąd: Rumia
Wysłany: 2007-05-19, 15:59  


Sobota:

16:00 DSF Sport (FTA) live: Finał Pucharu Anglii MU - Chelsea
_________________
Historia Gran Derby:
FC Barcelona - Real 263 mecze, 108-58-96, bramki 456-429
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Twoja wyszukiwarka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Mobile and Web Analytics