Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El Barça es més que un club
Narcís de Carreras
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Boberek
2016-07-06, 18:48
Daniel Alves
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2007-03-03, 19:55  Daniel Alves

Zambrotta z lewej Alves z prawej strony obrony, któż z nas nie chciałby takiego widoku co mecz :D

”To wielki zaszczyt, że tak wielki klub interesuje się mną. Każdego dnia staję się coraz lepszym piłkarzem i mam nadzieję, że któregoś dnia trafię do tak wspaniałego klubu, jakim jest Barça. Moim przeznaczeniem jest grać w wielkiej drużynie. Mam nadzieję, że oba klubu dogadają się między sobą i trafię do Barcelony.” (BO za MD)

Takie oto słowa rzekomo wypowiedział Brazylijczyk, wobec czego na drodze do transferu stoi tylko suma odstępnego(60mln) i osoba Del Nido- chociaż to może jedno i to samo :lol:

Ciekawe jest natomiast to co ukazało się na polskiej stronie Sevilli:
„Chcę opuścić Barcelonę” - takie słowa prawdopodobnie wypowiedział Deco

Wychodzi na to, że podgrzewamy atmosferkę przed dzisiejszym meczykiem, tak czy inaczej temat o Danim powinien się przydać ;)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-03-03, 19:58  

znajac del nido to tanio go nie pusci, a ze jest lepszy niz reyes, baptista czy ramos to 30 baniek moze stuknac. koszmarna kasa i my jej nie damy.przynajmniej ja nie wierze
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2007-03-03, 20:13  

Rijkaard wspomniał, że zespół wzmocni się 3-4 zawodnikami przed następnym sezonem. mam nadzieję, że nie będą to zawodnicy na ławkę na 3 zmianę typu santi, tylko ktoś mocny. logicznym jest, że ktoś będzie musiał odejść. dlaczego nie mielibyśmy w końcu wydać większej kasy za zawodnika? fakt, że 30mln za obrońcę to sporo, ale nie miałbym nic przeciwko.

co do odejścia Deco -> strawiłbym to bez problemu
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-03-03, 20:46  

Praktycznie każdy z nas widziałby Daniela u nas w drużynie. Otrzymuje on co prawda sporo kartek,ale jest to wynik ogromnego zaangażowania tego młodego piłkarza. Moim zdaniem jest najlepszą opcją na prawą obronę. Tylko 30 baniek jest to bardzo dużo kasy :/ Mam nadzieję,że Laporta ma jakiegoś asa w rękawie związanego z Saviolą :D . Poczekamy -zobaczymy,ale takim transferem byłbym bardzo zadowolony :D

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2007-03-04, 01:02  

Daniel Alves potwierdził dziś tylko, że jest klasowym obrońcą. Świetny w obronie i ofensywie. Chłop ma ciąg na bramke. W pierwszej połowie ładnie ograł dwóch naszych zawodników i oddał strzał. Gol z wolnego oraz sytuacja w koncowce, w ktorej mogl rowniez trafic do bramki.

Ciekawa opcja. Sam piłkarz przyznaje chęć gry w Barcelonie :) . Drogi jest to fakt, ale jeśli miałby zagwarantować nam spokój w obronie oraz właczanie sie do akcji ofensywnych tak jak to robi w Sevilli to jestem jak najbardziej za.

baixinho 

Wysłany: 2007-03-04, 08:24  

potrafi wszystko, swietny w odbiorze, dobrze dosrodkowuje, ale tez umie zejsc do srodka i zagrac klepke. irytujace jest jego b.ostre granie i momentami chamskie zachowania. choc gdyby nie to bylby zbyt idealny

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-03-04, 10:46  

Ja juz mam dosc transferow za free i uzupelniania skladu pseudograjkami, potrzebujemy prawego obroncy z prawdziwego zdarzenia. Trzeba wydac te 30 baniek i miec pewnosc, ze kupujemy porzadnego grajka. Mam nadzieje, ze Laporta z Ryjem i Txikim dokonaja konkretnych wzmocnien, a ktos taki jak Alves bedzie jednym z nich.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-03-04, 12:30  

Pred po kilku cichych tygodniach wraca do swoich mądrych wypowiedzi :D

Zgadzam się z nim w całej rozciągłości. Koniec z kupowaniem graczy,którzy uzupełniają skład (Zambiego nie liczę,bo mamy go tylko dzięki temu,że Juve zostało zdegradowane). Teraz przyszedł czas na cracka i Alves byłby idealny. Rzeczywiście gra dość ostro,czasem może nawet chamsko,ale ostatnio nam tego brakuje. Nasi grają często jak na sparingu i bez zaangażowania,a taki Alves gra zawsze na 100%. Alves przybywaj :D

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2007-03-04, 12:44  

jak dali 12(?) za gudiego który sie w ogole nie sprawdził to dlaczego nie mieli by dac 30 za alvesa? co prawda to duza kwota, ale na pewno byl by to świetny zakup

baixinho 

Wysłany: 2007-03-04, 13:01  

30mln to kwota wzglednie uczciwa, ale gorzej jak zacznie sie licytacja miedzy 3-4 klubami a calkiem to mozliwe..del nido takie cos bezwzglednie wykorzysta. od strony czysto sportowej sprawa jest prosta zambro i alves byloby szczytem marzen

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2007-03-04, 13:11  

ciekawe, czy rzeczywiscie powiedzial to, o czym ostatnio pisaly gazety

jeslichce grac dla nas, a del nido rzeczywiscie ma jakis uklad z laporta (juz kiedys mowilo sie, ze mamy prawo pierwokupu daniego) to jego wyciagniecie nie powinno byc jakos szczegolnie trudne

jest to najbardziej decydujacy o obliczu zespolu gracz na tej pozycji na swiecie. trudno sie przyczepic do jego umiejetnosci. w dodatku widac, ze jest ambitny, waleczny i charekterny. wydaje sie byc typem jak puyol, dinho, czy eto'o, na ktorych mozna liczyc w trudnych momentach, ktorzy mobilizuja druzyne i dodaja jej energii

az sobie yebne drzewko :lol:

Zambrotta---Marquez---Alves
-----nowy stoper---Puyol------

tak to ma wygladac w przyszlym sezonie :]

kuty 

Piwa: 41/196
Wysłany: 2007-03-04, 13:17  

Godo - Marqez NIE!!!!!!!!!

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2007-03-04, 14:47  

skreslasz markeza po 1 nieudanym sezonie, nie zwazajac na fakt, ze nie mial jak sie przygotowac? ze wzgledu na mundial

nie wspominajac o tym co gral w poprzednim sezonie. nikt mu nie dorownywal

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2007-03-04, 18:11  

mysle, ze dm to moze byc dla rafy optymalna pozycja. swietnie spisywal sie na pivocie w sezonie 2004/05. w dodatku duzo latwiej znalezc stopera, niz defensywnego pomocnika, ktory dalby rade w naszym systemie. a nasz aztek w formie jest genialny w powietrzu, nieustepliwy, elegancki w odbiorze i dobrze wyprowadza pilke, nie mialby niepotrzebnych zapedow do ofensywy, a o poprawne asekurowanie stoperow moglibysmy byc spokojni

odnosnie braku mozliwosci odpowiedniego przygotowania do sezonu. mowil o tym ostatnio edmilson. zamiast solidnie przepracowac presezon bedziemy latac setki tysiecy km promujac klub. a mysle, ze lepsza promocje, niz bezuzyteczne i wyniszczajace pilkarzy tournee po japonii, rumunii czy wietnamie zrobiloby nam wygrywanie trofeow

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2007-03-04, 18:31  

chelsea, real, milan, MU, liverpool i my wczesniej tez jezdzilismy na wycieczki po japonii. a gra wygladala inaczej.

tutaj chodzi jednak o mundial, przemeczenie i brak mozliwosci odpowiedniego przygotowania do sezonu. w poprzednim sezonie tez bylismy na tournee, a skonczylo sie to lm+pd

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Odpowiedz do tematu