Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-04-01, 12:48
Sevilla FC - FC Barcelona
Autor Wiadomość
kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2007-03-04, 12:19  

Zambrotta nie był na spalonym. A co do Xaviego, to ma genialne uderzenie z dystansu, szkoda, ze tak rzadko to robi, wczoraj nieomal zerwal pajeczyne z okienka Palopa, brakowalo paru centymetrow. No i rzuty wolne tez powinien bić częsciej.
Postaw piwo autorowi tego posta

jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2007-03-04, 12:43  

Dodo napisał/a:

z liverpoolem sie nameczymy, moze nawet strzelimy bramke, a potem wpuscimy cos ze stalego fragmentu, albo ktorys z naszych obroncow znow sie popisze. taki klub, jak to niektorzy mowia. a na gd bedziemy padnieci i podlamani. nie mam juz w sobie optymizmu, ten sezon jest beznadziejny

:lol2: Od skrajności w skrajność. Rozpacz po Liverpoolu, koniec Barcy. Potem Bilbao i Zaragoza i euforia. Teraz znowu rozpacz, beznadziejny sezon, wszystko przegrane :lol: Jeśli Ty nie masz w sobie optymizmu (mimo, że jesteście faworytami La Liga i CdR, a w LM szanse 50-50) to co ma powiedzieć statystyczny kibic Realu? :lol2:

kuty 

Piwa: 41/196
Wysłany: 2007-03-04, 12:54  

Statystyczny kibic Realu od czterech lat płacze i sukcesy ma w mazeniach. :beczy: :beczy:
A mecz GD mierzy się swoimi prawami.W kazdym klubie po czasie musi byc jakas zmiana, ale w Barcelonie te zmiany wychodzą in plus , natomiast w Realu powiekszaja frustracje .
Jezzo taka jest prawda !! !!

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2007-03-04, 13:01  

jezzo napisał/a:
co ma powiedzieć statystyczny kibic Realu? :lol2:

Boruc>Valdes i Hala (wpisz cokolwiek)!

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2007-03-04, 13:06  

mowiac "beznadziejny" mam na mysli nie to, ze nic nie wygramy, ale ze dotychczas barca bardzo czesto mnie (zapewne nie tylko mnie) rozczarowuje. mecze, w ktorych ogladanie barcy naprawde sprawialoby mi przyjemnosc moge wyliczyc na palcach

po bilbao euforii nie moglo byc. z przecietniakami primera musimy wygrywac, bo tylko to nas ratuje

3 wazne mecze z silnymi przeciwnikami i 3 razy w plecy. tak nie gra najlepsza druzyna zeszlego sezonu.

ale coz, moze i tak wygramy lige, choc jak na razie zasluguje na nia sevilla. bylaby to mila odmiana od bycia 'moralnymi zwyciezcami' :D

mroo 

Piwa: 741/716
Wysłany: 2007-03-04, 13:42  

imerr napisał/a:
jezzo napisał/a:
co ma powiedzieć statystyczny kibic Realu? :lol2:

Boruc>Valdes i Hala (wpisz cokolwiek)!

:lol2: :lol2: :lol2:

chociaz w sumie jezzo bardzo dobrze mowi, niektorym ostatni sezon namieszal w glowach i teraz lamentuja co najmniej jakbysmy mieli 6 miejsce w lidze

mnie tylko w tym sezonie wkuurwia ze zachowujemy sie jakbysmy wypinali gole dupsko na gayparade a pozniej sie dziwili dlaczego boli

w finale w japoni, 2:2 z chelski, wczoraj, z liverpoolem to tylko takie z brzegu przyklady

ciekaw jestem czy bedzie jakies trzesienie ziemii jesli w podobnym stylu dostaniemy z liverpoolem i realem u siebie :)

tylerdurden 

Piwa: 11/2
Wysłany: 2007-03-04, 13:51  

nooo z Realem to na pewno dostaniecie :niedowiarek: :hahaha:

mroo 

Piwa: 741/716
Wysłany: 2007-03-04, 13:57  

jak bylismy kompletnie w dupie a wy na topie to na sb byl 1:1

wiec jak widac gd dzialaja na innych zasadach

wystarczy ze rafa poda 3 razy do ruuda i moze byc po meczu

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2007-03-04, 14:55  

Mozna sie czepiac sedziego ale to nie zmienia faktu ze mecz zostal przegrany na wlasne zyczenie. Niewokorzystany karny i strata 2 goli grajac z przewaga zawodnika, to nie wina sedziego. Nie jest tez wina sedziego ze Zambrotta jest glupkiem i po dostaniu zoltej kartki obrzuca sedziego obelgami. FCB przegrala mecz na wlasne zyczenie, mozna miec pretensje o czerwona kartke dla Giulego, ale tylko o to. Swoja droga Giuly zagral znow beznadziejnie i dziwi mnie jego obecnosc na boisku w tak waznych meczach. Przynajmniej z Realem nie zagra, bo bo pewnie zawiesza.
Nie ma co dramatyzowac, na razie nic nie jest przegrane, gra tez nie jest najgorsza, szkoda tylko tragicznych bledow na obronie, to co ostatnio gra Marquez to po prostu skandal.

Co do Liverpoolu to nie spodziewam sie odrobienia strat, ale moze zostane milo zaskoczony.

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2007-03-05, 01:53  

Nie wiem, co powiedzieć. Oglądałem skrót I połowy ledwie i wnioskuję, że Alves robił, co chciał, a Ronaldinho nie wiem czemu zmienił system strzelania karnych i próbował w sam środek. Z doświadczenia wiem, że jak zawodnik strzela w środek półgórną piłkę to obawia się i nie jest pewny tego, co robi.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi