Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-04-01, 12:48
Sevilla FC - FC Barcelona
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2007-03-02, 16:24  Sevilla FC - FC Barcelona

vs

Przed arcyważnym rewanżem z Liverpoolem czeka nas nie mniej ważne spotkanie na szczycie. Mianowicie podejmujemy vice lidera tabeli (2pkt straty). W rundzie jesiennej zwyciężyła Barca (3-1 po dwóch bramkach Ronaldinho i jednej Messiego). Dodatkowym smaczkiem może być bezpośredni pojedynek liderów tabeli strzelców PD:

1. F. Kanoute Sevilla 18
2. Ronaldinho Barcelona 16

Trzy ostatnie ligowe mecze:
25 lutego 2007
Barcelona Bilbao 3 : 0
18 lutego 2007
Valencia Barcelona 2 : 1
11 lutego 2007
Barcelona Racing 2 : 0

25 lutego 2007
Getafe Sevilla 0 : 0
18 lutego 2007
Sevilla Atletico 3 : 1
10 lutego 2007
Betis Sevilla 0 : 0

Sędzia: González Vázquez

Sevilla: Palop - Hinkel, Aitor Ocio, Escudé, Dragutinovic, Poulsen, Renato, Jesús Navas, Duda, Kanouté, Luis Fabiano

Fc Barcelona

Bramkarze: Valdés i Jorquera
Obrońcy: Oleguer, Puyol, Márquez, Zambrotta, Gio, Sylvinho
Pomocnicy: Xavi, Iniesta, Edmílson
Napastnicy: Giuly, Messi, Eto'o, Gudjohnsen, Saviola, Ronaldinho i Ezquerro

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2007-03-02, 21:55  

Wreszcie nadszedł czas na prawdziwy, ostateczny test przed liverpoolem. Nie gramy już ze słabiutkim Athletic ani z dobrą Saragossą tylko jakby nie patrzeć z jednym z głównych faworytów do mistrzostwa. Jednakże uważam że Sevilla nie jest tak silna jak na początku sezonu i można z nimi powalczyć nawet na wyjeździe. W końcu chcemy być najlepsi w tym sezonie.
Martwi mnie troszkę absencja Thurama. Wprowadza on bardzo dużo spokoju w poczynania linii obrony, co jest nie zbędne w takich meczykach. Pewnie od początku wyjdzie E2 więc zobaczymy czy jego forma utrzymała się na poziomie z meczu z Bilbao.

Jak mają nam strzelić to niech tylko to nie będzie Kanoute. :)

Can't wait to hear the first whistle....

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-03-02, 22:01  

Ciezkie tygodnie przed nami. Miejmy nadzieje, ze nasi kryli sie z forma i dopiero od meczow z Athletic i w pucharze krola pokazali prawdziwe oblicze jakie bedziemy ogladac do konca sezonu;). Jak dla mnie Eto'o moze wogole nie wchodzic na boisko. Niech sie szykuje lepiej na Anfield. W koncu musi tam strzelic dwa gole i nikt go w tym raczej nie zastapi :/ .

Ciekaw jestem jak Rijkaard potraktuje ten mecz. W kazdym razie mnie remisik zadowoli, a jesli wygramy niech to bedzie dobry omen na wtorek.
Postaw piwo autorowi tego posta

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 81/106
Wysłany: 2007-03-02, 22:09  

Mecz Sevilla - Barca to także pojedynek najlepszych w tym sezonie snajperów z Czarnego Lądu rodem. Świetnie punktujący pretendent do tytułu pichichi jest niezwykle mocny (strzelił nawet bramkę na Camp Nou), ale miłościwie nam panujący Mistrz nie sprzeda na pewno łatwo skóry.
Ostatnio zmieniony przez BlueLion 2007-03-02, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  

CnK 

Wysłany: 2007-03-02, 22:09  

Jak by nie patrzeć Rijkaard szykuje się na liver, próba mocno ofensywnego wariantu z trzema obrońcami w meczu o cdr, teraz odpoczywają deco, thuram i motta, więc ich możemy spodziewać się we wtorek na anfield.
Oby poszło w miarę gładko, żeby nie forsować REM.
Mecz z ekipą z andaluzji jest ważny z remisu byłbym zadowolony, a po zwycięstwie wręcz wniebowzięty :D

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2007-03-02, 22:24  

Deco chyba jakby nie bylo, i tak by pauzowal [czerwo w Valenci]

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-03-02, 22:27  

Niech Motta lepiej zostanie na ławce z Liverpoolem. Za niego cesarz na pivota a do obrony Thuram. W pomocy Deco z Iniestą, w ataku R.E.M. i niech sie dzieje co chce :P

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-03-02, 22:52  

Mam nadzieję,że zagramy podobnie jak w dwóch poprzednich meczach. W pierwszej połowie strzelamy dwa gole i spokojnie kontrolujemy przebieg gry w drugiej. Jeżeli będzie remis,to w sumie nic się nie stanie. Najważniejsze,żeby nikomu nic się nie stało,a Eto'o przygotował się w pełni do wtorkowego meczu ;)

CnK 

Wysłany: 2007-03-02, 23:10  

kieła napisał/a:
Deco chyba jakby nie bylo, i tak by pauzowal [czerwo w Valenci]

Pauzował z Bilbao, więc już wystarczy, no chyba że coś mnie ominęło.. ;)

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-03-03, 02:19  

Sevilla u siebie jest bardzo mocna, a nam na wyjazdach nie wiodło się ostatnio najlepiej i chciałbym, by dziś to się odmieniło. ciężki mecz, ale na pewno stać nas na korzystny rezultat.
imho mecz ważniejszy od tego wtorkowego, bo na Anfield mamy mniejsze szanse na wywalczenie 'czegoś' niż na Ramon Sanchez Pizjuan.

Vamos!
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-03-03, 09:19  

O gran derby dzisiaj :] Na pewno nie mozna w Sevilli przegrac, choc bedzie to trudne to remis jest absolutnie minimalnym rezultatem jaki powinnismy osiagnac. Najwazniejsze po raz kolejny to nie pomagac rywalom w zdobywaniu bramek, obrona musi zagrac bardzo skoncentrowana. Jakos o atak sie nie martwie, po powrocie Messiego jest duzo wiecej ruchu z przodu, a jesli zagra Eto`o to juz w ogole na pewno cos wpadnie. Moj typ 1-2

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-03-03, 09:35  

Z nadzieją ze wygramy nie zdziwię się jednak za bardzo jesli padnie remis. Ostatnio gra wygląda lepiej więc do pewnego stopnia jestem optymistą. Mecz ten jest sportowo ważniejszy od GD więc mysle ze dodatkowa mobilizacja naszych pilkarzy sprawi nam radosc.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2007-03-03, 16:02  

Ja także po ost. 2 spotkaniach z dużą dozą optymizmu podchodzę do meczu w Sevilli. Uważam że jeśli wygramy w Sevilli a także GD, to jesteśmy mistrzami Hiszpanii. Choć remis w tym meczu także byłby świetnym wynikiem, najważniejsze by nie przegrać tego meczu i nie dać się wyprzedzić w tabeli. Mecz zapowiada się znakomicie. Wydaje mi się że mamy ogromne szanse , bo Sevilla mimo że gra niezłą piłke, nie jest juz taka mocna jak jeszcze niedawno. Podoba mi sie też to jak Rijkaard ułożył skład na to spotkanie. Mozemy juz oczekiwać Mottę, Deco i Thurama na Liverpool. Bardzo duzo spokoju wprowadza Thuram i boje sie trochę o postawę naszej obrony w tym meczu, ale myśle ze będzie dobrze. Ciekaw jestem jak z tak silnym rywalem zagra nasz środek jeżeli Iniesta i Xavi dają radę dominować, nie powinno być problemow z kreowaniem. Jestem ciekaw czy zagra REM i jak z tak silnym rywalem zagra Eto'o.

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2007-03-03, 19:26  

mozliwosc zobaczenia w koncu REM razem jest bardzo kuszaca, ale messi chyba powinien odpoczac, a eto'o zapewne bedzie musial byc zmieniony w trakcie meczu

tak czy siak spotkanie zapowiada sie bardzo fajnie. licze na brame dinho lub eto'o, w kadrze nie ma deco, wiec ktos z dwojki iniesta-deco z liverpoolem zaczyna na lawce.
zobaczymy, co pokaza alves (jak na + to do nas go) i kanoute (jak na + to uwierze, ze jest w miare dobrym napastnikiem)

remis mnie wzglednie zadowoli, ale warunki sa sprzyjajace do odniesienia zwyciestwa. oprocz bardzo waznych 3 pkt daloby nam kopa przed meczem na anfield

jedras 
14

Piwa: 31/68
Wysłany: 2007-03-04, 00:05  

Niewykorzsytany rzut karny Dinho to punkt zwrotny w meczu. Gdyby strzelil bylo by po zawodach. Osobiscie mialem przeczucie, ze co sie odwlecze to nie uciecze, ale jak sie okazalo to przeczucie bylo bledne. Nie wiem jak rozpatrywac czerwo dla zambrotty i giuly'ego, jako glupote naszych zawodnikow czy jako glupote sedziego. Chyba bardziej sklaniam sie ku tej drugiej opcji, sedziowanie stalo na strasznie niskim poziomie. Szkoda tego meczu, bo mielismy go wygranego, a przegralismy 'tylko' 2-1. Kolejna sprawa to imo blad Rijkaarda i za dlugie czekanie ze zmiana i wpsuzczeniem napastnika. Jesli Etoo nie moze grac 45 min to chociaz Saviola powinien pojawic sie na placu gry juz w 45min za Giulyego. A tak kolejny wygrany mecz przegrywamy na wlasne zyczenie...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi