Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Polacy za granicą
Autor Wiadomość
Baqu 
capo di tutti capi

Piwa: 43/30
Wysłany: 2010-02-13, 13:08  

hat trick Jelenia w ostatnim meczu Auxerre
http://www.youtube.com/watch?v=mgT7_cc4xw0

poza tym

Bramka Radomskiego w Holandii

Arkadiusz Radomski zdobył bramkę w wygranym przez NEC Nijmegen 4:2 meczu z NAC Breda w lidze holenderskiej. Polak grał przez całe spotkanie, a bramkarza rywali pokonał w 57. minucie, zapewniając drużynie prowadzenie 3:2.

Ekipa z Nijmegen po 22 kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli Eredivisie. Zgromadziła 25 punktów, a do prowadzącego PSV Eindhoven traci 33 punkty.

> > > > > > http://baqu.blogspot.com < < < < < <

Just have a little faith
Postaw piwo autorowi tego posta

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-01-07, 14:36  

http://goool.pl/aktualnoc...uraq-wraca.html

Tomash 

Piwa: 46/86
Wysłany: 2011-01-08, 11:02  

Powrót Murawskiego do Lecha mi się podoba i fajnie gdyby do tego doszło. Zwłaszcza, teraz po odejściu Peszki. Co prawda w mojej opinii nie robił on takiego szumu na boisku jak Peszko ale był ważnym zawodnikiem "Kolojorza". Mogłby przyjś w tym oknie... Może coś by yebnął z Bragą :D

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-01-08, 12:20  

ale on juz gral w pucharach w tym sezonie, do tego Rubin teraz gra rowniez w LE, wiec na bank juz nie zagra w innej druzynie w pucharach do konca rozgrywek

Tomash 

Wysłany: 2011-01-08, 12:29  

Wie, wiem :) Dlatego napisałem mógłby a nie - jak przyjdzie. Bądź co bądź, dobrze dla Lecha, że znów będzie mógł dla nich grac

najt 

Piwa: 117/162
Wysłany: 2011-01-08, 13:10  

czytam cie i czytam i pozwole sobie zadać niedyskretne pytanie: co ty pieprzysz?

Tomash 

Wysłany: 2011-01-08, 13:42  

:hmmm: Nie mam pojęcia...

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2011-01-25, 15:24  

Debiut Grosickiego w Turcji. Wiem, że to krótka kompilacja i tylko tych akcji, które mu wyszły, ale widać na tym krótkim filmiku jaki robi wiatr na skrzydle. Ta przygoda z europejską piłką imo pójdzie mu dużo lepiej niż w Sionie.

nie wiem jak tu.

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2011-01-25, 15:56  

trochę chamskie i przesadzone, ale sam pomysł całkiem fajny :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Szczur
Boberek 

Piwa: 1025/1809
Wysłany: 2011-01-26, 02:13  

Co do Grosika to mimo mlodego wieku to juz teraz powinien byl grac w jakims sredniaku z Bundesligi ,Francji lub nawet Premiership ...

Wg mnie jest jednym z najwiekszych ofensywnych talentow ostatnich lat w Polsce....niesamowita kondycja,technika i szybkosc niestety wraz z ogromnym talentem pilkarskim niestety nie idzie w parze inteligencja zyciowa....

Do pewnego momentu jego kariera przebiegala wzorcowo odejscie z Pogoni Szczecin do jednego z najmocniejszych klubow w Polsce Legii Warszawa potem zagranice do szwajcarskiego Sion z ktorej mialby idealne szanse po dobrej grze wybic sie do jeszcze silniejjszej ligi ale niestety jak powszechnie wiadomo zarowno z Legii jak i pewnie z Fc Sion pozbyto sie go z powodu sklonnosci Kamilka do hazardu w kasynach lub u bookow sportowych ....Jeszcze calkiem niedawno moj dobry znajomy mowil mi ze Groszek wisi mu ponad 1000 zl :)

I tak sie zdziwilem ze po tych przygodach potrafil sie znow odrodzic w Jagielloni i w sumie wciaz zycze mu jak najlepiej marzylo by mi sie zeby Euro 2012 byly jego wielka impreza. Nie wiem jaka jest obecnie jego sytuacja odnosnie skllonnosci wczesniej wspominanych jesli trafi na kogos kto bedzie mu w stanie wybic to z glowy to moze miec z niego Polska pilka w niedalekiej przyszlosci wielka pocieche.

Mefju 
#moneybeautyfame

Wysłany: 2011-03-21, 12:18  

Kamil Grosicki zaliczył asystę i nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym przez Sivasspor 4:0 meczu z Bucasporem. Natomiast Marcin Robak dwa razy trafiał do siatki w meczu Konyasporu z Antalyasporem. Sędzia jednak bramek nie uznał i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

nie wiem jak tu.

Mefju 
#moneybeautyfame

Wysłany: 2011-03-22, 17:15  

2 bramki Jelenia z ostatniego meczu
http://football-highlight...re-sochaux.html

i info:
Tytoń bedzie miał operacje barku więc teraz bronić będzie kolejny Polak Mateusz Prus.
nie wiem jak tu.

najt 

Piwa: 117/162
Wysłany: 2011-03-22, 18:12  

Hetmana już nie ma, ale zawodnicy z Zamościa widać radzą sobie nieźle :)

Boberek 

Piwa: 1025/1809
Wysłany: 2011-03-27, 00:02  

Lewandowski w Interze Mediolan ?

Wiem ze 1 kwietnia coraz blizej ale naprawde nie rozumiem skad WP bierze takie newsy ....chyba ktorys z redaktorow ma dobrego dilera....

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2011-12-05, 18:53  

Boberek, poczekaj do końca tego sezonu....

Ale nie o tym, nie o tym

Polski Guardiola :D odniósł pierwszy wielki sukces w swojej karierze w Grecji i to już w 4 meczu. Drużyna Probierza, Aris, pokonała niepokonane do tej pory Koniczynki 3-1.
Zobaczcie, co piłkarze mówią o Probierzu:

Cytat:
Od początku wiedzieliśmy co chcemy grać i to realizowaliśmy. Sam nie wiem, jak trener Probierz to zrobił. To chyba kwestia psychologii. Jego po prostu interesuje każdy szczegół, pomaga każdemu z graczy, indywidualnie z nim rozmawia. Daje wskazówki, konkretnie pokazuje co poprawić na boisku. Stara się, żebyśmy zagrali, jak najlepiej potrafili i jednocześnie czerpali z tej gry satysfakcję
- mówi pomocnik Arisu Manolis Papasterianos.

Pochlebne słowa pod kierunkiem Probierza kieruje też były gracz Olympiakosu Pireus i Arisu Petros Passalis.
Cytat:
Probierz wystawiając na Panathinaikos dwóch napastników sprawił, że piłkarze uwierzyli w siebie. Pod względem psychologicznym było to znakomite posunięcie. Podoba mi się styl Probierza, widać, że to trener, który daje piłkarzom zastrzyk pozytywnej energii.

Odpowiedz do tematu