Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2007-03-07, 20:39
FC Barcelona - Athletic Club Bilbao
Autor Wiadomość
Duche 

Piwa: 40/133
Wysłany: 2007-02-25, 23:50  

Cytat:
rozumiem ze do liver im daleko ale nie ma co tak niedoceniac rywala, to my zagralismy naprawde koncertowy mecz

Rozumiem, ale również dobrze zagraliśmy z Celtą i Racingem, a jak później było to już każdy dobrze wie.

Cytat:
Sam napisales, ze rywal nie był z najwyzszej polki, wiec to ze Xavi zagrał dzisiaj na wysokim poziomie niekoniecznie jest wyznacznikiem jego aktualnej wartości

Może i rację masz :lol: ale jak dla mnie Xavi jest bezcenny i nie do ruszenia.
Ostro zrobiony pochylony nad kiblem,
Usłyszałem od matki w serce wbijasz mi w igłę."
Postaw piwo autorowi tego posta

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2007-02-25, 23:52  

Nad gra Iniesty mozna sie rozplywac godzinami ale najbardziej cieszy forma rekowalescentow Eto'o i Thurama. Mam nadzieje ze Francuz na stale zajmie miejsce u boku Puyola, a Marquez, jesli sie ogarnie, zostanie pierwszym DM-em, a jesli nie, usiadzie na lawce. Dinho mogl strzelic dzisiaj 4 gole ale jedna akcją to mnie zabil

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-02-26, 00:03  

tak powinny wyglądać mecze ze słabymi rywalami. pełna kontrola gry, pare bramek i kilka sytuacji. to co robiła dzisiaj spółka Xavi + Iniesta to był majstersztyk. reszta bardzo dobrze, najsłabiej mimo wszystko Oleguer. świetnie, że swój powrót Etoo zaznaczył asystą i bramką. widać dłuższy rozbrat z piłką - tak jak napisał kieła - ale wiem, że z każdym dniem i meczem będzie coraz lepiej.

miło móc znowu tak pisać po meczu, nieważne jaki to rywal. Seville jesteśmy w stanie pyknąć, bo ta też nie prezentuje się ostatnio wyjątkowo, ale z Liver będzie baaardzo ciężko.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2007-02-26, 00:35  

Ależ pięknie móc znów komentować mecze FCB, takie jak te.
Dziś FCB zagrała jak za starych, dobrych czasów. Naprawdę tak nalezy grać u siebie, z rywalami.

Ale po kolei :

- Valdes i Oleguer - kilka pojedynczych błędów Ula, tutaj Oleguer miał kilka kiksów i strat, jego gra chyba najbardziej in minus. Valdes praktycznie bezrobotny.
- Thuram - jak dla mnie to wprowadza dużo pewnosci, zobaczymy jak spisze sie z mocniejszym rywalem, ale dziś było naprawdę dobrze. Popełnił jeden błąd gdy uciekł mu Urzaiz. Ale poza tym bardzo mądrze czyścił wszystko co było.
- Puyol - prawdziwa profesura, chyba nie ma się do czego doczepić.
- Gio - były małe błędy w 1 polowie, kilkakrotnie dał sie zrobić w defensywie, poza tym bardzo dobry mecz , szczegolnie w 2 polowie, gdzie mógł poszaleć na lewej flance.
- Edmilson - ciezko sie wypowiedzieć, gra poprawna, dominacja w środku pola zapewniona z pomocą Xaviego i Iniesty, ale dla niego testem będą mecze w Sevilli i Saragossie. Boje sie trochę o Edmila, bo ten Edmilson z zeszłego roku to nie jest.
- Iniesta - POEEEEEZJA, szkoda tego słupka i dobitki której nie wiem jak nie trafił. Ale jego gra, kreowanie, kilka dobrych odbiorów, spokój w swoim polu karnym,wysoki % dokładnych podań, naprawdę rewelacyjnie. Takiego Andresa uwielbiam i chciałbym oglądać zawsze.
- Xavi - Bardzo dobry mecz. To był stary dobry Xavi, bardzo dobrze regulował tempo, duża dokladnosc podań, mało strat i świetny w defensywie. Dzis Iniesta i Xavi pokazali ze potrafią grać razem, jeżeli koledzy w ataku grają na poziomie.

- Ronaldinho - Niech będzie taki gruby i gra w taki sposob. Szkoda że indywidualna akcja nie wpadła, bo była to rewelka. Cudowna akcja i tylko Dinho takie cuda potrafi tworzyc. Szkoda 2 poprzeczek które zaliczył, zamiast goli. Ale jest naprawdę znakomity, poza tym dryblingi, magia, robił co chciał i świetnie sie bawił.

- Eto'o - Jesteś lekiem na całe zło :) Ah jak cudownie było móc ujrzeć Samuela znowu na boisku, zagrał 65 minut na wysokim poziomie. Z początku kilka strat, ale pozniej gral naprawdę dobrze. Nie było juz widać po 30 minutach że nie grał w podst. składzie od 5 miesięcy, naprawdę wielkie brawa. Poza tym biegał, atakował , pressing jak za dawnych czasów. No i bardzo cieszy jego gol. Tyle samo ma ile Gudi i Saviola, to świadczy o roznicy klas miedzy nim a resztą naszych napastników.

- Giuly - Ludo zawsze zalicza przeciw Bilbao dobre spotkania, dzis było nie inaczej. Szybki, dynamiczny,aktywny, robiący dużo zamieszania. Nie radził z nim sobie obrońca Bilbao, cieszy taki występ Giuly'ego i oby takiego Ludo oglądać częściej. Ojciec 1 bramki ;)

Rezerwowi oprócz Savioli zrobili swoje. Messi bardzo aktywny i wiele ciekawych prób, za kilka spotkań wróci świetny i błyszczący w ofensywie Leo.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2007-02-26, 01:29  

Nie chcialbym, tak jak pisze baix, lekcewazyc Athletic, ale ich gra byla naprawde ponizej krytyki. Nawet kiedy rywale dostawali pilke, nie kryci i nieatakowani potrafili niecelnie podac lub poprostu oddac naszym. Nasi pilkarze zagrali jednak koncertowo, to przyznaje. Dawno nie widzialem w ich grze takiego pressingu i zaangazowania.

Chcialbym jeszcze nadmienic o transparencie na trybunach: "Ronaldinho nie jest gruby, ale my tak" :D :D Usmialem sie gdy to przeczytalem ;)

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2007-02-26, 06:45  

Jedno jest pewne torna Eto'o -> torna l'espectacle :) Z Ronaldinho to jest kawal skurczybyka, nieźle wciągał brzuch schodząc do szatni ;) Athletic? Ned nie dziw się, przecież nie bez powodu walczą o utrzymanie i to już kolejny sezon z rzędu [*] Poza Yeste ktory raz probowal chyba nikt nawet nie oddal sensowniejszego strzalu na bramke FCB, a jezeli krytykujemy VV za srodowy wyczyn to co powiedziec na popisową akcje Amorebiety z Danim po której padł pierwszy gol? Śmiech na sali i pomyśleć, że Casillas był kiedyś tylko jego zmiennikiem? ;) Tak a propos Valdesa to po wczorajszym meczu jestem skłonna uwierzyć, że w środe się faktycznie pośliznął, bo wczoraj ślizgali się aż miło ( biedny Puyol ma szczęście że nie jest zbyt piękny, bo w przeciwnym razie moglby mocno stracić na urodzie po przyjęciu piłki na twarz :-D) Czyli jakby co, to za odpdnięcie z CL będzie można winić murawę.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-02-26, 08:43  

swietny mecz, niby ogory /pzdr grintx :P / ale widac bylo oznaki poprawy gry i jak wiele brakowalo tej druzynie bez eto`o. Spokojnie moglismy wygrac wyzej, szkoda tylu zmarnowanych akcji, najwazniejsze ze mozna z nadzieja patrzec w przyszlosc.

Czyli nie tylko mi sie wydawalo, ze ronaldinho po prostu wciagnal brzuch? :> niezly mecz, zabraklo mu tylko bramki, ale i akcja mistrzowska i swietne podanie do eto`o otwierajace mu droge do bramki.

Podobno w drugiej polowie wszedl saviola, dotknal w ogole pilke? :>

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-02-26, 09:52  

Nie wiem czy piłkę dotknął,ale raz na bank faulował ;)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-02-26, 09:54  

dwa razy dotknal, z czego raz zagral anemiczna niecelna piete do iniesty

CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2007-02-26, 16:16  

Podsumowując: Gudi i Saviola razem wzięci nie stanowią 50% wartości Samuela po kontuzji... :lol:

Mecz z serii łatwych i przyjemnych, ale prawdziwe sprawdziany dopiero nadchodzą, więc za wcześnie na hurraoptymizm. Ronaldinho od razu asystował Czarnemu, do tej pory wiele asyst nie nazbierał bo i nie było do kogo podawać :D

Eto'o i Messi wrócili powinno być coraz lepiej.

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2007-02-26, 17:08  

E? Ma ktoś zdjęcia Cotriny z meczu z Bilbao ;> ?

CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2007-02-26, 17:16  

Póki co chyba tylko sam Cotrina :D na elentorno.es jeszcze nie ma...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi