Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2007-02-26, 14:02
Valencia Club de Futbol - FC Barcelona
Autor Wiadomość
jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2007-02-17, 14:35  

Nietoooperki NIetoooooooperki do boju do boju do bojuuuuuuuu
Postaw piwo autorowi tego posta

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2007-02-17, 22:01  

Jezu martw sie lepiej o krolewskich, bo dzisiaj z pewnoscia w pieknym stylu wywalczyli jakze cenny jeden punkt [*].

Co do meczu z Valencia, mam nadzieje, ze chlopaki pokaza, ze ladne mecze nie sa im obce i po zacietym spotkaniu wygraja 2-1;>

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-02-18, 01:48  

Jezo jest juz wiernym fanem Valencii , w jego powyzszym poscie nie ma ani krzty ironii.

ps:
( kszty?...kżty :D ? )
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-02-18, 20:59  

"Barca zesrała się na Mestalla" powinny brzmieć nagłówki gazet. sytuacji jak na lekarstwo, obrona dno, z edmilsonem na czele.
jedyny pozytyw to fakt, że Messi jest w formie i coś tam popykali chwile z Ronaldinho (jemu na + brameczkę). może jak wróci Etoo to coś ruszy z przodu.

kolejny mecz na wyjeździe z mocnym rywalem przegrany. za 2 tygodnie jedziemy do Sevilli, a także do Liverpoolu. tam też wtopimy? zniesmaczony jestem naszą dzisiejszą grą, wynikiem i 'widowiskiem' piłkarskim w ogóle :formel:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-02-18, 20:59  

Stary pluj Angulo strzelil nam gola [']

Przegralismy mecz w 2 minuty [']

Bylismy 90% przy pilce i <huj z tego wynikalo [']

Gralismy bez rasowego napastnika pchajac sie bez pomyslu srodkiem i tworzac jeden wielki chaos [']

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2007-02-18, 21:00  

Nie było tak źle z tego co widziałem. Bardzo słaby był Ula średni Edmil a reszta trochę jak na kacu ale widziałem gorsze mecze w wykonaniu tych gagadków:D. Pytanie tylko za co Deco dostał czerwo? Bo realizator nie był w stanie nieczego pokazać na ten temat.
Mam też pytanie dot ulagera, gdyż strasznie na niego gwizdali od początku a ja wraz z panem Laskowskim i Orłowskim nie byłem w stanie rozwikłać zagadki z jakiegoż to powodu. Wie ktoś może?
Naprawdę nieźle spisywał się messi. Chociaż trzeba przyznać że troszkę dzisiaj graliśmy zbyt indywidualnie a ja z własnego doświadczenia wiem że nie ma nic gorszego jak banda indywidualistów :) .

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-02-18, 21:03  

Realizator do konca nie pokazywal tego zdarzenia. Deco chyba popcnal Albelde gdy ten chcial wstawac

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2007-02-18, 21:04  

Kudlaty napisał/a:
Mam też pytanie dot ulagera, gdyż strasznie na niego gwizdali od początku a ja wraz z panem Laskowskim i Orłowskim nie byłem w stanie rozwikłać zagadki z jakiegoż to powodu. Wie ktoś może?

Sponsorem Oleguera był producent sprzętu sportowego - Kelme, który ma swoją główną siedzibę w Alicante (region Walencja), firma ta rozwiazala kontrakt z Oleguerem z powodu jego wypowiedzi na temat jakiegos przywodcy baskijskiego.

Czyli Orłowski znowu się zbłaźnił, jesli o tym nie wiedział.
Ostatnio zmieniony przez danji 2007-02-18, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2007-02-18, 21:04  

Mnie do szewskiej pasji doprowadzalo to pchanie sie srodkiem i proby wejscia do bramki... Ilez mozna... Raz - przydalyby sie strzaly z dystansu, szczegolnie, ze u nas jest kilku zawodnikow potrafiacych te sztuke, a dwa - GRA SKRZYDLAMI! Chyba jedynym zawodnikiem probujacym cos dosrodkowac byl Ula (Zambro czesciej pod koniec akcji schodzil do srodka). Przy stanie 0-2 gra w srodku pola nie byla zla, ale chyba byl to wynik raczej tego, ze gacki sie cofnely, anizeli naszej swietnej gry. I jeszcze to czerwo dla Deku :/

Jedyny pozytyw to chyba dobra forma Messiego, ktory z dwa razy niezle powiozl netoperki.

Pavel 
Patrick Kluivert

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2007-02-18, 21:07  

Cóż powiedzieć, zagraliśmy słaby mecz, nie tworzyliśmy sytuacji (poza sytuacją Eidura i rzutami wolnymi), zawiodła druga linia, która nie potrafiła sobie zdecydowanie dzisiaj poradzić, ale to, że pchaliśmy się środkiem i graliśmy bez środkowego napastnika to już ludzkie pojęcie przechodzi, nie wiem czemu Rijkaard nie wpuścił Savioli :/ A co do kartki Deco to również myślę, że jakoś popchnął Albelde gdy ten chciał wstać, aczkolwiek mam nadzieje, że będą jeszcze jakieś powtórki, które nam to wyjaśnią ;) Oby z Liverpoolem było lepiej

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-02-18, 21:10  

Po stracie drugiej bramki według mnie zagraliśmy bardzo dobrze. Było widać ogromne zaangażowanie i chęć strzelenia gola. Niestety tym razem się ie udało,ale uważam,że z taką grą,jak przez ostatnie 30 minut Liverpool polegnie. Oczywiście jeśli będzie gracz,który wykończy akcję :) . Bo niestety na samych golach z rzutów wolnych Ronniegoza daleko nie dojedziemy.

Dzisiaj gwiazdą dla mnie jest Messi. Ten chłopak jest po prostu genialny. Ten f..... co mu wyjechał powinien pauzować minimum 3 spotkania. Dobrze,że Messi'emu nic się nie stało. Edmil rzeczywiście słabo, Gudi walczył,ale niestety to za mało na grę w Barcelonie. Ronnie od 60 minuty już bardzo aktywnie. Szkoda sytuacji Xaviego,bo mógł być remis.

Trzeba jednak oddać graczom Valencii,że zagrali bardzo dobry mecz i wykorzystali nasze błędy. Zawsze szanowałem ten klub i życzę im drugiego miejsca.

Widzicie Real dzięki swojej fantastycznej postawie nadrobił kolejny punkt nad nami.Teraz Gran Derby ich i mają prawie lidera :D . Ja jestem jednak dobrej myśli ;)

Aha i jeszcze pytanko :D Jak myślicie - jest szansa,żeby Eto'o zagrał przynajmniej 45 minut w środę ??

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 81/106
Wysłany: 2007-02-18, 21:14  

Tak jak w poprzednim sezonie na Mestalla polegliśmy. Z perspektywy CatRadio wyglądało to mniej więcej tak - przewaga Barcy w pierwszej połowie, przespany początek drugiej połowy, inicjatywa w drugiej połowie (aktywny Messi) udokumentowana honorowym trafieniem z wolnego Ronniego. Valencia słabiutko, pięknie nas wypunktowała. Samu wracaj szybko :/

Cytat:
Aha i jeszcze pytanko :D Jak myślicie - jest szansa,żeby Eto'o zagrał przynajmniej 45 minut w środę ??

Chyba nie ma innego wyjścia - skuteczność naszych napastników woła o pomstę do nieba. Jeżeli nie wygramy meczu z Liverpoolem na Camp Nou, to po prostu odpadniemy z dalszej rywalizacji w Champions League
Ostatnio zmieniony przez BlueLion 2007-02-18, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-02-18, 21:19  

:brawo: dla deco za rewanz za messiego. za taka kartke pretensji miec nie mozna

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2007-02-18, 21:33  

Raijn napisał/a:
GRA SKRZYDLAMI! Chyba jedynym zawodnikiem probujacym cos dosrodkowac byl Ula

Iniesta póki grał na skrzydle to robił ładne akcyjki ze 2 3 miał takie rajdy i potem wejście. Raz messi wszedł ze szkrzydła i sprytnym zagraniem zewnętrzną częścią stopy próbował dograć do....no właśnie chyba zapomniał że nie ma Eto'o, który na stówkę by tam stał i wpakował piłe do bramy. A co do dośrodkowań ula to [*] tyle mam do powiedzenia. Naprawdę po niżej krytyki same nie dokładne płaściuchy po ziemi które przecinali obrońcy.

@baix
Nie głosisz tutaj prawd zgodnych z fer plej :D
Ostatnio zmieniony przez danji 2007-02-18, 21:50, w całości zmieniany 2 razy  

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2007-02-18, 21:35  

No no lipa. 2:1 z Valencią przy słabej grze Barcelony. Nie wrózy to dobrze przed Liverpoolem, z którym gramy już w środe. Z taką postawą jak w dzisiejszym meczu oraz brakiem Eto'o The Reds wykoszą nas z Ligi Mistrzów. Dlatego niech Czarny już w koncu gra, bo z Gudim w składzie to do bramki przeciwnika trafić sie nie da. Ronaldinho to chyba bramkami z wolnego zapewni sobie pichichi tego sezonu :D fajnie by bylo.

jezzo pewnie teraz szaleje z radości. :konik: :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi