Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2007-02-26, 14:02
Valencia Club de Futbol - FC Barcelona
Autor Wiadomość
jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2007-02-17, 14:35  

Nietoooperki NIetoooooooperki do boju do boju do bojuuuuuuuu
Postaw piwo autorowi tego posta

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2007-02-17, 22:01  

Jezu martw sie lepiej o krolewskich, bo dzisiaj z pewnoscia w pieknym stylu wywalczyli jakze cenny jeden punkt [*].

Co do meczu z Valencia, mam nadzieje, ze chlopaki pokaza, ze ladne mecze nie sa im obce i po zacietym spotkaniu wygraja 2-1;>

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2007-02-18, 01:48  

Jezo jest juz wiernym fanem Valencii , w jego powyzszym poscie nie ma ani krzty ironii.

ps:
( kszty?...kżty :D ? )
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2007-02-18, 20:59  

"Barca zesrała się na Mestalla" powinny brzmieć nagłówki gazet. sytuacji jak na lekarstwo, obrona dno, z edmilsonem na czele.
jedyny pozytyw to fakt, że Messi jest w formie i coś tam popykali chwile z Ronaldinho (jemu na + brameczkę). może jak wróci Etoo to coś ruszy z przodu.

kolejny mecz na wyjeździe z mocnym rywalem przegrany. za 2 tygodnie jedziemy do Sevilli, a także do Liverpoolu. tam też wtopimy? zniesmaczony jestem naszą dzisiejszą grą, wynikiem i 'widowiskiem' piłkarskim w ogóle :formel:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-02-18, 20:59  

Stary pluj Angulo strzelil nam gola [']

Przegralismy mecz w 2 minuty [']

Bylismy 90% przy pilce i <huj z tego wynikalo [']

Gralismy bez rasowego napastnika pchajac sie bez pomyslu srodkiem i tworzac jeden wielki chaos [']

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2007-02-18, 21:00  

Nie było tak źle z tego co widziałem. Bardzo słaby był Ula średni Edmil a reszta trochę jak na kacu ale widziałem gorsze mecze w wykonaniu tych gagadków:D. Pytanie tylko za co Deco dostał czerwo? Bo realizator nie był w stanie nieczego pokazać na ten temat.
Mam też pytanie dot ulagera, gdyż strasznie na niego gwizdali od początku a ja wraz z panem Laskowskim i Orłowskim nie byłem w stanie rozwikłać zagadki z jakiegoż to powodu. Wie ktoś może?
Naprawdę nieźle spisywał się messi. Chociaż trzeba przyznać że troszkę dzisiaj graliśmy zbyt indywidualnie a ja z własnego doświadczenia wiem że nie ma nic gorszego jak banda indywidualistów :) .

lordinho 

Piwa: 21/8
Wysłany: 2007-02-18, 21:03  

Realizator do konca nie pokazywal tego zdarzenia. Deco chyba popcnal Albelde gdy ten chcial wstawac

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2007-02-18, 21:04  

Kudlaty napisał/a:
Mam też pytanie dot ulagera, gdyż strasznie na niego gwizdali od początku a ja wraz z panem Laskowskim i Orłowskim nie byłem w stanie rozwikłać zagadki z jakiegoż to powodu. Wie ktoś może?

Sponsorem Oleguera był producent sprzętu sportowego - Kelme, który ma swoją główną siedzibę w Alicante (region Walencja), firma ta rozwiazala kontrakt z Oleguerem z powodu jego wypowiedzi na temat jakiegos przywodcy baskijskiego.

Czyli Orłowski znowu się zbłaźnił, jesli o tym nie wiedział.
Ostatnio zmieniony przez danji 2007-02-18, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2007-02-18, 21:04  

Mnie do szewskiej pasji doprowadzalo to pchanie sie srodkiem i proby wejscia do bramki... Ilez mozna... Raz - przydalyby sie strzaly z dystansu, szczegolnie, ze u nas jest kilku zawodnikow potrafiacych te sztuke, a dwa - GRA SKRZYDLAMI! Chyba jedynym zawodnikiem probujacym cos dosrodkowac byl Ula (Zambro czesciej pod koniec akcji schodzil do srodka). Przy stanie 0-2 gra w srodku pola nie byla zla, ale chyba byl to wynik raczej tego, ze gacki sie cofnely, anizeli naszej swietnej gry. I jeszcze to czerwo dla Deku :/

Jedyny pozytyw to chyba dobra forma Messiego, ktory z dwa razy niezle powiozl netoperki.

Pavel 
Patrick Kluivert

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2007-02-18, 21:07  

Cóż powiedzieć, zagraliśmy słaby mecz, nie tworzyliśmy sytuacji (poza sytuacją Eidura i rzutami wolnymi), zawiodła druga linia, która nie potrafiła sobie zdecydowanie dzisiaj poradzić, ale to, że pchaliśmy się środkiem i graliśmy bez środkowego napastnika to już ludzkie pojęcie przechodzi, nie wiem czemu Rijkaard nie wpuścił Savioli :/ A co do kartki Deco to również myślę, że jakoś popchnął Albelde gdy ten chciał wstać, aczkolwiek mam nadzieje, że będą jeszcze jakieś powtórki, które nam to wyjaśnią ;) Oby z Liverpoolem było lepiej

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-02-18, 21:10  

Po stracie drugiej bramki według mnie zagraliśmy bardzo dobrze. Było widać ogromne zaangażowanie i chęć strzelenia gola. Niestety tym razem się ie udało,ale uważam,że z taką grą,jak przez ostatnie 30 minut Liverpool polegnie. Oczywiście jeśli będzie gracz,który wykończy akcję :) . Bo niestety na samych golach z rzutów wolnych Ronniegoza daleko nie dojedziemy.

Dzisiaj gwiazdą dla mnie jest Messi. Ten chłopak jest po prostu genialny. Ten f..... co mu wyjechał powinien pauzować minimum 3 spotkania. Dobrze,że Messi'emu nic się nie stało. Edmil rzeczywiście słabo, Gudi walczył,ale niestety to za mało na grę w Barcelonie. Ronnie od 60 minuty już bardzo aktywnie. Szkoda sytuacji Xaviego,bo mógł być remis.

Trzeba jednak oddać graczom Valencii,że zagrali bardzo dobry mecz i wykorzystali nasze błędy. Zawsze szanowałem ten klub i życzę im drugiego miejsca.

Widzicie Real dzięki swojej fantastycznej postawie nadrobił kolejny punkt nad nami.Teraz Gran Derby ich i mają prawie lidera :D . Ja jestem jednak dobrej myśli ;)

Aha i jeszcze pytanko :D Jak myślicie - jest szansa,żeby Eto'o zagrał przynajmniej 45 minut w środę ??

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 80/106

Wysłany: 2007-02-18, 21:14  

Tak jak w poprzednim sezonie na Mestalla polegliśmy. Z perspektywy CatRadio wyglądało to mniej więcej tak - przewaga Barcy w pierwszej połowie, przespany początek drugiej połowy, inicjatywa w drugiej połowie (aktywny Messi) udokumentowana honorowym trafieniem z wolnego Ronniego. Valencia słabiutko, pięknie nas wypunktowała. Samu wracaj szybko :/

Cytat:
Aha i jeszcze pytanko :D Jak myślicie - jest szansa,żeby Eto'o zagrał przynajmniej 45 minut w środę ??

Chyba nie ma innego wyjścia - skuteczność naszych napastników woła o pomstę do nieba. Jeżeli nie wygramy meczu z Liverpoolem na Camp Nou, to po prostu odpadniemy z dalszej rywalizacji w Champions League
Ostatnio zmieniony przez BlueLion 2007-02-18, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-02-18, 21:19  

:brawo: dla deco za rewanz za messiego. za taka kartke pretensji miec nie mozna

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2007-02-18, 21:33  

Raijn napisał/a:
GRA SKRZYDLAMI! Chyba jedynym zawodnikiem probujacym cos dosrodkowac byl Ula

Iniesta póki grał na skrzydle to robił ładne akcyjki ze 2 3 miał takie rajdy i potem wejście. Raz messi wszedł ze szkrzydła i sprytnym zagraniem zewnętrzną częścią stopy próbował dograć do....no właśnie chyba zapomniał że nie ma Eto'o, który na stówkę by tam stał i wpakował piłe do bramy. A co do dośrodkowań ula to [*] tyle mam do powiedzenia. Naprawdę po niżej krytyki same nie dokładne płaściuchy po ziemi które przecinali obrońcy.

@baix
Nie głosisz tutaj prawd zgodnych z fer plej :D
Ostatnio zmieniony przez danji 2007-02-18, 21:50, w całości zmieniany 2 razy  

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2007-02-18, 21:35  

No no lipa. 2:1 z Valencią przy słabej grze Barcelony. Nie wrózy to dobrze przed Liverpoolem, z którym gramy już w środe. Z taką postawą jak w dzisiejszym meczu oraz brakiem Eto'o The Reds wykoszą nas z Ligi Mistrzów. Dlatego niech Czarny już w koncu gra, bo z Gudim w składzie to do bramki przeciwnika trafić sie nie da. Ronaldinho to chyba bramkami z wolnego zapewni sobie pichichi tego sezonu :D fajnie by bylo.

jezzo pewnie teraz szaleje z radości. :konik: :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi