Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mama campeonamos!
Hugo Sotil
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka ręczna
Autor Wiadomość
Blaugranka 

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-01-28, 21:59  

A mi się wydaje, że Katarczykom wlejemy łatwo :) Że skończy się ich dzień dziecka na półfinale. I tak za daleko ta drużyna międzynarodowa zaszła. W ogóle jak można iść tak za kasę inny kraj reprezentować?

Najlepsze jest to, że my oprócz dzisiejszej pierwszej połowy i końcówki drugiej, nie gramy dobrze na tych Mistrzostwach, a jesteśmy w półfinale gdzie nie ma już rewelacyjnych Duńczyków :D Nie ma też Niemców, którzy grupę wygrali :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Callitus 

Piwa: 42/16
Wysłany: 2015-01-28, 22:05  

Zawsze mnie śmieszą tego typu teksty 'jak to oni idą za pieniądzem?!'. Oni (nie tylko szczypiorniści, ale też siatkarze czy piłkarze ręczni) na swoją emeryturę zarabiają przez 10, góra 15 lat, poświęcając przy tym ogrom swojego zdrowia. Ja tam wcale się nie dziwię ;]

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2015-01-28, 22:13  

Callitus rzeczywiscie wiekszosc sportowcow konczy kariere w wieku 34-38 lat mniej wiecej ale nie udawajmy ze zarabiaja bo 2-3 tysiace zl czy euro na miesiac tylko duzoo duzooo wiecej wiec jesli nie sa w stanie przez te 10 lat odlozyc sobie kasy na przyszlosc to juz ich problem...

Blaugranka 

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-01-28, 22:55  

Callitus napisał/a:
Zawsze mnie śmieszą tego typu teksty 'jak to oni idą za pieniądzem?!'. Oni (nie tylko szczypiorniści, ale też siatkarze czy piłkarze ręczni) na swoją emeryturę zarabiają przez 10, góra 15 lat, poświęcając przy tym ogrom swojego zdrowia. Ja tam wcale się nie dziwię ;]

No oki zarabiają, ale czemu nie w klubach? Niech sobie zarabiają w klubach kasę. A reprezentacja to jest reprezentacja. Dla swojego kraju powinno się za darmo zaiwaniać i to powinien być honor. I niby jak taki utożsami się z Katarem? Co najwyżej z tą kasą, którą mu zapłacą za reprezentowanie Kataru.

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2015-01-28, 23:02  

#wszyscyjestesmyjanuszami #zlotajesienjanuszytrwa :polska:

Blaugranka 

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-01-28, 23:12  

Hahaha dobry Karollo :) :)

W ogóle chłopaki zgrane ;) Jak Jurecki szurnął do Voriego po tym chamskim faulu to myślałam, że się pobiją zaraz :P

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/24
Wysłany: 2015-01-29, 09:04  

Wczoraj bardzo różnie było. Wygraliśmy dzięki świetnej końcówce, ale przez długi czas to Chorwacja miała przewagę. Kataru się bardzo boję- oprócz tego, że mocna drużyna, to jeszcze- jak powiedział komentator- czeka nas walka z sędziami

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2015-01-30, 08:19  

Czy publiczność na meczach Kataru jest rzeczywiście "fanatyczna" jak głoszą media różnego rodzaju? Wydawało mi się, że kibice w takim kraju są raczej pracownikami szejków zatrudnianymi na umowy zlecenia bądź o dzieło czyli za x petrodolarów klaszczą bądź płaczą zależnie od przebiegu meczu. Jest tam naprawdę grupa normalnych kibiców, którzy wiedzą co to piłka ręczna?

Boberek 

Wysłany: 2015-01-30, 09:21  

Ta jak bym dostal dobra sumke w euro to bym nawet byl fanatycznym kibicem curlingu :) Moze jakas mala garstka na trybunach wie co to pilka reczna ale co do reszty to nie ludzmy sie . Przeciez byl na poczatku MS artykul na jakiejs stronie ze szejkowie zwerbowali grupe hiszpanow i sprowadzili ich do kataru .Zaplacili im po 2000 tys euro plus kieszonkowe i hotel oczywiscie .A na niektore mecze - w tym na Niemcy vs Katar- wpuszczali kibicow bez biletow byle hala wygladala na pelna.I na tym wspomnianym cwiercinale katarczycy ktorzy przyszli na godzine przed meczem nie zostali wpuszczeni mimo ze mieli bilety... Jak widac wszystko mozna kupic ...

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2015-01-30, 10:13  

Boberek napisał/a:
Jak widac wszystko mozna kupic ...

Spokojnie medalu nie kupia, dzisiaj pojedziemy z nimi my, a w niedziele Hiszpania :P

Boberek 

Wysłany: 2015-01-30, 19:11  

No i nasze obawy niestety byly uzasadnione...Kupiona druzyna ,kupieni sedziowie !

Choc z drugiej strony gdyby obrona nie popelnila kilku kardynalnych bledow i pomogla bramkarzowi to pewnie Szmal tez by cos wybronil i nawet sedziowie by wtedy nie pomogli .no i ten podwojny rzut Wisniewskiego albo slupek Krajewskiego...

Blaugranka 

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-01-30, 19:11  

soppa napisał/a:
Boberek napisał/a:
Jak widac wszystko mozna kupic ...

Spokojnie medalu nie kupia, dzisiaj pojedziemy z nimi my, a w niedziele Hiszpania :P

A jednak kupili :D

Do tej pory nie moge przełknąć tego co się stało :beczy: Oczywiście nasi nie zagrali najlepiej, obrona wyjątkowo słabo, ale to co zrobili sędziowie to woła o pomstę do nieba. Zaliczają podwójny błąd najemników katarskich? Jednak z podłoża można strzelać w piłce ręcznej. Do tego kary w jedną stronę odgwizdywane i ze dwie nasze kary to z niczego. Śmiem stwierdzić, że nie ważne z kim będzie Katar grał w finale to wygra ten finał. No chyba, że odskoczą na jakieś 10 bramek w pierwszej połowie.

A z Polaków i tak jestem dumna. Chciałabym, żeby nasi nożni brali przykład z siatkarzy i ręcznych.

Katar ma kasę, a ja mam drużynę z której jestem dumna :) a to jest cenniejsze od katarskiej kasy ...

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Boberek, soppa
Odpowiedz do tematu