Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka ręczna
Autor Wiadomość
Mikal 

Piwa: 85/79
Wysłany: 2010-06-26, 10:58  

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

Niesamowity jest jednym słowem. Nie orientuję się jak to medycznie wygląda, jak widzą ludzie z jednym tylko okiem, w każdym razie: powodzenia!
08.11.2008 Barcelona - Valladolid 6:0
24.01.2009 Barcelona - Numancia 4:1
29.11.2009 Barcelona - Real Madrid 1:0
06.02.2010 Barcelona - Getafe 2:1
Postaw piwo autorowi tego posta

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2010-06-27, 20:15  

medycznie wygląda to słabo mowiac delikatnie, dlatego niezmiernie ciekawi mnie jak ta rehabilitacja bedzie wygladac i na ile umozliwi Bieleckiemu skompensowanie mechanizmu widzenia stereoskopowego, ktore stracił automatycznie wraz z okiem. a przez to bardzo slabo ocenia sie głebie i odleglosc, a jakie to ma znaczenie w tym sporcie, chyba pisac nie trzeba. ba, w kazdym w zasadzie sporcie, na swiatowym poziomie.

tez trzymam kciuki niezaleznie od tego co z tego wyjdzie, ale na dzis dzien nie daje Karolowi jakichs wielkich szans na powrot do naprawde powaznej gry. ale moja wiedza na temat rehabilitacji w takich kontuzjach jest na dzis dzien w zasadzie zerowa wiec mozliwe, ze sie myle :)

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2010-07-20, 12:29  

Naprawdę czapki z głów przed takim sportowcem. Może być przykładem dla wielu innych, jeśli chodzi o hart ducha i determinację.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kendzior
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2010-07-21, 22:25  

Moze i czapki z glow, ale jak mu sie znowu takie cos zdarzy to bedzie totalna mogila,

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2010-07-21, 22:27  

Będzie grał w goglach.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2012-01-19, 23:46  

ME w Serbii wiec czas odswiezyc temat po nie pierwszym i miejmy nadzieje nie ostatnim dreszczowcu z happy endemw wykonaniu ekipy Wenty :)

Teraz czas na druga faze gdzie zagramy ze Szwedami , Macedonia i Niemcami....jesli zagramy tak jak dwa ostatnie mecze to nie widze innej opcji jak 5 lub 6 punktow w tych meczach .

Hanki 
senyor catalunya

Piwa: 59/29
Wysłany: 2012-01-21, 17:55  

Niezła remuntada w wykonaniu naszych! Odrobić 11 bramek straty po 1. połowie to nie lada wyczyn, godny największych mistrzów. Pytanie tylko gdzie oni kierwa byli w pierwszych 30 minutach!?

Boberek 

Wysłany: 2012-01-21, 19:20  

Na poczatek :lanie: dla mnie za to ze nie wierzylem w naszych patrzac na wynik do przerwy ... :lanie:

Do przerwy remis bysmy wzieli w ciemno ale patrzac na ostatnie dwie minuty to szkoda szansy na zyciestwo , czemu nie probowalismy rozegrac pilki na skrzydlo w ostatnich sekundach i szukac rzutu rozpaczy ?? ?przeciez jeden z naszych biegl pieknie skrzydlem....

Po zlym meczu z Serbia nastapily po tym dwa dobrze mecze ze Slowakami i Dunczykami wiec mam nadzieje ze i tym razem sytuacja sie powtorzy bo szkoda by bylo zaprzepascic tego wysilku z Dania i Szwedami w meczach z Macedonia i Niemcami.

Oczywistym jest ze nie powinnismy doprowadzic do takiego wyniku do przerwy ale mysle ze na to zlozylo sie kilka kwestii ,brak pomyslu w ataku polakow (wielkim ekspertem pilki recznej nie jestem ale czasem ma wrazenie ze w naszych akcjach nie ma pomyslu na gre tylko idziemy na zywiol i liczymy na przeblyski indywidualne naszych ) dobrze bronil tez bramkarz szwedow,szwedom z kolei wszystko wychodzilo w ataku przy naszej kiepskiej obronie mi bardzo brakuje w tym trunieju Artura Siodmiaka ktory jest naprawde bardzo dobrym obronca z dorbym rzutem z dystansu. Wenta napewno solidnie opyerdolil naszcyh w przerwie co bylo doskonale widac i po meczu pewnie nastapi dokladna analiza bledow w obronie i mam nadzieje ze w meczu z Macedonia i Niemcami juz nie pozwolimy tak bardzo odskoczyc bo drugi raz juz cos takiego nie przejdzie raczej .

Bardzo slabo dzis zagrali nasi liderzy ...Lijewski (jego mozna wytlumaczyc bo wrocil po kontuzjii) ,Tkaczyk, Bielecki , Jurecki tylko jedna bramka ale za to zmiennicy dali rade (szczegolne brawa dla Jaszki ktory wzial na siebie ciezar rozgrywania i rzucania bramek ) co moze dobrze rokowac na kolejne mecze i byc moze bedzie tak jak mowil Wenta ze te nasze kontuzje przed turniejem wyjda nam na dobre bo bedziemy mieli element zaskoczenia .

Tak sobie czasem mysle jakiego thrillera nam jeszcze zafunduja nasi szczypiornisci ....

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2012-01-21, 19:55  

Pierwszej połowy w zasadzie nie oglądałem (ksiądz w dom [']), ale w drugiej to co mi się rzuciło w oczy to to, że całkiem sporo kontr mieliśmy i wykorzystywaliśmy - w poprzednich latach na takich imprezach tego nie było. Młodszy Jurecki po raz kolejny pokazuje, że dla tej drużyny jest ogromnie ważny - gra dobrze w obronie i zdobywa masę bramek. Mam nadzieję, że Macedonię jakoś przełkniemy, a potem gra o półfinał z Niemcami, którzy wydają się najmocniejszą ekipą w naszej grupie.
BTW mam nadzieję, że ktoś w końcu zakończy hegemonię Francuzów, okazja jest świetna, Francuzi mają minimalne szanse na wyjście z grupy. W tamtym roku na MŚ bliscy byli Duńczycy, mam nadzieję, że w tym mistrzem Europy zostanie Polska albo Hiszpania :) Nie żebym był jakimś antyfrancuskim hejterem, lubię ten team (Abalo rlz :konik: szybki, zwinny, świetna koordynacja ruchowa, b. dobra technika, pomysłowość, słowem mój ulubiony zagraniczny zawodnik w ręcznej).

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Piwa: 161/161
Wysłany: 2012-01-21, 21:03  

Luc Abalo mi sie z Abidalem kojarzy jakos. :P

A tu kolejna piekna koncowka z tych mistrzostw, zakonczona tak jak mogli/powinni zakonczyc dzisiejszy mecz Polacy:

Wychodzi wiec na to, ze Polacy i Dunczycy to specjalisci od takich "horrorow". ;)

Praktyka>Teoria ;)

Boberek 

Wysłany: 2012-01-21, 21:54  

Cytat:
Mariusz Jurkiewicz, jeden z bohaterów meczu, relacjonował 60 minut spędzonych na boisku, z jednej strony mówiąc o radości, ale z drugiej wyrażając żal. - Nie wiem jakim cudem, ale daliśmy z siebie wszystko. Szkoda, że zabrakło nam czasu, żeby osiągnąć zwycięstwo. Szwedzi w końcowych minutach nie mieli pomysłu na grę. Nam zabrakło kilku sekund, gdy miałem piłkę w rękach, ale nie wiedziałem, ile zostało wtedy czasu. Myślałem, że będziemy mieli jeszcze chwilę na rozegranie akcji - podsumował polski rozgrywający.

No to juz wiemy co bylo przyczyna nie odegrania na skrzydlo...

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2012-01-21, 22:01  

to bylo juz widac podczas meczu, w zasadzie zaraz po koncowej syrenie ;) jak sie przypatrzec to Jurkiewicz od razu lapie sie za glowe bo wiedzial ze spyerdolil.

teraz ladnie sedziowie dymali niemiaszkow ale jakos dali rade zremisowac.

e: w sumie jak se tez przypomne te noge niemca to jestem sklonny uznac ze sedziowie byli poprostu chujowi

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Piwa: 161/161
Wysłany: 2012-01-21, 22:02  

Blad komunikacji, bo ktos z lawki powinien krzyknac ile do konca, a Wenta zeby grac dluga pile na kontre (ale akurat on mogl nie widziec zegara). ;)

Praktyka>Teoria ;)

Cszysu 

Piwa: 39/13
Wysłany: 2012-01-24, 19:49  

Śmiało już można napisać, że Francja poza burtą (pomimo prowadzenia po I połowie z Chorwacją), tak więc moje pierwsze życzenie spełnione. Teraz Polska albo Hiszpania po mistrzostwo :zolwik2: Hiszpania już w 1/2, w przypadku Polski liczę na fart podobny do tego z 2009 r.

Boberek 

Wysłany: 2012-01-25, 19:41  

Wygralismy z Niemcami a Dania ze Szwedami i ....bardzo dobrze ze tak sie stalo moze te mistrzostwa czegos nas naucza na przyszlosc.....nie zasluzylismy na polfinal taka nierowna i chatoyczna gra....

Odpowiedz do tematu