Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Boberek
2014-05-14, 13:53
Victor Valdes

Czy VV po sezonie odejdzie z FCB?
Tak
100%
 100%  [ 3 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2013-06-02, 12:09  

http://www.sport.es/es/no...e-barca-2406624

A tyle mówiło się o tym, że Valdes i Pinto mają złe relacje. Ciekawe ile w tym prawdy...
Postaw piwo autorowi tego posta

gelex 
CatMorderca

Piwa: 577/336
Wysłany: 2013-09-23, 11:57  

Jeden z trzech najlepszych bramkarzy w Hiszpanii? Ty się Martino w łeb puknij! Toż to najlepszy bramkarz w Hiszpanii i top 3 na świecie.

A ktoś się obawiał, że to będzie zmęczony psychicznie sabotażysta... Na pohybel temu kto weźmie go za free po sezonie.

VV dzięki!

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2013-09-23, 13:54  

a już za rok przewielki Reina albo jakaś popierdułka z Argentyny

Bask 
You want this?

Piwa: 161/192
Wysłany: 2013-09-23, 14:37  

Ten przewielki Reina na serio bardzo dobrze gra w Napoli :D Chyba zmiana otoczenia i powrót do współpracy z Rafą dobrze na niego wpłynęły.

trent 
Mistrz typera!

Piwa: 59/197
Wysłany: 2013-09-29, 09:35  

musi być bez s przy http ;)

o w ten sposób właśnie
"Wielkim zwycięstwem tej Barçy jest futbol tego Madrytu. Największą pochwałą dla Barcelony jest taktyka Realu Madryt, wielkiego klubu, który gra jak mała drużyna, byle tylko pokonać Barçę." Gio van Bronckhorst

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Mentor, noir_desir
Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2014-05-06, 00:17  

swietna kompilacja z, przynajmniej moim zdaniem, najlepszego sezonu w karierze valdesa. szkoda chodoka

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2014-05-14, 13:05  

:brawo: :raca: :flaga2: GRACIAS VICTOR :brawo: :raca: :flaga2:

Cytat:
Przyszedł czas na pożegnanie się z wami.

Niestety, nie mogłem tego uczynić tak, jak bym tego chciał, grając w piłkę, ale takie czasem jest życie, a ten rok był dla mnie szczególnie okrutny w tym względzie.

Miałem sporo czasu, by spojrzeć na to gdzie jestem i kim się stałem. Myślę nieustannie o ludziach, którzy pomogli mi dotrzeć tu, gdzie obecnie się znajduję. To im dedykuję ten list.

Oriol Tort, José Antonio Pozanco, Juan Manuel Asensi, Ursicinio López, Albert Benaiges, Antonio Olmo, Juan Carlos Pérez Rojo, Pep Segura, Quique Costas, Joan Vilà, Jordi Castel... Trenerzy, którzy uczynili ze mnie sportowca, którym od zawsze chciałem być. To ludzie, którzy zmienili 10-letniego chłopca w golkipera stojącego między słupkami na Camp Nou. Dziękuję wam wszystkim!!!

Dziękuję ci, Luisie van Gaalu, za okazanie odwagi, ryzyko i postawienie na talent, który tylko ty umiałeś dostrzec. To on rozpoczął budowanie historycznej Barcelony, której bycia częścią miałem przywilej. Dziękuję ci z całego serca.

Dziękuję ci, Franku Rijkaardzie, za nadanie mi pewności siebie, co pozwoliło mi osiągnąć najwyższe laury i wznieść ku niebu Puchar Europy w Paryżu. Gdziekolwiek jesteś, będę ci wdzięczny do końca życia, Mister.

Dziękuję ci, Pep, że otworzyłeś dla mnie drzwi do futbolu, jakiego nigdy nie znałem, za prowadzenie mnie drogą, gdzie wspólnie możemy wypatrywać kolejnych sukcesów. Tak właśnie robiliśmy, prawda? To zostanie w nas na zawsze, Mister. I uwierz mi, będzie wieczne!

Dziękuję ci, Tito! Gdziekolwiek jesteś, dziękuję ci nie tylko za pokazanie nam w jaki sposób można wygrywać jako zespół, ale też za siłę i charakter potrzebny, by stawić czoła przeciwnościom w naszym życiu.

Dziękuję wszystkim moim kolegom, z którymi miałem przyjemność dzielić szatnię i dzień po dniu wkładać koszulkę Barçy z jej herbem na piersi, za poczucie bycia ważną częścią grupy, która rozwijała się wraz z nami przez te wszystkie lata. Wszystko sprowadza się do jednego, jesteśmy tym, kim jesteśmy, tu i teraz. Dziękuję wam, panowie.

I oczywiście nie mogłem zapomnieć o najważniejszych dla mnie osobach przez dwanaście lat wkładanie tej koszulki, moich najwierniejszych fanach. To ludzie, którzy, obojętnie co się działo, byli zawsze ze mną, by dodać mi siły i wsparcia, którego sportowcy zawsze potrzebują, dumnie wspierali mnie przy każdym zwycięstwie, podnosili na duchu po każdym meczu, wysyłający pozytywną energię, którą zawsze czułem, i która pozwala mi wciąż iść naprzód, bo bez niej nie udałoby mi się pokonać tej drogi samotnie.

Dziękuję, dziękuję i po tysiąckroć, dziękuję! Proszę tylko, byście nie przestawali mnie wspierać.

Na zawsze, FORÇA BARÇA!

Víctor Valdés Arribas

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
wakabayashi, oweno, TrueKru
Odpowiedz do tematu