Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
La Masia
Autor Wiadomość
wakabayashi 

Piwa: 431/572
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-12-11, 14:23  

Samper zagral w 1 polowie dno. W drugiej przestal irytowac i to by bylo tyle. Do dobrego poziomu tu daleko. Mam nadzieje, ze sie wreszcie ogarnie, bo lucho na niego w koncu zaczal stawiac i teraz juz nie bedzie wymowek, ze gra slabo bo musi grac w rezerwach, ktore sa na niego 'za male'.

Zycze mu dobrze, ake osobiscie wroze wieksza kariere jego mlodszemu koledze, alenie.
Postaw piwo autorowi tego posta

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2015-12-11, 17:21  

dobrze, że wreszcie dostaje jakieś szanse i gra. Już się bałem, że będzie z nim jak z Grimaldo

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2016-08-30, 11:28  

no to naściągaliśmy młodych zawodników bo La Masia w ostatnich sezonach nie potrafi nam wyprodukować odpowiedniej klasy zawodników. Z całego pokolenia 90-92, gdzie byli tacy zawodnicy jak Bojan, Thiago, Bartra, Tello, S. Gomez, Muniesa ostał się tylko S. Roberto. Teraz na wypożyczenia idą Samper i Munir. Pytanie czy w rezerwach bądź juveniluy jest ktoś, kto rokuje nadzieje na przyszłość? Mi się tylko Lee i Alena kojarzą

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2016-08-30, 13:12  

Pewnie są, ale szanse na zaistnienie w pierwszym zespole nie zależą tylko od ich talentu. No i zależy co rozumiemy pod ogólnym określeniem 'rokuje nadzieje na przyszłość' bo czym innym jest talent na miarę gracza szerokiego składu a czym innym na jakąś wiodącą rolę.

Daleki jestem od tego żeby pisać, że skoro mało zawodników w ostatnich sezonach awansowało do I zespołu to znaczy, że w szkółce zabrakło talentu/jakości. To nie jest takie proste moim zdaniem.

Bartra powinien sobie poradzić w BVB, ale na ocenę przyjdzie czas po sezonie. Grimaldo ma chyba fajny start w Benfice. Oby wypożyczeni zawodnicy grali jak najwięcej, podobają mi się te deale z wypożyczeniami + opcja odkupienia.

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-08-31, 00:15  

visca napisał/a:
Pytanie czy w rezerwach bądź juveniluy jest ktoś, kto rokuje nadzieje na przyszłość? Mi się tylko Lee i Alena kojarzą

ferran, perez, mujica, alena, lee, carbonell. nadal po 20 lat tylko maja kaptoum, czy quintilla.

Odpowiedz do tematu