Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Xavi o Iniesta
Autor Wiadomość
ikr 

Wysłany: 2006-09-15, 21:10  Xavi o Iniesta

Jak wszyscy wiemy, Xavi w grudniu zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i musiał pauzować pół roku. Była to niepowtarzalna szansa dla Andresa Iniesty, aby zacząć regularnie występować w pierwszym składzie i pokazać się piłkarskiemu światu.

"Syn młynarza" wykorzystał tą sytuację, będąc mocnym ogniwem drużyny która zdobyła puchar Ligi Mistrzów. Teraz, gdy Xavi wyzdrowiał, Iniesta nadal wydaje się być zawodnikiem pierwszej drużyny, co jest dostrzegalne mimo licznych rotacji w składzie.

Uważacie że w pierwszej jedenastce powinien wybiegać zawodnik z Terrasy, czy Andres Iniesta? Oczywiscie prosze o wyczerpujace uzasadnienia :]

Wyniki sondy:
Kto powinien grać w pierwszym składzie
Xavier Hernandez 52% [ 9 ]
Andres Iniesta 47% [ 8 ]
Postaw piwo autorowi tego posta

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-09-15, 23:40  

Ktorykolwiek by gral, z pewnoscia zagra swietnie, bo obaj sa pilkarzami o podobnych, bardzo wysokich umiejetnosciach. Z pewnoscia Rijkaard bedzie stosowal rotacje, wiec obu zobaczymy w akcji wiele razy w tym sezonie :) A na pewno bedzie tez kilka meczow, w ktorych Andresito i Xavi zagraja obok siebie w pomocy.

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-09-16, 01:33  

są już tematy o obu zawodnikach, więc nie widzę sensu zakładania tematu o obu naraz. może ktoś przeniesie do jednego albo do drugiego.

mamy 3 równorzędnych piłkarzy na tą pozycję. każdy ma do zaoferowania coś innego, wszyscy doskonale wywiązują się ze swoich zadań na boisku. rotacja wyjdzie im jak i zespołowi na dobre. jeśli chodzi o moje sympatie, to dla mnie xavi i iniesta wyprzedzają deco, ale portugalczyk ma 'to coś' co przewyższa hiszpanów.
nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie który ma grać, bo w tym przypadku marzy mi się 12-osobowy wyjściowy skład ;)
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-09-16, 05:28  

z tych trzech zawodników deco jest najbardziej ofensywnym, ale rotacja zapewne też go obejmie, myślę, że stanie się to już w meczu z racingiem i ujrzymy mistrzi ucznia obok siebie... ;)

myślę, że problem kto powinien grać w składzie rozwiązuje rotacja, obaj mają wiele do zaoferowania i w najważniejszych meczach decydowała będzie charakterystyka przeciwnika i dyspozycja w ostatnich dniach piłkarzy...

może czas na temat 'gio czy sylvinho' :głupek:

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-09-16, 09:00  

Ja proponuje 'Rijkaard czy Neeskens'? :lol: Mozna przeniesc do tematu Xavi lub Iniesta, niech zdecyduja moderatorzy.

Wlasnie mam nadzieje, ze w najblizszym meczu zagra Xavi z Iniesta, ale watpie ze Frank da odpoczac Deco. Predzej zagraja we 3: Xavi, Iniesta i Deco.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2580/1200
Wysłany: 2006-09-16, 09:09  

po co zaczynac nowe 'wojny' ?
ja proponuje wrócic do "pat czy el conejo ?" :głupek:
a co do tematu, w sumie jest mi to obojetne czy xavi czy blady.
stawiałbym raczej na hernandeza.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, ..........

Konan 

Wysłany: 2006-09-16, 09:14  

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta-ten kto będzie aktualnie w lepszej formie.A to będzie się pewnie wielokrotnie zmieniało w czasie sezonu.Faktem jest jednak że takie problemy najlepiej rozwiązuje rotacja a zty u nas nie będzie raczej problemu.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-09-16, 10:47  

Gorzej jesli Ryjek wystawi w danym meczu zawodnika X, a ten zagra slabo, przegramy i bedzie trzeba sie tlumaczyc, ze gdyby zagral Y to bylo by lepiej. Na slabszych przeciwnikow, powinnismy grac w pomocy cala trojka, na tych nieco lepszych trzeba na dm jakiegos draga. Zreszta fajnie jest miec takie dylematy.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-10-12, 08:18  

Xavi o Iniesta? Obydwaj. Zwlaszcza w obliczu slabej gry Deco ;)

piekny gol Xaviego po rajdzie Iniesty
bez glosu ale jakosc bardzo dobra

btw Messi jest chyba szybszy z pilka niz bez niej, bo jak goni Kake czy Inieste, to mu kazdy ucieka :lol:

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-10-12, 15:19  

Moim ulubionym graczem obecnej Barcelony jest Xavi,więc postawiłem na niego. Jednak Iniesta już nieraz udowodnił,że jest graczem wielkiego formatu i zasługuje na miejsce w pierwszej "11" ;)

Odpowiedz do tematu