Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyjazd na mecz
Autor Wiadomość
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-02-16, 13:06  

Caly czas jestem z nia w kontakcie, ale wiesz dobrze ze to nie do konca ode mnie zalezy. Jak sie dowiem to napisze, naciskam na nia zeby poszukala szybko. A Ty tez moglbys sie odezwac bo juz od ponad 1,5 miesiaca mi nie odpisujesz na SMSy :/

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2006-02-16, 13:51  

Może masz zły number ??
Porównaj sobie z kimś na jutrzejszym spotkaniu.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: ........................
Postaw piwo autorowi tego posta

wacha 

Piwa: 4/8
Wysłany: 2006-02-16, 18:20  

na pewno masz zly numer

zawsze odpisuje na twoje smsy, zawsze!!

Po prostu chcialem wiedziec na jaka kwote sie szykowac. Nie orientuje sie czy doba w takim pensjonacie kosztuje 50 czy 200 PLN, a zawsze zapominam o to zapytac, a to w sumie dosc istotne jest

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2006-02-17, 09:29  

200 PLN - bez przesady :D Mysle ze 60-70 zl maksymalnie, ale jeszcze zobaczymy. Szukam czegos tanszego, bo jest mozliwe znalezc cos za 10 euro za noc.

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2006-02-23, 17:29  

UWAGA

Napisala do mnie kolezanka z Barcelony, znalazla dla nas kilka interesujacych opcji, tylko jeszcze musi zapytac dokladnie o mozliwosc rezerwacji w tym terminie i zarezerwowac. Oto nasze opcje:

- Gaudi Youth Hostel: 18 euro, Plaza Urquinaona
- Sun and moon hostel: 18 euro, calle Ferran
- Centric point hostel: pomiedzy 19 i 23 euro, Paseo de gracia.
- Pere Tarrés: 22 euro (zakwaterowanie i sniadanie), 29.50 (+ obiad), 37 (cale wyzywienie). Ten hostel jest przy calle Numancia 149. Jesli ktos ma karte Youth Hostel to zaplaci o 2 euro mniej za dzien.

Mysle jednak, ze niekoniecznie bedziemy potrzebowac calego wyzywienia, a takie 37 euro dziennie to cholerny wydatek. Najlepiej bedzie jesli wezmiemy zwykly hostel (jeden z tych 3 pierwszych) i czesc jedzenia wezmiemy z Polski. Reszte posilkow jakos zjemy, przez tydzien nie musimy jesc kawioru i pic szampana przeciez ;) Najwazniejsze bedzie, ze jestesmy w Barcelonie i obejrzymy mecz.

18 euro x 7 = 126 euro = 504 zl (liczac ze euro kosztuje 4 zl, bo nie wiem jaki jest teraz kurs). Bilet na mecz pewnie wyniesie nas okolo 25-30 euro (100-120 zl), a wyzywienie i transport jakies dodatkowe 50 euro. To sporo kasy, ale kolezanka jeszcze poszuka hostelow dalej od centrum za 15 euro i mniej. Miejmy nadzieje ze znajdzie, wtedy uda sie zminimalizowac koszty utrzymania do okolo 700 zl.

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2006-02-23, 17:47  

Zgadzam się - zdecydowanie hostele po 18 euro za dobę. Jedzenie to akurat żaden problem, więc nie ma sensu tracić dodatkowo kasy.

alav 

Wysłany: 2006-02-23, 20:25  

Nic nie wiem o tych hostelach wymienionych wyzej, ale moge opowiedziec o hostelu w ktorym mieszkalem kiedy ostatnio bylem w Barcelonie (w czerwcu).

Hostel sie nazywa Residencia Universitaria Sarria i tak naprawde jest to akademik przy jakiejs medycznej uczelni. Ale nie myslcie, ze to akademik taki jak w Polsce. Bylo tam po prostu fantastycznie. Sliczne pokoje z lazienkami, sniadanie - szwedzki stol z pysznymi hiszpanskimi przysmakami i swiezym pieczywem - wliczone w cene, darmowy dostep do laboratorium komputerowego, silowni, sauny, boiska do pilki noznej i koszykowki... O takich szczegolach, jak ladne, zielone otoczenie, piekny widok ze wzgorz Sarii (z okna pokoju) na rozswietlona Barcelone czy drzwi zamykane karta magnetyczna nie bede wspominal;)

Dojazd do centrum autobusem zarowno dziennym, jak i nocnym (numerow nie pamietam).

Zapytacie pewnie o cene - i nie dziwie sie Wam. Otoz wcale nie bylo drogo. 20 euro za dobe w dwuosobowym pokoju.

Mam natomiast pewne przewidywania co do warunkow w wymienionych przez Neda hostelach, bo znajduja sie w centrum miasta, a ponadto kilka osob, ktore byly ze mna w Barcelonie w czerwcu, mieszkalo w podobnych. Lazienka najprawdopodobniej wspolna, hostel miesci sie na jednym z pietr ktoregos z budynkow, pomieszczenia nie pierwszej swiezosci...

Ja bardzo, bardzo chetnie zamieszkalbym znowu w Sarii, bo chyba w zadne inne wakacje nie mieszkalem w tak komfortowych warunkach. Cena jest jedynie o 2 euro wieksza.

Zaraz znajde strone tego hostelu i dam link.

http://www.residenciasarria.com/

Edit:

Zalety o ktorych zapomnialem;)

- klimatyzacja w pokojach
- basen
- internet w pokojach (tylko trzeba miec oczywiscie swoj komputer)
- windy dla leniwych:P
- mozna placic karta

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-02-23, 21:24  

Daily Rate: 40 euro. Nie wiem jak to tam jest ale na moje to 40 euro kosztuje, chyba ze czegos nie rozumiem :)

IronHerbi 

Wysłany: 2006-02-23, 21:24  

podejrzewam ze olga bedzie mnie cisnac zeby byc w tym za 20 euro... my moze bysmy dali rade jakos... a jak reszta?

alav 

Wysłany: 2006-02-23, 21:29  

Na stronie sa ceny dla studentow za mieszkanie w akademiku. Ja pokoj rezerwowalem przez strone hostele.pl i wtedy kosztowalo 20 euro od osoby, czyli 40 euro za pokoj.

Napisze do nich maila i zapytam.

wacha 

Piwa: 4/8
Wysłany: 2006-02-23, 22:01  

jestem za akademikiem, o ktorym pisze alav

14 euro to nie majatek, a przynajmniej troche sie przegryzie z rana

andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2006-02-23, 22:43  

miszkalem kilka nocy w Hostel New York, poszukajcie dostepnosci tutaj czysto, 2 komputery z inetrnetem, calodobowa recepcja, faktycznie prysznice i lazienka wspolne, ale da sie przezyc - jest czysto. Najwazniejsze jednak to, ze w odroznieniu od akademika, hostel jest minute drogi od La Ramblas. Jak zabawicie dluzej, mozecie wrocic i o 2 czy 3 nad ranem ;) Jesli sa pokoje w waszym terminie, to w kilku mozecie sobie wziac. Im wieksze, tym tansze ;)

Placilem 16 euro za dobe ze sniadankiem. Bylem i w innych, ale byly srednie :D

Poza tym, gdy szukalem jednego, znalazlem hotel w jednej z uliczek kolo La Ramblas, za 20 euro. Hotel ;) Wybralem jednak jakis hostel i potem zalowalem :D

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2006-02-24, 00:20  

Najwazniejsze zeby bylo to w miare tanie, ale opcja o ktorej pisze alav jest bardzo kuszaca. Bedziemy musieli zdecydowac.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-02-24, 09:09  

Dla mnie to rybka ;p
Opcja Alava przedstawia sie bardzo interesujaco, te kilkanascie euro akurat dla mnie nie sprawi jakiegos wielkiego problemu
Ogolnie jesli wiekszosc bedzie za jakas konkretna opcja to nie bede robil problemow ;) [/i]

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-24, 10:39  

Ja tam jestem za opcją alavową ;)

Ja tam prawie nic nie jem, więc zadowolę się jakąś energetyczą colą (przynajmniej we Francji takie były) i świeżym pieczywem z pomidorem :pokazal jezyk:

A tak w ogóle to zostało już coś koło 70 dni :jupi:

Pzdr

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Odpowiedz do tematu