Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co cię dzisiaj wkurzyło?
Autor Wiadomość
MICHO 

Piwa: 1/2
Wysłany: 2012-12-19, 08:58  

Mnie wkurwia teściowa...i to tak po maksie. Najchętniej obchodziłbym 1 listopada jej święto...jej jebniętego kota też !! !! !!

suntos 

Piwa: 204/49
Wysłany: 2014-07-07, 18:19  

Wiedziałem, że gdzieś był ten temat. Odświeżam !

Od 1 lipca przestałem być abonentem UPC z powodu przeprowadzki. W nowym miejscu nie świadczą usług więc choć dzwonili i wysyłali maile nie mogłem kontynuować. Przez 3 lata korzystania z usług nie miałem żadnych problemów, nawet w ankiecie na koniec napisałem, że byłem bardzo zadowolony z usługi. Niestety nie można chyba chwalić dnia przed zachodem słońca.

Od nowego miesiąca miałem 2 tygodnie na dostarczenie im dekodera, dziś znalazłem na to czas i wybrałem się do punktu w Gdyni. Tam nigdy nie ma kolejki w przeciwieństwie do Multimedii ( ooo, właśnie teraz jestem ich klientem i kretyn w punkcie mi powiedział, że nie dostarczają usług do mojego mieszkania, a sąsiad jest ich abonentem - no sami powiedzcie, co za debili zatrudniają, przez telefon oznajmiłem, że w centrali na ul. Wendy mają totalnych idiotów ), ale tym razem musiałem odczekać 10min zanim zostałem zaproszony do stolika, mimo, że na sześciu doradców tylko przy jednym ktoś siedział.

Dobra teraz się zacznie...

Dziunia - Na dekoderze nie ma naklejki
Ja - Nie wiem czy była, przecież jej nie zjadłem
D - Muszę w takim razie zadzwonić na infolinię
J - Mam czas...

... jak się łączyła to zauważyłem, że ma kalkulator na biurku, to dla mnie oznaka, że taki doradca jest nie do końca sprawny umysłowo, skoro ma coś takiego w kompie to po chuj jeszcze na stole...

D - No nie ma naklejki, acha mam włonczyć (!) pod telewizor i jak wyskoczy błąd to ok? Acha.

Ruszyła swoją ślamazarna dupę, pod pachą dekoder i zaczyna się zastanawiać co dalej. Cztery telewizory wiszą na ścianie i tak chodzi jak tuman i się zastanawia

D - Marek ( czy inny chuj ), pomożesz mi ?
Marek - Ok

I teraz Maruś się zastanawia co i jak. Lapie kable z tyłu, nie może sięgnąć bo tv podwieszone, ledwo ręka wchodzi, bada wejścia na czuja jakby pierwszy raz wsadził rękę w kobiecie gacie i ćwiczy palca grzebalca.

Gruby (jakiś ważniejszy bo koszula mniej wyblakła) - No weź pod ten skrajny, lepsze dojście!

No to idą do ostatniego. Dziunia trzyma kabel Euro choć kurwa wystarczy odpiąć HDMI z tv i połączyć z dekoderem, ale dzierży Euro i macha nim jak Ewa szalem w Alternatywy 4, kiedy tańczyła w Kongresowej.

D - Jak to podłonczyć ?? ?
G - Po co ci Euro, wyjmij HDMI i podepnij.

Jest, kurwa, w końcu. Podpięli.
...
...
...

G - Może byście do prądu włączyli ?

Zajarzyli, że bez zasilania to gówno sprawdzą.
Jest, wcisnęła do gniazdka, jakimś cudem ustawili w tv żeby łapał dekoder.

No i teraz kurwa odkrywają Amerykę. Widzę, że tv czyta dekoder, oczywiście nie łapie żadnych kanałów bo jak ma to robić skoro karta jest (podejrzewam) nieaktywna skoro przestałem być abonentem.

D - Nie działa...

Wraca do mnie.

D - Niestety nie mogę przyjąć dekodera bo jest zepsuty ?
J - Słucham ? Czy pani myśli, że złapie kanały, przeciez karta jest na bank nieaktywna. Działał jeszcze 30 czerwca, później tydzień stał na stole i się niby zepsuł ?
D - Nie mogę przyjąć
J - Taa ? To co niby mam zrobić z tym waszym jebanym ścierwem ? Widzę, że na koniec odstawiacie niezłe cyrki, a jak wam go nie oddam to co?
D - To zapłaci pan karę, 300zł
J - No chyba was posrało? Nie moja wina, że nie umie pani obsługiwać sprzętu. Jeszcze chcecie mnie naciągnąć na kasę. Kurwa co to ma być? chyba macie jeszcze w Gdańsku oddział?
D- Tak
J - No to zabieram ten sprzęt i tam to kurwa wyjaśnię.

Spakowałem badziewie i pojechał do Gdańska. W drodze zdałem sobie sprawę, że ta jebana cipa nie podpięła anteny do dekodera to niby jak miał łapać kanały. Ech, że też tego nie uświadomiłem sobie wcześniej.

W Gdańsku na dzień dobry mówię, że mam nadzieję, że trafiam na kompetentną osobę, a nie na tępą dzidę jak w Gdyni.

Konsultantka - No wie pan, w Gdyni świeży oddział, może są niedouczeni
J - Może, ale na pewno to debile
K - Ja tego nie mogę powiedzieć
J - Ale ja mogę
K - No dobrze sprawdzę.

Wraca po minucie

K - Wszystko działa

I nawet nie gada mi nic o naklejce, jak tamta miłośniczka albumów Panini.

Dała mi protokół zdania i chyba jutro pojadę do Gdyni i ich wszystkich opie rdolę. Zresztą tępa dzida, jak zacząłem sypać kurwami to zbladła i chyba myślała, że ten dekoder jej rozwalę na pustym łbie...

To mnie dziś wkurzyło !!
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 8 piw(a):
Mentor, blaugrana, Szczur, jordan20, rudy, Boraś, Raijn, Boberek
Eradicator 

Piwa: 31/121
Wysłany: 2014-07-08, 07:12  

suntos napisał/a:
Zresztą tępa dzida, jak zacząłem sypać kurwami to zbladła i chyba myślała, że ten dekoder jej rozwalę na pustym łbie...

W Polsce jest pełno różnych wariatów, więc miała pełne prawo tak pomyśleć... Przydałoby się trochę kultury i opanowania. :P
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Carles
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2016-08-12, 12:56  

Wkurzył mnie fakt, że taki stan Michigan to ma, a w Poznaniu kuwa nic, no nic! Skandal!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Posen_Potato_Festival

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Voyteck
Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2016-08-17, 21:18  

"koncentruje się również na polskiej kulturze, włączając w to tradycyjne stroje, tańce takie jak polka"

Taa, ehem. :D

PS. Browar, że tu napisałeś, bo szukałem kiedyś tego tematu, ale zanim znalazłem już nie byłem wkurzony i przestałem szukać.

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2019-05-08, 19:59  

No więc dzisiaj nic. Ale wczoraj była taka sytuacja...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Schumack
Odpowiedz do tematu