Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co cię dzisiaj wkurzyło?
Autor Wiadomość
Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-07-31, 10:42  Co cię dzisiaj wkurzyło?

Temat zaczerpnalem z pewnego forum ( ;) ), na ktorym bije rekordy popularnosci. Jesli ktos chce sie wyladowac to moze to zrobic wlasnie tutaj :D

Jak Psuj uzna ze zbyt agresywny to sie go usunie, ale mysle ze dopoki forum jest zamkniete to mozna sie pobiawic ;]

Jak w tytule- Co was dzisiaj wkurwiło? (W wolnym tlumaczeniu- co sprawilo ze jestes smutny/zly/rozczarowany/przygnebiony/zirytowany/zdegustowany/zrozpaczony)

Mnie dzisiaj wybitnie wkurwil stan polskich drog [']Juz chyba zapomnialem jaka jest ta nasza rzeczywistosc. Jezdze o 5 rano po wroclawiu a tam takie dziury, ze nawet radia nie slysze. Paranoja, czy my jestesmy w Iranie? Bo te szosy wygladaja wlasnie jak po jednym z bombardowan.

Wkurwia mnie jeszcze brudstoock i to co sie tam dzieje. Jak widze taplajace sie w blocie i zalatwiajace sie pod siebie prosiaki, albo slysze ze kolejna osoba udusila sie rzygami to mnie krew zalewa i najchetniej bym ich wszystkich wystrzelal.
Ostatnio zmieniony przez Raijn 2006-07-31, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-07-31, 11:12  

Wolę takie 'prosiaki' z hair'ami po pas, niż łysych jegomościów z trzema paskami na dresie, którzy stanowią 90% "wypoczywających" nad podkrakowskim jeziorkiem, gdzie zazwyczaj jeżdżę popływać. Jako, że dzisiaj też tam będę, i być może będę musiał znosić widok i odgłosy tych lerków i nowatorów, więc można uznać, że w tym momencie wkurzają mnie właśnie te kreatury ^^
Ostatnio zmieniony przez RaVeN 2006-07-31, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  

Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2006-07-31, 11:15  Re: Co cię dzisiaj *****?

Miskiewicz napisał/a:
***** mnie jeszcze brudstoock i to co sie tam dzieje. Jak widze taplajace sie w blocie i zalatwiajace sie pod siebie prosiaki, albo slysze ze kolejna osoba udusila sie rzygami to mnie krew zalewa i najchetniej bym ich wszystkich wystrzelal.

Uff...no to ładnie.
Powiedz mi Miskiewicz, co cię tak strasznie ****** w tym, że młodzi ludzie taplają się w błocie? Bo ja jakoś tego nie jestem w stanie zrozumieć. Druga sprawa to ww "rzygi". Osób, które umierają z tego powodu jest podczas wakacji (nie tylko) bardzo dużo. Ot, ryzyko zawodowe :> . Czy sądzisz, że tylko na woodstocku takie coś się może zdarzyć? Nie wiem skąd ta agresja z twojej strony..może faktycznie te drogi :]

munch 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2006-07-31, 11:45  

Fantastyczne. Ten wątek to samograj.
No więc mnie wkurzył okrutnie ten temat i wszystkie powyższe wypowiedzi :]
Tak można w nieskończoność. Rewelacja.

imerr 
Jopie

Piwa: 608/441
Wysłany: 2006-07-31, 12:53  

Raijn

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-07-31, 13:57  

Mnie irytują polskie stacje telewizyjne, które nie mają KOMPLETNIE NIC do zaoferowanie nocnym telewidzom.

TVP konczy program o 2-3 w nocy i zapodaje ten jeszcze piszczący dzwiek, który doprawdza mnie do pasji.

TVN i Polsat w tym czasie daje dwie blondynki, które przez godzine wkrecaja "zadzwon do mnie".

Temat gupi :]

Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2006-07-31, 14:02  

Proszę Pana w nocy się śpi.

Ewentualnie ogląda Szkło a potem śpi :]

danji 

Wysłany: 2006-07-31, 14:04  

właśnie zapomniałem dodać, że gdyby nie TVN24 to byłaby porażka na całej linii :|

najt 

Piwa: 117/160
Wysłany: 2006-07-31, 16:17  

otóż mocno wkurwił mnie fakt, że zapomniałem otworzyć okna przed snem. efekt taki, że cały dzień chodzę nie wyspany. to okropne, prawda?
Ostatnio zmieniony przez imerr 2006-07-31, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  

Kuba 

Piwa: 126/243
Wysłany: 2006-07-31, 17:08  

A mnie wkurwia od dluzszegoc zasu fakt, ze imerr musi wszystko podkreslac. Ale chyba nie jestem osamotniony :)

[ Komentarz dodany przez: imerr: 2006-07-31, 18:17 ]
nie wszystko :P
i nie tylko imerr :P

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-07-31, 17:33  

a mnie wkurwia ze nie moge wymyslec nic co by mnie wkurwialo dzisiaj..jakis dziwny jestem

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2006-07-31, 18:50  

imerr napisał/a:
Raijn

Dobrze, że temat powstał dziś a nie wczoraj

danji napisał/a:
TVP konczy program o 2-3 w nocy i zapodaje ten jeszcze piszczący dzwiek, który doprawdza mnie do pasji.

Telewizory zazwyczaj mają wyłącznik, wiesz? Albo opcje ściszania jak już tak bardzo lubisz mieć włączony odbiornik :D

Jechałem dziś za nysą, ktróra nie miała świateł stopu... kilka razy o tym zapomniałem i musiałem zajebiście hamować[. Raz po takiej akcji z 5 minut mi się nogi trzęsły (ludziom na chodniku obok chyba też) i sam nie wiem jak udało mi sie wyhamować. Wkurwiło mnie to bardzo, wiecie? :)

danji 

Wysłany: 2006-07-31, 19:43  

Bruce napisał/a:
danji napisał/a:
]TVP konczy program o 2-3 w nocy i zapodaje ten jeszcze piszczący dzwiek, który doprawdza mnie do pasji.

Telewizory zazwyczaj mają wyłącznik, wiesz? Albo opcje ściszania jak już tak bardzo lubisz mieć włączony odbiornik :D

W poszukiwaniu czegokolwiek w TV chcąc nie chcąc natrafiam na TVP :(

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2006-07-31, 19:46  

Biedny :glaszcze:

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2006-07-31, 20:58  

ja mam podobne odczucia co baix, wkurwia mnie ze nie mam w zasadzie o czym napisac co by mnie wkurwilo. teoretycznie powinienem sie cieszyc ;)

Odpowiedz do tematu