Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Forma Królewskich
Autor Wiadomość
gelex 
CatMorderca

Piwa: 567/330
Wysłany: 2016-01-06, 19:54  

Bo do tego nie trzeba konflikru wcake. Wystarczy że kilku piłkarzom było z Benkiem nie po drodze.

Nie wiem, czy to kwestia wizji drużyny, czy czegoś innego.

Choć dzisiaj akurat czytałem że Benitez na piłkarzy jest obrażony. Więc kto wie...

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2016-01-06, 19:57  

Rany, przecież pisząc o konflikcie nie miałem na myśli jakiejś otwartej wojny całej drużyny z Benitezem. Przypuszczam, że w każdej szatni są jednostki ważne i ważniejsze, wystarczy, że Benek nie miał wsparcia dwóch czy trzech kluczowych figur i to koniec. O takim konflikcie pisałem.
Postaw piwo autorowi tego posta

gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2016-01-06, 20:09  

Widzisz.... a ja uważam, że w wielu drużynach problemem jest to, że piłkarze nie do końca utożsamiają si? z trenerem, ale nie wszystkie takie hece kończą się zwolnieniem trenera.

Benitez sroce spod ogona nie wypadł... sfochowane panienki miał w ekipach pewnie nie raz i nie dwa. Wie jak sobie z tym radzić.

Dlatego jeśli coś miało go zgubić to nie jakiś obrażony Isco z którego wyszło dziecko, ale brak cierpliwości Pereza i świadomość tego, że tłum zarząda ofiary. A ta inna niż Benitez być nie mogła.

Oczywiście czytając dzisiaj jak bardzo Benitez był wściekły na piłkarzy to ten "konflikt" mógł nawet być otwartą wojną. Przyznaję.

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2016-01-07, 01:01  

Czy w Realu jest jeszcze kilka dinozaurów, z którymi Zidane grał, a teraz będzie trenował? (Wiem tylko, że do niedawna był Casillas.) Zmierzam do tego, że gdyby Zidane dobrze znał styl gry swych piłkarzy, to byłoby mu jeszcze łatwiej.
W skokach narciarskich jest reguła, że im lepszym jesteś zawodnikiem, tym gorszym potem jesteś trenerem i odwrotnie. (Kruczek) W nożnej też się to często sprawdza (Maradona) Ale mam wrażenie (oby mylne), że Zidane świetnie się sprawdzi w nowej roli.

gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2016-01-07, 08:35  

Dla Solariego to w ogóle posada asystenta jest trenerskim pierwszym razem...

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2016-01-07, 12:17  

Ronaldinho4ever napisał/a:

W skokach narciarskich jest reguła, że im lepszym jesteś zawodnikiem, tym gorszym potem jesteś trenerem i odwrotnie. (Kruczek) W nożnej też się to często sprawdza (Maradona) Ale mam wrażenie (oby mylne), że Zidane świetnie się sprawdzi w nowej roli.

nie prawda
w pilce generalnie najlepszymi trenerami sa zawodnicy defensywni. to oni juz podczas meczow musza dyrygowac calym zespolem, maja oglad na cale boisko i widza co sie dzieje. musza przekazywac sobie zawodnikow itp. duzo taktycznych zachowan. tacy gracze od zawsze uczyli sie taktyki bo to jeden z podstawowych elementow ich gry. podobnie zreszta bramkarz ktory musi z nimi wspolpracowac.

a zawodnicy sticte ofensywni? ich gra opiera sie na talencie, fantazji na wyczuciu chwili kiedy przeciwnik sie pogubil. nie da sie tego wytrenowac podczas treningu czy przewidziec 5-6 zagran wczesniej. dlatego tacy zawodnicy sa tak cenni. bo robia cos czego ot tak nie da sie wytrenowac. ale tez maja genreralnie wyjebane na taktyke dlatego sa pozniej slabymi trenerami.
sa oczywiscie wyjatki jak chocby Cruyff, ale to nie najjasniejsze gwiazdy sa najlepszymi trenerami.
(np. teraz fajnie do pilki wprowadzaja sie de Boer czy Cocu, a nie Stoiczkow czy Kluivert)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ronaldinho4ever
mroo 

Piwa: 739/716
Wysłany: 2016-01-07, 16:40  

myslalem, ze napiszesz kluivert czy saviola :D

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2016-01-07, 21:14  

1. Saviola sie nadal do pilki ciekawie wprowadza, ja wciaz czekam az jego talent rozblysnie :)

2. Tak, Zidane grał z Ramosem i Arbeloą

3. Najlepszymi trenerami sa byli pilkarze inteligentni.

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2016-01-08, 13:14  

Guardiola o Zidanie:

http://sportowefakty.wp.p...karz-w-historii

xav napisał/a:

2. Tak, Zidane grał z Ramosem i Arbeloą.

Więc ma trochę łatwiej.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2016-01-10, 01:35  

bartrax 

Wysłany: 2016-01-11, 15:15  

Mnie osobiście najbardziej interesuje jak będzie się układać współpraca między Zidanem i Ronaldo. po tym jak CR7 przyłożył się do zwolnienia Beniteza czy będzie miał więcej szacunku dla francuza.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2016-01-25, 11:03  

Nooo CR7 się przyłożył wczoraj do zdobycia 1 pkt :D

Szybko zweryfikowano Zizenina. Nie sądziłem, że aż tak szybko to nastąpi.

Zamieszanie z wystawieniem Danilo, gdzie Burtageno mówił, że Carvajal jest chory i dlatego nie wyszedł w once, czemu potem zaprzeczył Zizezinu, wskazuje tylko na jedno - Perez dalej dzieli i rządzi :D Danilo ma grać i decyzja ta trwa mać. Nawet mimo tego, że Carvajal zjada go na śniadanie.

Równie dobre są głosy, jaki to wczoraj świetny mecz zagrał Modrić :D Serio, jeśli po takim meczu on dostaje pochwały, to naprawdę jest tam źle. Chorwat niech dalej myśli, że jego występy są świetne.

Oby jak najdłużej.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2016-02-29, 11:58  

W sumie bez zmian od ostatniego postu.

Mercenarios w akcji:
http://www.marca.com/futb...83098b4629.html

mroo 

Piwa: 739/716
Wysłany: 2016-04-19, 12:30  

Cytat:
[Dzisiaj 10:54] Bask: AS na swojej okładce prezentuje tabelę ligową od momentu, w którym drużynę Realu objął Zidane. W tym czasie Królewscy zdobyli 38 punktów, Atlético 35, a Barça 34.

ale rozumiem, że zizan dalej chujowy, druzyna nie ma stylu, nie to co my :)

mroo napisał/a:
chaos napisał/a:
Ale kto tam ma zapierdalać w ten sposób?.... To jest ich głowny problem przy braku chemii między zawodnikami i sztabem.

i od tego pewnie chca miec zize, zeby ze zlepku indywidualnosci zrobil druzyne, bo bez tego to zadna taktyka nie pomoze.

no jak na razie są na fali, ale de facto wygrali z nami w slabej formie i z 9 druzyna budnesligi, mimo to, są o 3 mecze od LM, co wg mnie im się nie uda

ale atmosfera w druzynie się chyba polepszyła po benitezie

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2016-04-19, 12:59  

Nic dziwnego skoro z 12 punktów i pogodzenia się właściwie z przegraniem ligi wyjątkowo szybko (sam zidan chyba mówił swego czasu, że nie mają już szans), wyszedł jeden punkt straty i spora szansa na mistrzostwo.

Dopóki nam szło dobrze atmosfera też była fajna, teraz zaczynają się dziwne zachowania piłkarzy na boisku i poza nim.

Poza tym wydaje mi się że problem realu wynikał głównie z problemu smutnego i jego stosunków z grubym benkiem. Zobaczymy co pokażą z villarreal chociaż myślę, że szczęście będzie im sprzyjało a niewykluczone, że nawet w razie porażki nasi wyciągną im pomocną dłoń przegrywając na el riazor :) Na razie moim zdaniem z nikim mocnym nie grali a różnica 4 pkt. w tym mecz bezpośredni i nasze wtopy geniusza z zidana nie czynią.

Odpowiedz do tematu