Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Christo Stoiczkow (Hristo Stoichkov)
Autor Wiadomość
Carlo 

Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2007-04-14, 13:32  

grintx napisał/a:
Kod:
Nunca ocultaré mi antimadridismo. Por eso, los únicos equipos que no entrenaré son el Madrid y el juvenil del Madrid.

źródło
Stary dobry Christo :D

zaraz Greg napisze, ze powiedzial tak tylko pod publiczke, zeby sie kibicom przypodobac :P
Postaw piwo autorowi tego posta

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2007-04-14, 18:57  

Cytat:

Od którego trenera nauczyłeś się najwięcej?

Oprócz Van Gaala, od wszystkich trenerów, z którymi miałem okazję pracować w swej karierze wiele się nauczyłem, czuję do nich respekt. Chcę pamiętać te dobre rzeczy, złe odrzucić, ale jeśli miałbym wymienić jednego będzie nim Johan Cruyff.

:lol2:

choć lepiej niż kiedyś:

Cytat:
"Louis van Gaal w ogóle nie rozumie futbolu. W czasie gry tylko robi notatki i rozmawia przez telefon komórkowy. Wszystko co wiem nauczyłem się od Cruyffa". O prowadzonej przez van Gaala Blaugranie powiedział: "To nie jest Barca. Klub musi łączyć tradycję i styl grania. Van Gaal nie ma pomysłu ani na styl, ani nawet nie wie jak dobrze ustawić zawodników. Gdyby van Gaal miał gracza takiego jak Cruyff, to umieścił by go w roli bramkarza, a Pele musiałby zabezpieczać tyły drużyny. Barca zatrudniając van Gaala miała nadzieję, że będzie on kontynuował styl Cruyffa, i co się stało? (...) Van Gaal to nie trener, a jedynie selekcjoner. Jego treningi były jak piekło, za czasów Cruyffa bawiliśmy się piłką". O rekompensacie dla van Gaala (za przedwczesne rozwiązanie z nim kontraktu) rzekł z kolei: "On jest pracownikiem klubu. Po co więc mamy mu płacić miliony odszkodowania skoro może on się przydać do stania przy wejściach na Camp Nou lub do podawania wody ludziom, którzy czyszczą lodowisko. Czym się różni van Gaal od innych pracowników jakich zatrudnia klub? Tylko tym, że zarabia miliony".

:D

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2012-12-16, 11:45  

Stojkooooooooooooooo :konik:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boraś
Odpowiedz do tematu