Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Boberek
2012-07-30, 21:46
Poszukujemy osob chetnych do prowadzenia typowań !
Autor Wiadomość
danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-18, 02:04  Poszukujemy osob chetnych do prowadzenia typowań !

Poszukujemy osób chętnych do prowadzenia typowań ligi hiszpańskiej i lig europejskich, zasady określa osoba prowadząca typowania. Liczymy na wasze zgłoszenia i miłą zabawę :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-01-18, 11:06  

Zalozylem juz grupe. Jak juz napisalem przyjmuje pierwsze 20 osob.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-01-21, 00:53  

no wiec jestem gotow porowadzic lige hiszpanska ;)

danji 

Wysłany: 2006-01-21, 00:57  

no więc zakładaj grupę i do dzieła Mistrzu ;)
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-01-21, 01:17, w całości zmieniany 1 raz  

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2006-01-21, 01:17  

zostały ligi europejskie i LM

ligi europejskie są o tyle trudne, że trzeba wybrac ciekawe mecze z czołowych lig Europy i wrzucić je na forum odpowiednio wcześnie. O ile jesli ktos zagapi sie w typowaniu PD, to ktos i tak zacznie typowac, to w ligach zagr. nie ma takiej opcji.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Gieneq 

Piwa: 38/63
Wysłany: 2006-01-22, 10:56  

Jestem gotowy podjąć się założenia tematu typowania lig europejskich. Wybiore 10 najciekawszym meczów które zostaną rozegrane w następnym tygodniu bo na ten weekend nie ma sensu już zaczynać. Jeszcze dziś spróbuje założyć temat i przyjmuje pierwsze 20 osób.

edited by imerr: masz moje błogosławieństwo, ale pamietaj, żeby być systematycznym. nie może być tak jak na BO, gdzie typowania stanęły miesiąc temu.

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-01-22, 14:48  

Jeszcze raz zapraszam wszystkich do ligi prowadzonej przeze mnie. Sa jeszcze miejsca! :D
Nie ociagac sie!

młody 
z dedykacja

Wysłany: 2006-03-26, 19:48  

Mam pewien pomysł na przyszły sezon -można zorganizować typer drużynowy.

Polegałoby to na tym, że do rozgrywek zgłaszałby się drużyny złozone z dajmy na to 5 zawodników (jeśl będzie mało chętnych to np. z trzech). Przed sezonem rozpisałoby sie terminaż, najlepiej gdyby się zgłosiło dwadzieścia drużyn (tyle co w PD) wtedy każdy z każdym zagrałby po dwa razy

Kazdy z uczestników typowałby wszystkie mecze kolejki ligowej - poprawnie trafiony zwyciezca meczu 1 pkt, dokładny wynik 3pkt.

Punkty zdobyte przez gracza przeliczałoby się na bramki np.

5-7 pkt 1 gol
8-10 pkt 2 gole
11-13pkt 3 gole
więcej 4 gole

Bramki zdobyte przez zawodników składałyby się na wynik całej drużyny. Póżniej tak jak w normalnej lidze za zwycięstwo dl adrużyny 3pkt, za remis jeden 1pkt.
Równocześnie można też prowadzić klasyfikacje indywidualną,wtedy zastapiłoby to też obecny typer PD.

Fajna zabawa na wielu forach się przyjęła,jesli nie stanie sie nic nadzwyczajnego i w przyszłym sezonie też będe miał stały dostęp do netu moge się podjąc jej prowadzenia (jesli oczywiście chętni będą)

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-03-27, 15:51  

:offtopic: mam pytanko można się jeszcze dopisać do jakiejś grupy typowań czy trzeba czekać do przyszłego sezonu??

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-03-27, 17:20  

http://cules.pl/viewtopic.php?t=76 ;)
Pierwszy post przeczytaj ;)

danji 

Wysłany: 2006-03-27, 18:25  

młody napisał/a:
Mam pewien pomysł na przyszły sezon -można zorganizować typer drużynowy.
Polegałoby to na tym, że do rozgrywek zgłaszałby się drużyny złozone z dajmy na to 5 zawodników (jeśl będzie mało chętnych to np. z trzech). Przed sezonem rozpisałoby sie terminaż, najlepiej gdyby się zgłosiło dwadzieścia drużyn (tyle co w PD) wtedy każdy z każdym zagrałby po dwa razy

Kazdy z uczestników typowałby wszystkie mecze kolejki ligowej - poprawnie trafiony zwyciezca meczu 1 pkt, dokładny wynik 3pkt.

Punkty zdobyte przez gracza przeliczałoby się na bramki np.

5-7 pkt 1 gol
8-10 pkt 2 gole
11-13pkt 3 gole
więcej 4 gole

Bramki zdobyte przez zawodników składałyby się na wynik całej drużyny. Póżniej tak jak w normalnej lidze za zwycięstwo dl adrużyny 3pkt, za remis jeden 1pkt.
Równocześnie można też prowadzić klasyfikacje indywidualną,wtedy zastapiłoby to też obecny typer PD.

Fajna zabawa na wielu forach się przyjęła,jesli nie stanie sie nic nadzwyczajnego i w przyszłym sezonie też będe miał stały dostęp do netu moge się podjąc jej prowadzenia (jesli oczywiście chętni będą)

pomysł bardzo dobry i mam nadzieje, że będzie sporo chętnych osób. Największym plusem jest oczywiście rywalizacja drużynowa, dzieki czemu więcej osób będzie pamiętało o typowaniu... tylko czy całe rozgrywki jest w stanie ogarnąć jedna osoba :>

młody 
z dedykacja

Wysłany: 2006-03-27, 19:17  

Nie mam pojęcia.

Roboty na pewno jest z tym więcej niż z typerem indywidualnym. Oprócz liczenia punktów,trzeba je jeszcze przeliczać na bramki,ustalić terminaż, aktualizować tabele.

Jest jeszcze sporo czasu więc można się jakoś zorganizować i z pomoca ludzi,którzy do tej pory prowadzili typowania PD pewnie by się dało rade :]

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2006-03-27, 20:25  

Mnie również pomysł się podoba :) .

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-03-27, 20:31  

młody pomysl :brawo:

młody 
z dedykacja

Wysłany: 2006-03-27, 20:58  

Pomysł wziąłem z forum Widzewa, tam typer drużynowy rozgrywany jest od około 3 lat i cieszy się wielkim powodzeniem.Obecnie są dwie ligi (1 i 2 awanse i spadki jak w normalnych rozgrywkach ligowych) . W kazdej druzynie występuje po 5 graczy( u nas w związku z mniejszą liczbą forumowiczów może to byc trudne do zrealizowania), ale moze do sierpnia kiedy ruszy następny sezon będzie nas więcej.

Jeszcze chyba za wcześniej , ale za jakiś czas można będzie zacząc dobierać się w drużyny, wymyślać nazwy swoich ekip, no i wtedy zobaczymy ilu bedzie chętnych.

napewno jest to ciekawsza forma zabawy niż obecny "klasyczny typer"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi