Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mama campeonamos!
Hugo Sotil
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kuryl
2010-08-01, 10:16
Rafa Marquez
Autor Wiadomość
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-05-27, 18:59  Rafa Marquez

Widze ze tematu o Marquezie wciaz nie ma, wiec zakladam. Sklonily mnie do tego 2 fakty. Otoz Rafa zainteresowal sie podobno Milan, a kontrakt konczy mu sie za rok. Mam nadzieje, ze nic niespodziewanego sie nie wydarzy i bez problemu uda sie przedluzyc kontrakt Meksykanina bo obecnie nie wyobrazam sobie naszej druzyny bez niego. Rafa ma wszelkie predyspozycje aby stac sie w przyszlosci najlepszym stoperem swiata, a moim zdaniem do szerszego grona najlepszych juz nalezy. Ciezko byloby znalezc ewentualnego nastepce, ktory mialby podobny potencjal.

Oczywiscie jest to tylko gdybanie, bo jestem prawie pewien, ze Meksykanin przedluzy kontrakt. W zasadzie nie oplacaloby mu sie w tej chwili czy nawet za rok odchodzic z najlepszej druzyny Europy, w ktorej ma pewne miejsce w skladzie i zarabia calkiem niemala kase. Dobrze, ze mamy nasi dzialacze maja glowe na karku i juz negocjuja z Rafa warunki nowego kontraktu.

edited by imerr a z nudów ankietka
Ostatnio zmieniony przez imerr 2006-05-27, 19:24, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2006-05-27, 19:20  

Jak go pierwszy raz zobaczyłem to zastanawiałem się, w którym serialu on grał: "Renegat" czy "Żar tropików" :głupek:

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2006-05-27, 19:37  

Rafa musi zostać! Jest jednym z najlepszych naszych defensorów. Doskonale w parze radzi sobie z Puyolem. Ponad to, w razie kontuzji może grać jako pivot. Niedługo podobno ma dostać obywatelstwo UE, wiec zwolni się miejsce i będziemy mogli kupić jakiegoś grajka. Nie wyobrażam sobie by przeszedł do innego klubu. Ostatnio bardzo go polubiłem i ciężko będzie nam go zastąpić w razie ewentualnego transferu. Jest pierwszym Meksykaninem, który zdobył Puchar Ligi Mistrzów. Profesor Marquez.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2583/1200
Wysłany: 2006-05-27, 20:00  

Thiago Motta bardziej nadawalby sie na zmiennika LL :lol2:

a tu odpowiedz jest tylko jedna - milan milan vaffanculo !! :D
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-05-27, 21:08  

Poczatkowo go niezbyt lubilem, bo w pierwszym sezonie gral slabo i czesto borykal sie z kontuzjami, w drugim juz prezentowal sie swietnie na pivocie, a w trzecim udowodnil, ze i na obronie potrafi grac. Nie pamietam ile dokladnie kosztowal Rafa, mysle ze ok 7-10 mln, a Real w tym czasie kupil 3 obroncow za ponad 60 baniek i nawet najlepszy z nich Ramos nie jest lepszy od naszego Kaisera.

Jego miejsce jest w Barcelonie, przynajmniej do 2010 :)

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-05-27, 21:18  

obie strony mówią, że negocjacje trwają, ale nie ma pośpiechu, rafa nie powinien nigdzie odchodzić, bo nic lepszego już go nie spotka... ;)

do tego jest jednym z 20 moich ulubionych piłkarzy w obecnej drużynie... :lol:

tak poważniej jest świetnym obrońcą, zrobił ogromne postępy i pokusił bym się nawet, że na przestrzeni całego sezonu prezentował sięnawet ciut lepiej niż tarzan... :buja w oblokach:

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-05-27, 21:26  

Może jestem nieco stronniczy, bo generalnie w czasie naszej wizyty na meczu z Espanyolem Puy'i totalnie rozwalił mnie swoją grą i pozostawił z koparą na ziemi, ale w mojej opini Rafa był ciut gorszy, co nie znaczy, że średniawy i tylko poprawny. Na pewno był bardzo solidny i zaliczył udany sezon, gdyby nieco tylko zmniejszyła się jego kontuzjogenność. Byłoby świetnie.

Zaznaczyłem oczywiście pierwszą wolną odpowiedź.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-05-27, 23:19  

Nie powiedzialbym Pred, ze Rafa gral slabo w swoim 1 sezonie. Powazniejszych bledow nie popelnial, poprostu gral zbyt malo zeby pokazac sie z dobrej strony. Ja nigdy w niego nie watpilem, a niektorzy po 1 sezonie juz chcieli aby klub sie go pozbyl...

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-05-28, 13:40  

W zeszłym sezonie mogliśmy się przekonać o jego bardzo dużych umiejętnościach,jako gracz DMF,ale wszyscy wiedzieli,że jego nominalną pozycją jest środek obrony. Sądzę,że na tej pozycji jest teraz jednym z najlepszych na świecie. Zobaczymy,jak będzie sobie radził bez Tarzana na MŚ :]

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-28, 14:09  

Wyobrazam sobie druzyne bez kazdego zawodnika ktory nie chce grac w FCB, jak chce isc do Milanu to krzyzyk na droge i oby sobie nogi polamal.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-05-28, 14:13  

masz zły dzień gregori ?? :/

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-05-28, 15:19  

:co:
Nie słyszałem o tym, aby Rafa chciał do Milanu.

PS: Puyol też ['] :(

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-05-28, 16:13  

zarówno Rafa jak i Puyol powiedzieli kiedyś, że jeśli mieliby odejść, to do milanu.

ale zostają obaj, więc nie ma co się unosić :]
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/382
Wysłany: 2006-05-28, 21:42  

imo aktualna sytuacja milanu i ogolnie sytuacja w serie a nie zacheca do przeprowadzki i wydaje mi sie, ze malo ktory pilkarz bedzie chetny zeby przenosic sie na polwysep apeninski, szczegolnie jesli aspiracje sportowe stawia przed fiansowymi ;-)

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-05-29, 01:28  

Spokojnie Meksykanin powiedział przecież ,że jeśli miałby grać we Włoszech,to właśnie w Milanie. To nie oznacza,że chcę opuszczać Barcelonę, bo wielokrotnie deklarował,że właśnie w słonecznej Katalonii czuje się najlepiej ;)

Ciekawe,kto będzie chciał przejść teraz do Juve :P

Odpowiedz do tematu