Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kuryl
2010-07-14, 15:29
Thierry Henry
Autor Wiadomość
danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-18, 01:58  Thierry Henry

To że Henry jest wybitnym piłkarzem nie budzi żadnych wątpliwości, problem się pojawia gdy mamy odpowiedzieć na pytanie czy Henry jest potrzebny Barcelonie. Eksplozja talentu Messiego spowodowała, że wielu Cules obawia się czy ewnetulne przyjście Francuza niespowolni rozwoju młodego Argentyńczyka. Zwolennicy transferu jednak są przekonani, że Titti wniósłby wiele do kazdego zespolu na swiecie, takze do FCB.

Nie należy zapominać, że nie wszystko leży w rękach Barçy, transferu musi chcieć przede wszystkim sam Henry, który jest kuszony przez działaczy z Londynu nowym kontraktem i perspektywą wprowadzenia Arsnalu na nowy stadion. Pozostaje nam czekać na decyzje samego zawodnika i wziąć udział w dyskusji :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-18, 05:47  

pytanie postawione tak, ze wypowiedziec sie powinni tylko laporta, henry i paru innych wtajemniczonych :)

ja odpowiem ze trafi, bo tego wlasie bym chcial. messi raz po raz udawadnia ze nie da rady grac co 3 dni dobrych 90 minut, a giuly siedzac na lawce stracil..ale jesli henry mialby przyjsc to wtedy koniecznie giuly+maxi/ezkero out

danji 

Wysłany: 2006-01-18, 14:37  

czyli oprócz Henry'ego spodziewasz się jeszcze jednego napastnika tak ?

bo jeśli nie to tracimy 3 napastników, a przychodzi 1 :chytry:

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-01-18, 14:46  

Nie zapominaj ze Saviola w czerwcu wraca z wypozyczenia :rotfl:

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-01-18, 20:18  

Podejrzewam, że wróci tylko na chwile.
Henry :?: Chyba lepiej jakby przyszedł.

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2006-01-18, 22:25  

IMO Messi nie jest jeszcze gotowy na taki zapieprz i granie 50 meczow w sezonie, a poza tym na prawym skrzydle nie ma jakiegos specjalnego bogactwa, bo z calym szacunkiem ale Ludo jest troche drewniany :P Dlatego trzeba sie pozbyc karla, odchodzi Larsson,za pewne jeszcze ktos i zakupic Henka w lecie.

elpincho 
Orthodox Yidd

Wysłany: 2006-01-18, 22:49  

Ja bym najchętniej oglądał henrego w trykocie Ajaxu, ale to raczej niemożliwe :P

Henry to bezsprzecznie jeden z najlepszych napastników świata (jeśli nie najlepszy). Każdy chciałby go mieć w swoim zepsole, ale jest tak jak mówi baixinho. Decyzja nie należy do nas. Gdyby Henry trafił do Barcy byłby to jeden z najgłośniejszych transferów ostatnich lat, a także poważne wzmocnienie zespołu z Katalonii, który już teraz nie ma sobie równych, co mam nadzieję udowodni w tegorocznej LM.

McMK 

Wysłany: 2006-01-18, 23:29  

Elpincho, oczywiscie, ze Barca udowodni w LM ze jest najlepsza :] Co do Henry'ego jesto bez watpienia geniusz. Wspaniały technik, strasznie szybki z mocnym, celnym udzerzeniem. Ale czy potrzebujemy kogos takiego. Henry jest urodzonym liderem. My juz mamy w przdniej formacji dwoch takich zawodników jak Eto czy nasz geniusz Ronaldinho. Chodzi mi o to zeby poprostu nie stało sie tak jak z Realem, ze na sciagali liderow z zespołow jakimi bez watpienia był Ronaldo dla Interu, Zidan dla Juventusu, Beckham dla Manchesteru U., Baptista dla Sevilli. Jeszcze w dodatku sami mieli juz genialnego Raula, ktory ostatnio nie zachwyca jak cały Real. Bo poprostu brakuje u nich takiego jednego lidera ktory by to wszystko uprzatnał na boisku kiedy Real gra. Bo kiedy bieze sie za to kilku zawodnikow to wychodzi z tego kogel mogel. Nie mowie ze sie nie ciesze ze Real jest tak nisko w lidze i ma tyle punktow strat do Barcy, ale mam nadzieje ze rozuiec mnie ze nie chciałbym zeby było tak ze Ronaldinho bedzie chciał zarzucic swoj styl gry na boisku dla całej druzyny a oprocz tego jeszcze Henry. Bo z takiego czegos u nas tez by powstał kogel mogel w przedniej formacji.

danji 

Wysłany: 2006-01-18, 23:42  

Odpowiem w taki sposób:

Deco ilder w Porto
Giuly w Monaco
Edmilson w Lyonie
Bommel w PSV

Barcelona ma to szczęście, że zawodnicy, w którzy byli w swoich poprzenich klubach liderami zespołów, potrafią stworzyć doskonale zgraną paczkę. Zaletą takie układu jest fakt, że nasza gra nie spoczywa na barkach jednego zawodnika i wielu piłkarzy może wziąć na siebie ciężar gry.

Odnośnie Twojego postu, to imho Ronaldo nie ma żadnych predyspozycji przywódczych.
;)

elpincho 
Orthodox Yidd

Wysłany: 2006-01-19, 00:15  

Tylko widzisz McMK Barca ma lidera poza bosikiem. Świetny kontakt Franka z zawodnikami i każdy wykonuje swoją robotę. Przez to nie ma wpychania się przed siebie i udowadniania kto jest najlepszy. Barcelona przede wszystkim stanowi świetny zespół. Prawdziwą druzynę. Trenerzy potrafili z indywidualności zrobić zgraną paczkę i to świetnie funkcjonuje. Henry jest kapitalnym zawodnikiem, który potrafi grać dla całego zespołu i pod drużynę. Jeśli nie umiałby się dostosować pozbyto by się go. Ale biorąc pod uwagę jego umiejętności jest z pewnoscia godny podjęcia każdego ryzyka. Wydaje mi się, że nie było by z nim żadnych problemów, bo jest to przede wszystkim dojrzały piłkarz, który wie na czym ten sport polega.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-01-19, 14:29  

Sytuacja po deklaracji Larssona wydaje sie byc duzo bardziej zagmatwana, Henry imo zbyt wiele razy mowil, zwlaszcza ostatnio, ze przemyslal wszystko i zostaje w Londynie, gdzie jest jego miejsce i zostaje. (gdyby mial zamiar odejsc w jego interesie byloby chyba nic nie mowic, bo tak to bedzie malym Judaszem), wiec nie kombinujcioe zbyt wiele.
Moje zdanie jest wiekszosci znane.

McMK 

Wysłany: 2006-01-19, 15:01  

danielos napisał/a:
Odpowiem w taki sposób:

Deco ilder w Porto
Giuly w Monaco
Edmilson w Lyonie
Bommel w PSV

Danielson ale Bommel jeszcze nie przebił sie do podstawowej 11, tylko zaczoł powoli dopiero w nia wkraczac, ale jesli przyjdzie Xavi to znowu nie bedzie miał miejsca w składzie.. Giuly grzeje ławe. Edmilson zaczoł ostatnio dopiero wchodzic. No a Deco jest naszym rezyserem gry z Ronnim i Xavim (ktory obecnie jest kontuzjowany). Ja osobiscie mam mieszane uczucia do przyjscia Henrego.

danji 

Wysłany: 2006-01-19, 15:16  

McMK napisał/a:
danielos napisał/a:
Odpowiem w taki sposób:

Deco ilder w Porto
Giuly w Monaco
Edmilson w Lyonie
Bommel w PSV

Danielson ale Bommel jeszcze nie przebił sie do podstawowej 11, tylko zaczoł powoli dopiero w nia wkraczac, ale jesli przyjdzie Xavi to znowu nie bedzie miał miejsca w składzie.. Giuly grzeje ławe. Edmilson zaczoł ostatnio dopiero wchodzic. No a Deco jest naszym rezyserem gry z Ronnim i Xavim (ktory obecnie jest kontuzjowany). Ja osobiscie mam mieszane uczucia do przyjscia Henrego.

W zasadzie to potwierdziłeś moje zdanie, gdyż z tego co napisałeś jasno wynika, że zawodnicy którzy byli liderami w poprzednich klubach, potrafią grać zespołowo i tworzyć świetny kolektyw. Giuly w tym sezonie jest rezerwowym i nie ma jak na razie żadnych dąsów. Bommel cierpliwie czeka na swoją szansę i walczy o miejsce w składzie (nie zapominaj równiez o kontuzji, która go wyeliminowała na ok. 2 miesiące). To że Edmilson od tego seoznu gra regularnie w pierwszym składzie, też chyba nie jest rzeczą dziwną gdy weźmie się pod uwagę, że poprzedni sezon miał stracony.

Henry jest świetnym zawodnikiem, ale przede wszystkim profesjonalistą, cieszy się ogromnym szacunkiem kibiców, bo w każde spotkanie wkłada sporo serca.

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-01-19, 15:21  

Jesli ktos ma jakies watpliwosci co do przydatnosc Titego, niech obejrzy sobie na spokojnie mecz z Borough i wtedy napisze. Jedyny zawodnik, ktory jest jeszcze w stanie wniesc cos do takiego zespolu jak Barcelona. Geniusz. Po prostu.

A ze transfer ten jest raczej malop prawdopodobny to juz innna sprawa.

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2006-01-19, 16:00  

wielokrotnie przerabialiśmy ten temat na różnych forach :] Osobiście uważam, że transfer Titiego niczemu nie służy. Cyrk z gwiazdami to domena mierd, a my zawsze patrzylismy na przydatność zawodnika w druzynie, a dla Titiego nie ma u nas miejsca, bo niby kosztem jakiego zawodnika ma wybiegać w podstawowym składzie... To temat wyłacznie dziennikarski i całe szczęście, można lepiej wydać kilka - kilkanaście milionów euro.

Odpowiedz do tematu