Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Si no salgo por las noches, no marco goles
Romario
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Haraszo
2011-07-22, 14:28
Bojan Krkić

Co zrobić z Bojanem w sezonie 2009/10?
Powinien zostać w Barcelonie
72%
 72%  [ 65 ]
Powinno się go wypożyczyć
16%
 16%  [ 15 ]
Sprzedać
5%
 5%  [ 5 ]
Nie wiem
5%
 5%  [ 5 ]
Głosowań: 90
Wszystkich Głosów: 90

Autor Wiadomość
dziki 
Krakus!

Piwa: 399/172
Wysłany: 2006-05-16, 15:38  Bojan Krkić

Myśle, ze powoli możemy rozkręcaćtemat o młodym, bo już pierwsze laury osiąga jak swego czasu Messi ... tylko nawet wcześniej od Leo. Przedwczoraj został królem strzleców mistrzostw Europy u-17 (wraz z Fischerem i Necidem), ma za sobą debiuty w kolejnych grupach młodziezowych Barceony. Tylko czekać na ge w Barcy B i Barcy A :D
Ostatnio zmieniony przez imerr 2009-05-24, 13:28, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-16, 16:02  

mlody chlopak jest wiec jeszcze nic pewnego czy cos z niego bedzie, choc zadatki ma ogromne. czytalem kilka tygodni temu wypowiedzi ludzi z bcn na jego temat i byli zszokowani jakie postepy zrobil, ponoc w przeciagu kilku miesiecy zrobil sie z niego swietny drybler bo wczesniej gral jak typowy sep pola karnego. mam nadzieje ze urosnie chociaz do 180cm bo dosc juz tych mikro wychowankow :)

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-05-16, 17:39  

mam nadzieję, że kiedyś będę miał tę satysfakcję oglądać kolejnego wychowanka w drużynie, którego rozwój niejako śledziłem przez dłuzszy czas, bo o bojanie poczytać można było wcześniej niż kilka miesięcy temu... :)

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-05-16, 17:51  

Ostatnim dobrym napastnikiem ktorego wygenerowala szkolka Barcy byl chyba Rexach :)

dziki 
Krakus!

Wysłany: 2006-05-16, 19:13  

A w miedzyczasie Ci ktorzy wydawali sie byc ogromnymmi talentami a skonczyli niezbyt przekonywujaco - przyklad Cristiana. Albo nawet Haruny, ktory u nas w wieku 15/16 lat byl juz wiec tez mimo wszysko w mlodziutkim wieku na la masie trafil ;)

Olej 

Wysłany: 2006-05-18, 15:04  

Wróżę mu świetną przyszłość i mam ogromną nadzieje, iż jego kariera potoczy się podobnie jak Messiego. Boje się jednak, iż tak jak napisał dziki Krkic później ślad po nim zniknie... Oby nie :]

http://www.bojan-krkic.com/ - Strona z filmami pokazującymi talent Bojana. :cfaniak:

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2007-05-14, 14:19  

tak patrze na poczatek tematu i sie zastanawiam czy mlodziezowe mistrzostwa europy sa co roku? :D

Bojan odnosi pierwszy powazniejszy sukces w zawodowej pilce - czempionat europy u-17

komentatorzy eurosportu (notabene fa-tal-ni) podniecali sie nim od samego poczatku, ale na dobra sprawe krkic pokazal klase dopiero w fazie pucharowej

oto sliczne gole bojana: (rozne serwery, ale i rozne wersje)
- z polfinalu przeciwko belgii
Dailymotion
Sendspace
Rapidshare
-z finalu przeciwko anglii
MediaFire
Sendspace
Dailymotion
Zshare

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2007-05-14, 17:41  

ogladalem polfinal i troche final i przyznam ze bojan mnie nie zachwycil. widac ze wyroznial sie dojrzaloscia i pewnosci siebie na boisku, ale chyba czasami za bardzo bral sie za rozgrywanie i przez to nie mial okazji polowac na bramki a to przeciez potrafi swietnie

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 81/108
Wysłany: 2007-05-14, 18:17  

W półfinale Belgowie zneutralizowali zupełnie linię środkową Hiszpanów przez co nasza gwiazdeczka odcięta została od podań. Mimo tego Bojan zdołał sobie stworzyć dwie bramkowe sytuacje z czego jedną wykorzystał. Finał niestety przegapiłem jednak gol na wagę mistrzostwa mówi sam za siebie :) Świetny materiał na "9", na dzień dzisiejszy bije Pibitę, Maxiego i Eidura ;) W przyszłym sezonie MUSI być włączony do pierwszego zespołu, bo inaczej skończy jak Sergio Garcia.

Wałek 

Wysłany: 2007-05-29, 15:31  

Bojan Krkic od przyszłego sezonu będzie występował w Saint-Étienne. Siedemnastoletni Hiszpan, który do tej pory występował w rezerwach Barcelony, zostanie wypożyczony do Ligi Francuskiej.

Barça B od przyszłego sezonu będzie grać w trzeciej lidze Hiszpańskiej, co z pewnością nie jest odpowiednim poziomem dla najlepszego zawodnika Mistrzostw Europy U-17. Władze Barcelony miały dwie opcje: albo przenieść go do pierwszej drużyny, gdzie miałby okazję grywać rzadko, lub zgodzić się na roczne wypożyczenie. Ta druga opcja jest dużo lepszym rozwiązaniem, mając na uwadze rozwój nieprzeciętnego talentu Bojana.
zródło:fcbarca.com

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2007-05-29, 16:01  

Zdecydowanie wolałbym żeby wypożyczyli go do jakiegoś hiszpańskiego klubu :/

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2007-05-29, 16:06  

ja takoz. byle tarragona go nie chciala?
nowy kraj, otoczenie, jezyk, styl zycia...po co mu to?

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2007-05-29, 20:53  

Myslalem, ze skoro Barca B spadla to Bojan dolaczy do pierwszej druzyny i bedzie zmiennikiem Eto`o.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2007-05-29, 21:50  

W sumie najlepszym rozwiązaniem byłaby gra w SD,ale liga francuska też nie jest najgorsza,bo nie gra się tam tak agresywnie,jak we Włoszech czy Anglii. Liczyłem jednak,że Barca B się utrzyma i Bojan będzie się rozwijał prawidłowo u nas :/

dziki 
Krakus!

Wysłany: 2007-05-29, 21:54  

A ja się obawiam tego wypożyczenia. Swego czasu było kilku zawodników, którzy mieli grac świetny futbol i przechodząc na różnego rodzaju wypożyczenia rozmieniali swój talent na drobne. Najlepszy przykład Babangidy.

Odpowiedz do tematu