Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ousmane Dembele
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1025/1809
Wysłany: 2017-08-25, 18:17  Ousmane Dembele

Cytat:

FC Barcelona poinformowała na swojej stronie internetowej o pozyskaniu Ousmane'a Dembélé z Borussii Dortmund.

Klub zapłacił za napastnika 105 milionów euro + zmienne. Zawodnik podpisze pięcioletnią umowę z klauzulą odstępnego w wysokości 400 milionów euro. Będzie występował z numerem 11 na koszulce.

Dembélé w niedzielę przyleci do Barcelony, a w poniedziałek przejdzie badania medyczne, złoży podpis pod umową i zostanie oficjalnie zaprezentowany. Szczegółowy harmonogram tego dnia zostanie podany w najbliższym czasie.

Urodzony 15 maja 1997 roku we francuskim Vernon Dembélé jest jednym najbardziej obiecujących młodych zawodników na świecie. Skrzydłowego cechuje duża szybkość, umiejętność dryblowania i uniwersalność. O jego dużej jakości mogli się przekonać kibice francuskiego Rennes oraz Borussii Dortmund. Ousmane Dembélé może występować na obu skrzydłach. Warto podkreślić, że w zeszłym sezonie był zawodnikiem z największą liczbą udanych dryblingów w Bundeslidze (103).

20-latek rozegrał siedem meczów dla seniorskiej reprezentacji Francji, w której miał okazję występować razem z Saumelem Umtitim i Lucasem Digne. W poprzednim sezonie Dembélé zdobył 10 bramek w 49 spotkaniach i był trzecim najlepszym asystentem w Europie (20 asyst we wszystkich rozgrywkach). To bez wątpienia decydujący gracz z wrodzonym talentem, który czyni go jednym z najlepszych piłkarzy w Europie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mentor
Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2017-08-27, 21:21  

Sportowo dobre wzmocnienie, ale wygląda mi na człowieka z charakterem Neymara i jak niedługo PSG będzie chciało go kupić, to kupi z łatwością. Chodzi mi o te bojkoty treningów i kłótnie z zarządem. O Coutinho mam identyczne zdanie.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2017-08-27, 22:32  

Dokładnie! Mascherano to samo, pamiętam jak dziś jego cyrki przed transferem do FCB i sami zobaczcie co z niego wyrosło. Nie ma miejsca w FCB dla takich głupków bez kręgosłupa moralnego.
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
939
fifi_fcb 

Piwa: 1/2
Wysłany: 2017-08-28, 10:06  

Ronaldinho4ever napisał/a:
Sportowo dobre wzmocnienie, ale wygląda mi na człowieka z charakterem Neymara i jak niedługo PSG będzie chciało go kupić, to kupi z łatwością. Chodzi mi o te bojkoty treningów i kłótnie z zarządem. O Coutinho mam identyczne zdanie.
Niestety w 100% zgoda...

Mati.Ka 

Wysłany: 2018-07-13, 11:49  

fifi_fcb napisał/a:
Ronaldinho4ever napisał/a:
Niestety w 100% zgoda...

Zobaczymy, ja tam w niego wierzę :D

misty7 

Wysłany: 2018-07-25, 19:21  

Podobno czuje się przerażony przyjsciem Malcoma..To może niech najpierw wróci z wakacji i sam zacznie trenować.

Odpowiedz do tematu