Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kibice FC Barcelony - krótka ankieta
Autor Wiadomość
jakubu 

Wysłany: 2017-05-29, 18:15  Kibice FC Barcelony - krótka ankieta

Witam. Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety skierowanej do kibiców klubu FC Barcelona na temat sponoringu naszej ulubionej drużyny, potrzebnej do pracy magisterskiej. Wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 5 minut. Z góry dzięki za pomoc!
Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQ4SfLVwRoEElVzBgG-8oe7QuxwJnYw-5JFplP-zoIAY8JYA/viewform?usp=sf_link

Kibic FC Barcelony od 15 lat, Jakubu
Postaw piwo autorowi tego posta

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2017-06-01, 16:02  

Bardzo dobry temat, bo dla mnie- i myślę, że nie tylko- lekko drażliwy. Tylko brak mi UNICEF. Wiem, że to nie był tak do końca sponsor, bo nic Barcy nie płacili, ale był na koszulkach nadruk z nazwą tej instytucji? Był. Sponsorów innych niż Nike i UNICEF nie uznaję. A o czym konkretnie jest ta praca magisterska?

jakubu 

Wysłany: 2017-06-10, 00:13  

Ogólnie o marketingu sportowym z naciskiem na sponsoring. W części badawczej zajmuję się drużyną FC Barcelony, której jestem kibicem od wielu lat. Także na polskim rynku badam kibiców Cracovii również pod kątem sponsorów (oczywiście głównie Comarchu). Podbijam temat bo brakuje mi jeszcze sporo wypełnionych ankiet, a kończą mi się pomysły w jaki sposób dotrzeć do i nakłonić kibiców Barcy do jej wypełnienia. Może Ty masz jakiś pomysł?
Postaw piwo autorowi tego posta

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2017-06-10, 16:17  

Piszemy anonimowo, więc nie będziesz miał żadnych konsekwencji.

Jak ci brakuje, to nie możesz sam powypełniać, sfałszować? :-P Jak będziesz zaznaczał różnorodne odpowiedzi, to nikt się chyba nie zorientuje :-P

A to, że się tu powszechnie nie lubi Kataru, jest powszechnie wiadome, więc masz małe ułatwienie :-P

Odpowiedz do tematu