Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy trener

Nowym trenerem powinien zostać ?
Jorge Sampaoli
57%
 57%  [ 16 ]
Ernesto Valverde
14%
 14%  [ 4 ]
Juan Carlos Unzue
0%
 0%  [ 0 ]
Jurgen Klopp
10%
 10%  [ 3 ]
Ronald Koeman
7%
 7%  [ 2 ]
Eusebio Sacristan
0%
 0%  [ 0 ]
Laurent Blanc
0%
 0%  [ 0 ]
zupełnie ktoś inny
10%
 10%  [ 3 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1013/1793
Wysłany: 2017-03-02, 13:13  Nowy trener

Cytat:
Jorge Sampaoli

Obecny trener Sevilli, wcześniej prowadził m.in. reprezentację Chile i drużynę Universidad de Chile. Jako szkoleniowiec zdobył kilka nagród, w tym dla najlepszego trenera Copa América i dla najlepszego selekcjonera drużyn narodowych według IFFHS. Jego styl wydaje się bardzo pasować do stylu Barçy, o której niejednokrotnie wypowiadał się w ciepłych słowach.
Ernesto Valverde

Obecny szkoleniowiec Athleticu. Jako zawodnik dwa sezony spędził w Barcelonie, więc dobrze zna ten klub. Prowadził także Espanyol, Olympiakos, Villarreal i Valencię. W swoim dorobku trenerskim ma Superpuchar Hiszpanii z Athletikiem, trzy greckie Superligi z Olympiakosem oraz dwa Puchary Grecji z tym samym zespołem. Według dzisiejszych doniesień Marki jest on głównym faworytem zarządu Barcelony.
Juan Carlos Unzué

Asystent Luisa Enrique w trakcie jego trzyletniej przygody z Barçą. Był zawodnikiem Barcelony w latach 1988-1990. Swoją karierę trenerską rozpoczynał od trenowania bramkarzy ? najpierw u Franka Rijkaarda, a następnie u Pepa Guardioli. Przez jeden sezon był pierwszym szkoleniowcem Numancii, a następnie wrócił, by pracować w Barcelonie. Później odszedł do Racingu, jednak tam nawet nie zadebiutował i został asystentem Luisa Enrique w Celcie. Razem z Lucho wrócił do Barcelony. Jego przewagą jest to, że zna klub i szatnię jak nikt inny.
Jürgen Klopp

Obecny trener Liverpoolu. Jego pierwszym klubem był niemiecki Mainz, w którym spędził osiem sezonów. Świetna praca trenerska Kloppa została dostrzeżona przez Borussię Dortmund, z którą dwukrotnie wygrał Bundesligę, raz Puchar Nemiec, dwa razy Superpuchar Niemiec i doszedł do finału Ligi Mistrzów. Jako trener Liverpoolu doszedł do finału Ligi Europejskiej.
Ronald Koeman

Trener Evertonu znajduje się w trudnym położeniu. Nie brakuje mu umiejętności, posiada też DNA Barçy, ale przeszkodę stanowią pieniądze. Everton zapłacił za niego 5 milionów euro Southampton i teraz życzy sobie 8 milionów euro za swojego trenera.
Eusebio Sacristán

Były trener Barçy B, obecnie szkoleniowiec Realu Sociedad. Ostatnio przedłużył umowę z Baskami, co może stanowić problem przy ewentualnych przenosinach na Camp Nou. W Barcelonie pełnił też rolę trzeciego trenera u Franka Rijkaarda. Nie spodobało mu się jednak, że klub nie brał go pod uwagę przy wyborze następcy Pepa Guardioli.
Laurent Blanc

Również ma za sobą przeszłość w katalońskim klubie. Były trener PSG według franuskich mediów miał się kontaktować z Barçą. Nie jest z pewnością pierwszą opcją na liście, ale wspomina się o nim ze względu na znajomość klubu, miasta i piłkarzy. Potrafi sobie radzić z szatnią pełną gwiazd. W swoim dorobku ma wiele tytułów.

A Wy kogo widzielibyście na miejscu LE21 :> ? zapraszam do dyskusji i głosowania w ankiecie ...

Dodo 

Piwa: 613/153
Wysłany: 2017-03-02, 17:12  

barcelona slynie z szukania rozwiazan u siebie, dopiero potem rozgladania sie po rynku, czy to jesli chodzi o zawodnikow, czy trenerow, takze jestem przekonany, ze skonczy sie z jakims gosciem z barcelonskim epizodem na koncie, natomiast ja chcialbym, zeby choc raz generacja messiego, suareza, pique, busquetsa sprawdzila sie pod batuta taktyka z juz wyrobiona marka. ostatni dzwonek na to. pierwsza opcja to sampaoli, bardzo intrygujaco brzmi dla mnie allegri, ktory pewnie pozegna sie z juve, ale troche przeraza brak jakiejkolwiek stycznosci z hiszpania. klopp na 100% nie odejdzie z liverpoolu, a wenger jest moim zdaniem calkiem niezlym trenerem, ale z psychologicznego punktu widzenia skreslaja go seryjnie zbierane wpierdole od nas i od calej angielskiej czolowki. co do koemana, blanca, cocu, gio, eusebio, valverde nie mam wyrobionego zdania. unzue to bylby komiczny wybor, zadna zmiana, ale jesli jakims cudem wygramy dublet nawet w takim stylu, jaki obecnie prezentujemy (a nie wyobrazam sobie, zeby mozna bylo grac gorzej z taka kadra), to zarzad moze uznac ten projekt za godny kontynuacji i wtedy uznue staje sie naturalnym wyborem
Postaw piwo autorowi tego posta

rudy 
barcelonista

Piwa: 197/77
Wysłany: 2017-03-02, 17:31  

Jardim.

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2017-03-02, 18:37  

pepe mel

CnK 

Piwa: 57/87
Wysłany: 2017-03-02, 19:29  

zinedine zidane :]

A tak serio to przychylam się do zdania Dodo. Ale kurvva boję się że te matoły z zarządu pójdą na łatwiznę i skończy się 'człowiekiem stąd'... A to się nie może udać po raz trzeci :/

BlueLion 
Born To Be Doomed

Piwa: 80/106
Wysłany: 2017-03-02, 19:43  

Skoro ma być ładnie i do przodu, to może Bielsa?

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2017-03-02, 19:46  

Bielsa ma chuyowy charakter. Za pol roku odchodzilby sklocony z polowa zespolu albo/i zarzadu.
nie wiem jak tu.

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2017-03-02, 22:17  

Ściągamy gwiazdorów za kosmiczne pieniądze, a prawdopodobnie będziemy oszczędzać na trenerze i ubierać spodnie przez głowę.

Wg mnie najbardziej prawdopodobny jest Valverde. Kończy mu się kontrakt z Bilbao - to najważniejsze, to uznany trener w Hiszpanii, z doświadczeniem, dobrze pracuje z młodzieżą i ma barceloński epizod.

Panicznie boję się, że może to być Unzue. Jakkolwiek skończy się sezon, on też odpowiada za to, że oglądanie Barcelony stało się męką.

Dla mnie wymarzony trener to Sampaoli. Przydałoby się w końcu trochę szaleństwa i energii. Zwłaszcza po tak apatycznej grze jak w tym sezonie. Najwyższa pora na trenerską gwiazdę.

Boberek 

Piwa: 1013/1793
Wysłany: 2017-03-02, 22:41  

CnK napisał/a:
zinedine zidane :]

A tak serio to przychylam się do zdania Dodo. Ale kurvva boję się że te matoły z zarządu pójdą na łatwiznę i skończy się 'człowiekiem stąd'... A to się nie może udać po raz trzeci :/

Guardiola człowiek stąd ....Lucho czlowiek stąd to jesli miałby byc ktos stąd i byly pilkarz naszego klubu to juz chyba najlepszym wyborem byłby Koeman a napewno nie Unzue ....

Natomiast wynalazkom na tej liście potencjalnych nastepców jak Blanc ,Wenger czy Cocu to nawet nie żartujmy...

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2017-03-02, 22:46  

Jorge Sampaoli
Ma?e do?wiadczenie w La Liga, ale za to du?e w Ameryce Po?udniowej, a w Barcy jest du?o pi?karzy z tego kontynentu- sztandarowy przyk?ad to MSN. Dobrze mu idzie w Sevilli. Pocz?tkowo chcia?em jakiego? by?ego pi?karza Barcy, ?eby mia? jej DNA, ale potem sobie u?wiadomi?em, ?e mo?e czas od tego odpocz??, taki taka nie u ka?dego trenera mia?a sens. Oczywi?cie sama w sobie nie jest z?a, bo to nasza to?samo??, ale np. Villanovie i Martino nie wychodzi?a, a Enrique bardzo r??nie, natomiast na drugiego Guardiol? pewnie trzeba b?dzie jeszcze d?ugo czeka?, wi?c chyba czas na jak?? ?wie?o?? i odmian?.
Tylko boj? si?, ?e nast?pca Enrique mo?e by? od niego gorszy. Ostatnim dobrym trenerem by? Guardiola a? 5 lat temu!

[quote="Boberek"]
Guardiola cz?owiek st?d ....Lucho czlowiek st?d to jesli mia?by byc ktos st?d i byly pilkarz naszego klubu to juz chyba najlepszym wyborem by?by Koeman a napewno nie Unzue.[/quote]

Koeman to ?wietny pi?karz, ale trener ?redni. Co ten jego Everton znaczy? Stawiam na niego na trzecim miejscu, a wyprzedza go moim zdaniem Laurent Blanc, kt?ry ma ciekaw? karier? nie tylko pi?karsk?, ale te? trener?k?. PSG> Everton. Ale ca?? reszt? konkurencji rzeczywi?cie Koeman wyprzedza.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2017-03-03, 08:40  

Nie żebym się czepiał, ale "ludzie stąd", czyli Pep czy Lucho, to najpiękniejsze lata Barcy w tym wieku. Także ten :D

Bask 
You want this?

Piwa: 161/189
Wysłany: 2017-03-03, 08:51  

Unzue. Człowiek Barcelony. Preferuje nasz styl i potrafi poradzić sobie z gwiazdami (oficjalnie). Łatwy do wyciągnięcia i nie będzie problematyczny przy transferach itd.

Nawet jak nie wygramy majstra to myślę, że ma bardzo duże szanse.

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2017-03-03, 11:14  

Szkoda

http://www.blaugrana.pl/2...e-odrzucaja-Barçe

Czyli pewnie zatrudnią byłego gracza. W takim razie :
1. Blanc
2. Koeman

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2017-03-03, 11:40  

Tuchel się gdzieś pojawiał w spekulacjach jeszcze.
Może zabierze ze sobą Weigla? Albo Reusa? :D

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2017-03-03, 14:26  

Zidane, zabierze ze soba wszystkich najlepszych z Realu, co doprowadzi do upadku tego klubu. Taki niecny plan przyszedł mi do głowy.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ronaldinho4ever
Odpowiedz do tematu