Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FC BARCELONA -REAL MADRYT
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2016-11-30, 15:51  FC BARCELONA -REAL MADRYT

Cytat:
MESSI V RONALDO

- Lionel Messi is the top goalscorer in El Clasico history, with 21 to his name.

- However, Messi has gone five matches without a goal against Madrid in all competitions ? his worst run against Los Blancos.

- Of his 21 goals, Messi has scored 12 of them (57%) at the Bernabeu - a record he will look to improve at Camp Nou.

- Messi has 13 assists from his 32 appearances in El Clasico.

- Cristiano Ronaldo, meanwhile, has only won in seven of his 25 Clasico appearances.

- But he has scored 16 times in those games, giving him an almost identical goal-per-game ratio (0.64%) to Messi (0.65%).

- Like Messi, he is more successful away from home - 10 out of his 16 Clasico goals were scored at Camp Nou.

- Only Alfredo Di Stefano (18) scored more goals against Barcelona for Real Madrid than Ronaldo.

- Ronaldo, though, has only produced one assist in his 25 Clasico games.
LUIS ENRIQUE AND MSN

- Luis Enrique will face Real Madrid for the seventh time as a LaLiga boss ? he has won three and lost three of his previous games (W2 L2 with Barca, W1 L1 with Celta Vigo).

- Since Luis Enrique's first LaLiga match as a head coach, only Diego Simeone (4) has beaten Real Madrid more times.

- Messi has not scored in a Clasico match where he has been playing at the same time as both Luis Suarez and Neymar.

- Suarez is the only player to have scored twice in a Clasico where either 'MSN' or Real Madrid's 'BBC' frontline have played together.

- Neymar is the only player of both attacking trios to have scored and assisted a goal in the same Clasico.

- Barcelona's three defeats to Madrid is its worst record against any team under Luis Enrique (level with Celta and Real Sociedad).

- Luis Enrique won 4-0 on his last visit to the Bernabeu. Only one Barcelona manager has recorded a bigger winning margin in an away victory against Real Madrid in LaLiga.
CLASICO FACTS AND FIGURES

- The Clasico has not produced a 0-0 draw since November 2002.

- The most common Clasico result is 2-1 - it has occurred 43 times (23 of those in Madrid's favour) in 232 games.

- The two teams have only met once before in matchday 14 of LaLiga and that game ended in a 5-5 draw back in 1943.

- Victory would give Barcelona their 50th home win over its rival in LaLiga.

- In 86 meetings, Madrid have won on just 20 occasions in the league at Camp Nou.

- Barcelona have scored in each of its last 21 games against Real Madrid, the longest scoring run of any team in El Clasico history.

- Zidane could become the first Real Madrid manager to win consecutive away games against Barcelona since Miguel Munoz in 1965.

- Real Madrid has received 11 red cards in its last 26 games against Barcelona, four of them to Sergio Ramos.

Wiadomo ze ogolnie ostatnio na forum szczegolnie w tematach meczowych to stypa ale chyba na EL Clasico dyskusja bedzie wartka :)

p.s jak by ktos gdzies w necie znalazl jakies fajne grafiki odnosnie meczu to mi podeslijcie to tu wrzuce. Do soboty postaram sie jeszcze cos dorzucic .
Ostatnio zmieniony przez Boberek 2016-11-30, 23:40, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
chaos, Mentor, Voyteck
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/902
Wysłany: 2016-11-30, 18:06  

Myślę, że remis nie będzie zły na koniec dnia, ale wiadomo, derby, więc walczymy o wszystko.

Zreszta Luczo powiedział, że wojna, to chce na boisku widzieć walczącą drużynę, a na ławce w końcu jakiegoś stratega.

najt 

Piwa: 117/160
Wysłany: 2016-11-30, 19:08  

a ja mysle ze wygramy 2-0. my co prawda nie gramy nic wielkiego, zeby nie powiedizec ze gramy kupe, ale madryt tez nic szczegolnego i po bardzo zimnym prysznicu z rsss pojedziemy mierdki :)

wakabayashi 

Piwa: 435/572
Wysłany: 2016-11-30, 19:29  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2016-11-30, 23:38  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2016-12-01, 22:09  

dawno, dawno temu:

jedno z pierwszych gran derbi, ktore jako kibic mocno kojarze. real z ronaldo, raulem, figo, zizaninem i beckhamem bez celnego strzalu mecz caly mecz, a u nas oleguer i damia, to bylo piekne :D

w najblizszym meczu nie widze najmniejszych szans na nasze rownie zdecydowane zwyciestwo, ale po cichu licze, ze uda sie jednak trzy punkty wyszarpac, w jakimkolwiek stylu. fajnie, gdyby messi sie w koncu przelamal

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Voyteck
noir_desir 

Piwa: 147/203
Wysłany: 2016-12-01, 22:59  

A ja widzę szanse na zwycięstwo. Nawet przekonujące. Raz że gramy u siebie - wiem, wiem, napiszecie zeszły sezon... Ale w GD coś takiego jak przewaga własnego boiska istnieje. Dwa - Real też nie jest w najwyższe formie. No i najważniejsze - Messi. Kosmicie motywacji nie zabraknie i mam przeczucie, że w końcu strzeli, a nawet jeśli nie, to przecież on przewagę tworzy grą, a nie tylko bramkami. To nie Jardel, to nie Ronaldo. Także do soboty kończę z jojczeniem, visca i tryplet trypletów, howgh.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/902
Wysłany: 2016-12-02, 13:30  

vs.

Leo 3 karne, Ronaldo 4 karne (i 5 bramek wpakował Pintemu hihi). Jesli chodzi o różnorodność i piękno bramek, to chyba nie trzeba komentować.

Leo seria 5 spotkań z mierdą bez bramki, no może małe helloooo, Leo? Krystek też pewnie coś wrzuci, oby mniej niż Messi.

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2016-12-02, 18:08  

Uczciwie trzeba powiedzieć, że brakuje jeszcze gola Ronaldo z ubiegłego sezonu.

Anyway...

Moje pierwsze el clasico, które pamiętam z oglądania na żywo to było ligowe 1:0 z sezonu 1996/97. Ronaldo nie strzelił karnego, ale na tyle szczęśliwie, że do piłki dopadł jeszcze Figo i wyłożył mu patelnię. Na ławce u nich Capello, u nas ś.p. Bobby Robson i ...

Spoiler:

Od tamtej pory oglądałem wszystkie gran derbi na żywo za wyjątkiem jednego, kiedy bawiłem się na weselu u jednego z dwóch najlepszych przyjaciół. Pech chciał, że było to akurat 2 maja 2009.

Wrzućcie jeszcze coś fajnego. Lubię się ponakręcać przed el clasico :flaga2:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi