Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-05-24, 08:13
FC Barcelona - Espanyol Barcelona (06.05.2006)
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2006-05-05, 12:07  FC Barcelona - Espanyol Barcelona (06.05.2006)

Derby Katalonii już jutro. Trochę szkoda, że Campeone zagwarantowaliśmy sobie już w poprzedniej kolejce na wyjeździe, ale nie ma co narzekać za bardzo. Jutro piłkarze zaprezentują puchar i też będzie fajnie ;) Trudno przewidzieć jak potoczy się samo spotkanie. Nie liczyłbym na forsowanie tempa z naszej strony, ale liczę na zwycięstwo. Derby to derby mimo wszystko. Prestiż większy niż w przeciętnym pojedynku. Teraz kiedy La Liga jest już nasza trzeba pomóc kompanom w zdobyciu nagród indywidualnych. Valdes ma raczej niewielkie szanse na trofeum Zamory, ale jeszcze nie wszystko stracone. Eto'o z kolei jest bliski pichichi, ale musi coś jeszcze ustrzelić. Jutro będzie dobra okazja. Niestety będzie to ostatni mecz Henrika Larssona na Camp Nou :( Cholernie szkoda...

Na stadionie powinna się znaleść grupka polskich cules, ale pewnie niczego specjalnego nie przygotowali i realizator ich nie pokaże :maruda: :P ;)

Podobno będzie 2:0 po dwóch gola Czarnucha :cfaniak:
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-05-05, 12:20  

szkoda, że jak mówisz nic nie przygotowali, ale może nas zaskoczą i realizator pokaże wielką flagę Polski :]

co do samego spotkania, przewiduję mecz bez forsowania tempa, eto'o będzie chciał koniecznie coś strzelić, więc pewnie mu się nie uda ;)
ciekaw jestem czy vv zagra...

Gieneq 

Piwa: 38/63
Wysłany: 2006-05-05, 12:34  

Może ktoś z naszych wybiegnie nago na boisko i rzuci w Ronaldinho flagą Polski :hahaha:

Już to widzę jak Eto'o podchodzi do każdego wolnego a jego koledzy specjalnie bedą się wywracać w polu karnym w nadzieji, że sędzia wskaze na "wapno" :]

Piłkarze może i zagrają z mniejszym zaangażowaniem ale to wkońcu derby katalonii, a kibice oczekują, że piłkarze po uzyskaniu prymu w całej hiszpani, dowiodą kto rządzi w regionie.
Mister zapewne wystawi w miare silną jedenastke, a w niej oczywiscie Henke, którego zmieni w 90' aby kibice odwdzięczyli się za jego grę w barwach Blaugrany.

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-05-05, 13:09  

Podobno boraś się zastanawiał czy takiej akcji z wybiegnięciem na boisko nie zrobić... No cóż ja mam nadzieje że realizator ich pokaże :) i że bedę mógł ich usłyszeć.
A co do meczu. To przypomina mi się meczyk z Villareal chyba ostatnia albo przedostatnia kolejka jak to e2 miał wszystko strzelać i strzeliać a tu dupa....
2:0
Dihno
Xavi

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-05, 13:17  

Pewnie i beda grali na etu, ale zapytowuje sie - i co z tego? :]

Oczywiscie zwyciestwo w tym meczu to prestiz, ale mysle ze wynik jest sprawa drugorzedna i nasi kopacze postawia na efektownosc. Zreszta sadze ze myslami beda jesli nie w Paryzu, to na niedzielnej fecie.

A mysle ze jaki wynik by nie byl to nasze ziomki przezyja niezapomniane emocje.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-05-05, 14:09  

A ja mysle, ze bedziemy grali spokojnie i spokojnie to spotkanie wygramy :) W koncu grac na luzie potrafimy, a to Espanyol potrzebuje punktow, choc z drugiej strony wydaje mi sie, ze bedzie ich zadowalal remis. Naszych nie powinien i powinnismy zagrac o zwyciestwo. No i najwazniejsze, zeby sie nikt nie polamal.

Najlepiej jakby sie obylo bez zadnych cyrkow z graniem na Eto`o, niech graja normalnie to na pewno cos mu wpadnie :)

PUTA ESPANYOL

p.s. z jednej strony chcialbym zeby espanyol spadl do segunda, no ale z drugiej nie bedzie barcelonskich derbow, wiec ostatecznie niech zostana na najwyzszym szczeblu rozgrywek;)

Negro 

Piwa: 11/30
Wysłany: 2006-05-05, 14:09  

Nie wierze, ze bedą na boisku leżeć, jakieś akcje pod publiczke muszą byc :P

A nasze Polaczki, może i nie będą świadkami takich emocji jak przy GD czy LM, ale jednak będzie to powitanie mistrzów na CN wiec oprawa na bank będzie niczego sobie :D

Oby tylko Jasiu miał ze sobą aparat :cfaniak:

Co do wyniku to skłaniałbym sie jednak do pewnej wygranej. Dokładnego nie podam, zapytajcie wróżki...

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-05-05, 21:26  

Po krótkiej przerwie z meczami Barcelony (tydzień nad jeziorkami) mam już ogromny głód meczów mojej ukochanej drużyny i liczę na dobre derby i wygraną. Nie wiem,co się działo ostatnio i co z Xavim,ale mam nadzieję,że w tym meczu zagra przynajmniej z 15 minut :]

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2006-05-06, 16:34  

W tym meczu liczy się dla mnie tylko zwycięstwo. Remis lub porażka w ogóle nie w chodzi w gre. Derby jak derby, trzeba pokazać kto dominuje w Barcelonie (wiadomo że FCB ;P ) Fajnie by było, żeby bramkę na pożegnanie z klubem strzelił Larsson. Xavi wszedł w rytm meczowy i żeby Eto'o ukąsił choć raz. :) No i oby bez kontuzji. sędzia z madrytu :maruda: Liczę na wspaniałe widowisko i fotki polskich cules. :P

PS. Będzie pogrom. :]

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-05-06, 16:49  

Powinniśmy wygrać na podkreślenie tego campeone.Liczę na Henke i Eto'o.A jeśli ktoś mnie zaskoczy pozytywnie to bede bardzo zadowolony...
Niech nasi cules się dobrze bawią dzisiaj dlatego chciałbym jakieś 3-0...Fajnie by było.

Juan Antonio 

Wysłany: 2006-05-06, 18:55  

Nie powinni olac tego meczu, bo:
1. po chca urzadzic swietowanie wiec glupio byloby swietowac po np. porazce
2. graja na CN
3. to derby Barcelony
4. to taki "superpuchar hiszpanii"

3:1 :]

Eto'o
Ronaldinho
Eto'o

Tamudo

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-05-06, 21:46  

Ja chciałbym wyróżnić oceną bardzo dobrą Sylvinho, Jorqere, Bellettiego. Przynajmniej moim skromnym zdaniem dwóch pierwszych zagrało rewelacyjnie. Sylwia nie bała się wejść w pole karne, często opuszczał blok obronny żeby wspomóc napastników (pomocników). Bardzo pozytywne wrażenie zostawił po sobie.
Albert świetne 4 interwencje w tym dwie nogami (a przy jednej mógł puścić "sitko"), jak dla mnie bez zarzutu.Chyba gadki o rywalu dla VV podziałały na jednego i drugiego pozytywnie.
Ronaldinho - 3 takie podania...co ja będę mówił :mdleje: :mdleje: :mdleje:

puceq 
andrzej strejlau

Wysłany: 2006-05-06, 22:41  

oprócz gry ronaldinho i horkery zapadła mi w pamieci koszula rijkarda!! super wzorek gdzie taką mogę kupić ? ;]

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-05-07, 08:26  

miasto jest nasze yo

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-07, 09:18  

Ronaldinho genialnie, Sylvinho genialnie, Puyol po profesorsku i Eto'o znowu ['] czyli wszystko w normie.

Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie zejscie Henki i lzy w oczach Szweda. Widac, ze to jeden z tych zawodnikow, ktorzy mowiac 'zostaniecie w moim sercu' rzeczywiscie tak mysli. Szkoda ze nie strzelil na 2-0, myslalem ze Dinho jeszcze mu odda pilke :]

Duzo grania na etu, jednak nie byl juz tak samolubny jak w poprzednim sezonie i czesto swoje akcje kwitowal usmiechem. Co nie zmienia faktu ze ze ta 1 bramke powinien strzelic. Tak jak Ludo, ktory juz na sile staral sie podac kamerunczykowi :]

na plus Xavi i Deco. Geniusze srodka pola i szkoda Andresa w takiej sytuacji.

Ogolnie dobrze, puta espanyol.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi