Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-05-24, 09:13
FC Barcelona - Espanyol Barcelona (06.05.2006)
Autor Wiadomość
Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2006-05-05, 13:07  FC Barcelona - Espanyol Barcelona (06.05.2006)

Derby Katalonii już jutro. Trochę szkoda, że Campeone zagwarantowaliśmy sobie już w poprzedniej kolejce na wyjeździe, ale nie ma co narzekać za bardzo. Jutro piłkarze zaprezentują puchar i też będzie fajnie ;) Trudno przewidzieć jak potoczy się samo spotkanie. Nie liczyłbym na forsowanie tempa z naszej strony, ale liczę na zwycięstwo. Derby to derby mimo wszystko. Prestiż większy niż w przeciętnym pojedynku. Teraz kiedy La Liga jest już nasza trzeba pomóc kompanom w zdobyciu nagród indywidualnych. Valdes ma raczej niewielkie szanse na trofeum Zamory, ale jeszcze nie wszystko stracone. Eto'o z kolei jest bliski pichichi, ale musi coś jeszcze ustrzelić. Jutro będzie dobra okazja. Niestety będzie to ostatni mecz Henrika Larssona na Camp Nou :( Cholernie szkoda...

Na stadionie powinna się znaleść grupka polskich cules, ale pewnie niczego specjalnego nie przygotowali i realizator ich nie pokaże :maruda: :P ;)

Podobno będzie 2:0 po dwóch gola Czarnucha :cfaniak:
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-05-05, 13:20  

szkoda, że jak mówisz nic nie przygotowali, ale może nas zaskoczą i realizator pokaże wielką flagę Polski :]

co do samego spotkania, przewiduję mecz bez forsowania tempa, eto'o będzie chciał koniecznie coś strzelić, więc pewnie mu się nie uda ;)
ciekaw jestem czy vv zagra...

Gieneq 

Piwa: 38/63
Wysłany: 2006-05-05, 13:34  

Może ktoś z naszych wybiegnie nago na boisko i rzuci w Ronaldinho flagą Polski :hahaha:

Już to widzę jak Eto'o podchodzi do każdego wolnego a jego koledzy specjalnie bedą się wywracać w polu karnym w nadzieji, że sędzia wskaze na "wapno" :]

Piłkarze może i zagrają z mniejszym zaangażowaniem ale to wkońcu derby katalonii, a kibice oczekują, że piłkarze po uzyskaniu prymu w całej hiszpani, dowiodą kto rządzi w regionie.
Mister zapewne wystawi w miare silną jedenastke, a w niej oczywiscie Henke, którego zmieni w 90' aby kibice odwdzięczyli się za jego grę w barwach Blaugrany.

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-05-05, 14:09  

Podobno boraś się zastanawiał czy takiej akcji z wybiegnięciem na boisko nie zrobić... No cóż ja mam nadzieje że realizator ich pokaże :) i że bedę mógł ich usłyszeć.
A co do meczu. To przypomina mi się meczyk z Villareal chyba ostatnia albo przedostatnia kolejka jak to e2 miał wszystko strzelać i strzeliać a tu dupa....
2:0
Dihno
Xavi

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-05, 14:17  

Pewnie i beda grali na etu, ale zapytowuje sie - i co z tego? :]

Oczywiscie zwyciestwo w tym meczu to prestiz, ale mysle ze wynik jest sprawa drugorzedna i nasi kopacze postawia na efektownosc. Zreszta sadze ze myslami beda jesli nie w Paryzu, to na niedzielnej fecie.

A mysle ze jaki wynik by nie byl to nasze ziomki przezyja niezapomniane emocje.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-05-05, 15:09  

A ja mysle, ze bedziemy grali spokojnie i spokojnie to spotkanie wygramy :) W koncu grac na luzie potrafimy, a to Espanyol potrzebuje punktow, choc z drugiej strony wydaje mi sie, ze bedzie ich zadowalal remis. Naszych nie powinien i powinnismy zagrac o zwyciestwo. No i najwazniejsze, zeby sie nikt nie polamal.

Najlepiej jakby sie obylo bez zadnych cyrkow z graniem na Eto`o, niech graja normalnie to na pewno cos mu wpadnie :)

PUTA ESPANYOL

p.s. z jednej strony chcialbym zeby espanyol spadl do segunda, no ale z drugiej nie bedzie barcelonskich derbow, wiec ostatecznie niech zostana na najwyzszym szczeblu rozgrywek;)

Negro 

Piwa: 11/30
Wysłany: 2006-05-05, 15:09  

Nie wierze, ze bedą na boisku leżeć, jakieś akcje pod publiczke muszą byc :P

A nasze Polaczki, może i nie będą świadkami takich emocji jak przy GD czy LM, ale jednak będzie to powitanie mistrzów na CN wiec oprawa na bank będzie niczego sobie :D

Oby tylko Jasiu miał ze sobą aparat :cfaniak:

Co do wyniku to skłaniałbym sie jednak do pewnej wygranej. Dokładnego nie podam, zapytajcie wróżki...

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-05-05, 22:26  

Po krótkiej przerwie z meczami Barcelony (tydzień nad jeziorkami) mam już ogromny głód meczów mojej ukochanej drużyny i liczę na dobre derby i wygraną. Nie wiem,co się działo ostatnio i co z Xavim,ale mam nadzieję,że w tym meczu zagra przynajmniej z 15 minut :]

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2006-05-06, 17:34  

W tym meczu liczy się dla mnie tylko zwycięstwo. Remis lub porażka w ogóle nie w chodzi w gre. Derby jak derby, trzeba pokazać kto dominuje w Barcelonie (wiadomo że FCB ;P ) Fajnie by było, żeby bramkę na pożegnanie z klubem strzelił Larsson. Xavi wszedł w rytm meczowy i żeby Eto'o ukąsił choć raz. :) No i oby bez kontuzji. sędzia z madrytu :maruda: Liczę na wspaniałe widowisko i fotki polskich cules. :P

PS. Będzie pogrom. :]

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-05-06, 17:49  

Powinniśmy wygrać na podkreślenie tego campeone.Liczę na Henke i Eto'o.A jeśli ktoś mnie zaskoczy pozytywnie to bede bardzo zadowolony...
Niech nasi cules się dobrze bawią dzisiaj dlatego chciałbym jakieś 3-0...Fajnie by było.

Juan Antonio 

Wysłany: 2006-05-06, 19:55  

Nie powinni olac tego meczu, bo:
1. po chca urzadzic swietowanie wiec glupio byloby swietowac po np. porazce
2. graja na CN
3. to derby Barcelony
4. to taki "superpuchar hiszpanii"

3:1 :]

Eto'o
Ronaldinho
Eto'o

Tamudo

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-05-06, 22:46  

Ja chciałbym wyróżnić oceną bardzo dobrą Sylvinho, Jorqere, Bellettiego. Przynajmniej moim skromnym zdaniem dwóch pierwszych zagrało rewelacyjnie. Sylwia nie bała się wejść w pole karne, często opuszczał blok obronny żeby wspomóc napastników (pomocników). Bardzo pozytywne wrażenie zostawił po sobie.
Albert świetne 4 interwencje w tym dwie nogami (a przy jednej mógł puścić "sitko"), jak dla mnie bez zarzutu.Chyba gadki o rywalu dla VV podziałały na jednego i drugiego pozytywnie.
Ronaldinho - 3 takie podania...co ja będę mówił :mdleje: :mdleje: :mdleje:

puceq 
andrzej strejlau

Wysłany: 2006-05-06, 23:41  

oprócz gry ronaldinho i horkery zapadła mi w pamieci koszula rijkarda!! super wzorek gdzie taką mogę kupić ? ;]

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-05-07, 09:26  

miasto jest nasze yo

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-07, 10:18  

Ronaldinho genialnie, Sylvinho genialnie, Puyol po profesorsku i Eto'o znowu ['] czyli wszystko w normie.

Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie zejscie Henki i lzy w oczach Szweda. Widac, ze to jeden z tych zawodnikow, ktorzy mowiac 'zostaniecie w moim sercu' rzeczywiscie tak mysli. Szkoda ze nie strzelil na 2-0, myslalem ze Dinho jeszcze mu odda pilke :]

Duzo grania na etu, jednak nie byl juz tak samolubny jak w poprzednim sezonie i czesto swoje akcje kwitowal usmiechem. Co nie zmienia faktu ze ze ta 1 bramke powinien strzelic. Tak jak Ludo, ktory juz na sile staral sie podac kamerunczykowi :]

na plus Xavi i Deco. Geniusze srodka pola i szkoda Andresa w takiej sytuacji.

Ogolnie dobrze, puta espanyol.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi