Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-05-12, 01:12
35 kolejka: Barcelona - Cadiz
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-04-30, 09:37  

Ale marudzicie, Etoo po powrocie z PNA zdobyl gole w meczach z Chelsea i z Benfica w LM i kilka bramek w lidze. W dwoch ostatnich sezonach ma juz 48 goli w lidze. Kiedy ostatnio zawodnik FCB zdobywal tyle goli ? To czy bedzie krolem strzelcow czy nie malo mnie interesuje, liczy sie liga i LM.
Postaw piwo autorowi tego posta

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-04-30, 09:50  

Misk: Jeśli nam pokaże w na Stade de France, to do końca ligi w każdym meczu może nawet strzelać po kilka samobójów. Ale obawiam się, że może nam pokazać najwyżej rozżalone miny, po paru strzałach prosto w Lehmana z odległości pięciu metrów.

Czasami zastanawiam się, czy nie ma kogoś w FCB, kto mógłby mu delikatnie zasugerować (najlepiej Frank czy Ten Cate), że jest również inny rodzaj strzałów, niż te po ziemi. Gdyby wiedział o istnieniu podcinki, w tym sezonie spokojnie osiągnąłby swój cel - czyli 50 goli we wszystkich rozgrywkach.

Sam mecz na luzie ze strony obu drużyn. Otwarty i lajtowy. Kadyks zaprezentował się szczególnie w pierwszej połowie całkiem przyzwoicie, i mam nadzieję, że wybroni się przed spadkiem.

Xavier nie miał za wielu kontaktów z piłką, ale ważne, że zaliczył swoje pierwsze minuty w 2006 roku. Trochę szkoda, że karny był jeszcze przed wejściem trzeciego kapitana, bo wydaje mi się, że dostałby możliwość strzelenia. Cóż to byłoby za wejście. Ale nic to, liczę, że przeciwko Espanyolowi zaprezentuje się przez większą część czasu i podyryguje drużyną jak za dawnych lat.

Pzdr.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-30, 10:22  

Chcialem jeszcze dodac ze najwyzsze noty za wczorajszy wystep Sport przyznal Valdesowi i Dinho (8)

Valdes po raz kolejny pokazal ze jest slabym bramkarzem dwukrotnie ratujac 3 punkty.

najslabiej ocenieni deco, etu i motta (po 5)

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-04-30, 10:28  

Fakt, zapomniałem o ViVim. Pod koniec meczu elegancką robinsonadą uratował nam 3 punkty.

Zuch chłopak.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-30, 10:34  

szkoda trochę samuela, ale już nie pierwszy raz widać, że jak bardzo- bardzo chce strzelić bramke to na pewno mu się to nie uda...

kilka świetnych akcji, ale tylko ejdna bramka, cieszą trzy punkty teraz czekamy na ruch valencii...

torrent

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-30, 12:40  

Wczorajszy mecz był nieco dziwny ale cieszą przede wszystkim 3 punkty. Ładna brameczka Ronaldinho, czyste konto Valdesa, powrót Xaviego - to również może cieszyć.

Gorzej ze skutecznością Eto'o... Coś mi się wydaje, że Pichichi odpłynie i w tym sezonie. Obym się mylił... :lanie:

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-30, 12:53  

No coz gdyby Villa nie strzelal karnych, tak jak Eto'o, to mialby ok 15 bramek.

Rozumiem, ze to koncowka sezonu, pewne zmeczenie, oszczedzanie sil na final CL, ale troszke martwi mnie to, ze bardzo malo bramek ostatnio zdobywamy.
Na szczescie jeszcze mniej tracimy, kolejne czyste konto Valdesa, ktory miejmy nadzieje zgarnie drugi raz z rzadu nagrode Zamory. Mysle, ze po glebokim kryzysie, ktory mial miejsce kilkanascie tygodni temu znow gra na dobrym poziomie. Dobre wystepy przeciwko Chelsea, czyste konta w cwiercfinale i polfinale CL, swietne interwencje w ostatnich meczach ligowych robia wrazenie. Bedzie mial juz kilkaset minut czystego konta. Oby nie zawiodl w najwazniejszym meczu sezonu.

Jaro 
Sokrates

Wysłany: 2006-04-30, 15:44  

Kolejny krok w kierunku mistrzostwa wykonany, a styl po walce z Milanem przyzwoity...Tym samym wybilismy z głowy ostatecznie Realowi mistrzostwo! Jesli chodzi natomiast o eto'o to chłopak ma problem taki, ze czasem za bardzo chce i wtedy zbyt duzo mu nie wychodzi. Za to w jego wypadku idealnie sprawdza sie prawo serii i na to trzeba liczyć przed Paryżem...Xavi natomiast jako gość z charakterem wyrażniej zaznaczy swoja obecność w następnym meczu, w którym dostanie zapewne wiecej czasu.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-04-30, 22:38  

Dodo, mnie rowniez martwi mala ilosc bramek strzelanych przez naszych pilkarzy w ostatnich spotkaniach, ale na szczescie wygrywamy i wszystko wydaje sie byc pod kontrola. Bardziej martwi mnie, ze tak wazni zawodnicy jak Eto'o i Deco sa zupelnie bez formy. Oby do 17 maja byli juz w najwyzszej, bo bedziemy tego potrzebowac.

No i stary dobry Xavi wrocil :) To byla wielka przyjemnosc zobaczyc go znow na boisku. Co prawda gral tylko niecale 10 minut, ale za kazdym razem gdy mial pilke, mial pomysl na gre i wybieral najlepsze rozwiazanie akcji. Widac bylo ze jest juz gotowy, 'czuje pilke' i glod gry w ligowych i pucharowych spotkaniach :) Xavi welcome back!

gregori 

Wysłany: 2006-04-30, 22:56  

Deco bez formy ? :hahaha: Nie ma to jak sie czepiac, a ze malo goli strzelamy ? Nie trzeba wiecej bo nic nam nie strzelaja. Ale zamiast napisac ze obrona i Valdes graja super lepiej czepiac sie Deco, na szczescie Rijkaard nie slucha takich "madrosci".

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-04-30, 23:00  

Valdes i obrona owszem swietnie, ja napisalem tylko posta o naszych slabych punktach w ostatnich meczach. Bo Deco i Eto'o sa w gorszej formie juz od jakiegos czasu. Nie czepiam sie przeciez Portugalczyka tylko zauwazam ze jest w gorszej formie. Nie dramatyzuj greg.

A o forme Eto'o akurat sie bardziej martwie, o czym napisalem w temacie o Kamerunczyku.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-04-30, 23:00  

A co może Deco jest w formie :>

Gra bardzo średnio, że tak powiem. Do optymalnej dyspozycji nieco mu brakuje.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-05-01, 00:11  

Deco w meczu z Milanem zagral na najwyzszym poziomie i byl jednym z najlepszych aktorow tego widowiska, a to ze w meczach ligowych, w ktore nasi od kilku tygodni wkladaja minimum zaangazowania, gra slabiej wogole mnie nie dziwi. Wazne jest, ze wtedy kiedy trzeba Deco bierze na siebie ciezar gry w srodku i gra tak jak od niego oczekują Ryjek i kibice.

Co do formy Eto'o to uwazam ze przesadzacie. Sami ma jedynie problem z wykonczeniem akcji poza tym prezentuje sie bardzo dobrze, szuka gry i jest bardzo waleczny. Nie zapominalbym ze Eto'o gra praktycznie caly sezon w pierwszej 11 do tego jeszcze ten nieszczesny PNA i wychodzi na to ze po rozegraniu tylu spotkan jego forma i tak nie jest zla :)
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-05-01, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  

gregori 

Wysłany: 2006-05-01, 01:20  

Nederlander napisał/a:
... Bardziej martwi mnie, ze tak wazni zawodnicy jak Eto'o i Deco sa zupelnie bez formy...

jesli to ma byc stwierdzenie ze Deco jest w "nieco gorszej formie" to chyba nie rozumiesz co piszesz :D Moze ja faktycznie inne mecze niz wy ogladam, w tych ktore ja widzialem Barca prawie zdobyla juz mistrzostwo Hiszpanii i jest w finale LM. W tych ktore wy ogladacie wyniki sa widac gorsze :D A to czy Etoo bedzie pichichi czy nie malo mnie obchodzi, byle tylko 17 maja w Paryzu wygrali.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-01, 09:45  

fakt ze deco nie jest tak efektywny w ofensywie jak zwykle i sporo pilek traci w smieszny sposob ale to wynika z nonszalancji na ktora moze sobie teraz pozwolic - z milanem trzeba bylo zagrac na maksa i zagral swietne spotkanie

znajac jego parcie na tytuly z arsenalem wypruje sobie zyly zeby wygrac

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi