Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-05-29, 18:26
17.05.2006 BARCELONA - ARSENAL
Autor Wiadomość
Barca4ever 

Wysłany: 2006-05-18, 15:59  

Cos pieknego...ale za taka nerwowke skopalbym im z checia tylki :D

Mecz ogladaly miliony i moze dzieki swojej swietnej postawie Valdes obali mit o najslabszym punkcie Barcelony...:)

Po pierwszej polowie bylem strasznie zdenerwowany na Ryjka. Wystawienie Bommela i kombinacje z Ronnim i Etoo doprowadzily mnie do furii. Jednak po przerwie postapil tak jak sobie tego zyczylem i jestem w stanie wybaczuc mu poczatkowe pomylki :D Nasz Mister pokazal jak dojrzal w ostatnich latach. Danij piszesz ze Henka powinien grac od poczatku 2 polowy, ale to bledne myslenie. Rijkaard nie mogl go wpuscic za Giulyego od razu po przerwie bo odpadlby mu jedyny wariant wzmocnienia ataku w pozniejszej fazie meczu, a na zmiane ustawienia ( taka jaka obserwowalismy po wejsciu Henki) bylo zdecydowanie za wczesnie.

Osobny akapit nalezy sie postawie...Ronaldinho. Ten final pokazal ze nasz Crack to jednak tylko czlowiek (jak to brzmi:D) Moglismy takze zobaczyc jak ogromnie waznym elementem w dzisiejszym sporcie jest presja i umiejetnosc udzwigniecia odpowiedzialnosci. Ronni sobie wczoraj z tym wszystkim nie poradzil, ale na szczescie Barca to zespol. Tym samym moglismy obserwowac jak pada kolejny mit (stworzony przez geniuszy typu Szpak) mowiacy o tym, ze gra Barcelony jest calkowicie uzalezniona od Ronaldinho.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-05-18, 16:03  

Kluczowe okazaly sie zmiany jakie przeprowadzil Frank i postawa naszych rezerwowych, bo wszyscy trzej: Andresito, Henrik i Juliano zagrali wspaniale. Iniesta podawal do Larssona przy 1 bramce i wprowadzil sporo ozywienia do gry, Henrik - 2 swietne asysty, Juliano - zwycieska bramka :)

Bylo ciezko, bylo sporo nerwow i zaczalem juz tracic nadzieje.... Jakze moglem, ta druzyna potrafi przeciez wszystko :) Man of the match oczywiscie Eto'o, wyroznilbym jeszcze Valdesa i 3 wyzej wspomnianych rezerwowych.

Czytaliscie wypowiedz Henry'ego na MD? :/ Ladnie pojechal, strasznie sie musial sfrustrowac.

Arbiter meczu bardzo slaby, faktycznie, ale nie uwazam zeby skrzywdzil ktoras ze stron bardziej. W jednej sytuacji mogl dac czerwo Lehmannowi i rzut wolny, albo puscic akcje i dac zolta. Mysle ze drugie rozwiazanie byloby korzystniejsze dla widowiska, a i tak wygralaby druzyna lepsza = Barcelona. Ale tak nie bylo i po stracie bramki bylo bicie glowa w mur az do 78 minuty.

Visca Barça, Campions d'Europa!!!!!!!!!!!

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-05-18, 16:07  

a nie mógł by puścić grę, a później ukarać lehmana czerwoną kartką, która mu się ewidentnie należała... :co:

w natłoku myslowym uciekł mi z pamięci flip-flap eto'o z pierwszej połowy, może nie do końca tak jak chciał, ale... :D

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2006-05-18, 17:59  

Nie jestem ekspertem, ale kilka takich sytuacji widzialem w meczach i wydaje mi sie, ze jesli sedzia puszcza gre po takim zagraniu (przywilej korzysci), zawodnik faulujacy dostaje tylko zolta kartke. Tak mi sie tylko wydaje, musialby sie wypowiedziec ktos kto zna doglebnie przepisy np. gregori.

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-18, 18:29  

nono co za komplement, az tak to ja sie na przepisach nie znam :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Kuba 

Piwa: 129/243
Wysłany: 2006-05-18, 18:36  

Obecne przepisy mowia tak,ze nie mozna karac dwukrotnie za to samo przewinienie. Ale Hauge zle sie zachowal,co sam przyznal.Powinien puscic gre, uznac gola i potem ukarac Niemca. W takim przypadku Lehman powinien dostac zolta kartke (owe dwukrotnie karanie).
Ten przepis jest cholernie glupi, ale od dluzszego czasu nie wszedl zaden inny, ktory bylby lepszy :/

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-05-18, 18:44  

Dopiero wrocilem do domu-gardło mam tak zdarte ze słowa nie mogę powiedzieć. Pierwszy raz moja druzyna zdobyła Ligę Mistrzów. Już się nie mogę doczekąć meczu o Superpuchar i Puchar Interkontynentalny. Moze nie byl to najlepszy mecz w wykonaniu Barcy ale dla mnie woczraj liczylo sie tylko zwyciestwo a nie piekna gra.

Wszystkie zmiany byly cudowne-pozsotaje tylko spytac co na lawce robil Iniesta :maruda: . Najlepszym pilkarzem byl moim zdaniem Eto'o, a najwspanialyszm zagraniem to jak zjadł Cambella. Świetnie zagrał tez Valdes i Ludo. I wydaje mi sie ze na tym wyroznienia sie koncza. Para srodkowych dosc przecietnie, chociaz lepsza partje zagrał imo Puyol. Gio i Edmil tez niczego specjalnego nie pokazał. Przed meczem mowilem ze bramke strzeli Deco. Nie dosc ze nie trafil to grał dosc niemrawo. Podobnie oceniam Ronaldinho-kilka magiczncyh zagran i na tym sie skonczylo.

Najbardziej zawiodlem sie na Oleguerze- nie wiem czy go nerwy zzarly czy mial gorszy dzien ale po nim nigdy bym sie nie spodziewal tak slabego wystepu na prawej obronie. Najgorszym zawodnikiem byl oczywiscie Bommel-nie wiem co on robil na boisku-od pierwszej minuty nie grał wysmienity Iniesta i boiska nie powachal Xavi a to taki moj osobisty zawod :]

Najwazniejsze jest PUCHAR :puchar: :flaga2: :puchar:

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2006-05-18, 19:09  

Nie przesadzajmy z tym Ronaldinho, bo zagral wczoraj niezly mecz. Oczywiscie nie na miare swoich wielkich umiejetnosci, ale na tle rywali i wiekszosci naszych zawodnikow wypadl dobrze i swoja prace wykonal - sciagal obroncow, kilka razy ladnie przebijal sie pod pole karne, no i swietnie obsluzyl Eto'o przy akcji po ktorej czerwona kartke zobaczyl Lehmann. Deco srednio, ale rowniez byl bardzo pracowity.

Wszyscy wczoraj bardzo sie napracowali, nawet Bommel okazal sie pozyteczny kiedy przecial grozna kontre Arsenalu pod naszym polem karnym. Gio i Edmil na pewno nie zagrali wielkiego meczu, ale gorzej niz solidnie nie bylo. Wszystkim naleza sie brawa za ten mecz, mimo iz momentami nie szlo.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-18, 21:17  

wszyscy jasno sie wyrazaja, w tym sam hauge ze powinna byc uznana bramka a potem czerwona kartka. koniec kropka

o reszcie jak bede mial wolne 5min czyli za jakies 2 dni :)

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-05-18, 21:25  

Barca4ever napisał/a:
Danij piszesz ze Henka powinien grac od poczatku 2 polowy, ale to bledne myslenie. Rijkaard nie mogl go wpuscic za Giulyego od razu po przerwie bo odpadlby mu jedyny wariant wzmocnienia ataku w pozniejszej fazie meczu, a na zmiane ustawienia ( taka jaka obserwowalismy po wejsciu Henki) bylo zdecydowanie za wczesnie.

Ja właśnie oczekiwałem zmiany ustawienia od początku II połowy, bezpieczniej było wprowadzić Larssona w 60 minucie, gdy Arsenal już lekko opadł z sił po przerwie... ja jednak nie mam nerwów ze stali jak Rijkaard i każda upływająca minuta była dla mnie niczym droga krzyżowa. ;)

Co do Ronaldinho, to jego nota byłaby wyższa przy odrobinie szczęścia. To on podawał do Eto'o przy strzale w słupek, dwa razy prostopadła piłka do Ludu, który przegrał walke na ciało. Meczu nie zawalił, słabo nie zagrał, ale oczekiwania co do jego występu były tak duże, że niektórzy czują się zawiedzeni. Tak jak ktoś napisał Barça to nie tylko Dinho :]

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-05-19, 08:31  

Nederlander napisał/a:
Nie jestem ekspertem, ale kilka takich sytuacji widzialem w meczach i wydaje mi sie, ze jesli sedzia puszcza gre po takim zagraniu (przywilej korzysci), zawodnik faulujacy dostaje tylko zolta kartke. Tak mi sie tylko wydaje, musialby sie wypowiedziec ktos kto zna doglebnie przepisy np. gregori.

Myślę że pan andrzej Strejlau i pan Hauge się znają w miarę na przepisach. Obaj po meczu stwierdzili że należała się bramka i czerwień. JA mimo wszystko byłbym za bramką i żółtą, tak by bylo najlepiej dla widowiska, ale nie narzekam :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-05-19, 09:27  

Bramka i czerwien.

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/11
Wysłany: 2006-05-19, 11:23  

:flaga2: :flaga2:

Jest w sieci torrent z finalem, ale w wersji dvd ?? Najlepiej z polskim komentarzem ;)

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-19, 11:30  

http://www.fbtz.com/forum/forumdisplay.php?f=139 - roznych wersji masz od groma, ale polskiej dvd to bym raczej nie oczekiwal

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2006-05-19, 11:31  

kudlaty napisał/a:

Myślę że pan andrzej Strejlau i pan Hauge się znają w miarę na przepisach.

no szczególnie ten drugi pan bardzo sie zna co udowodnił nam w srode...i wali mnie to ze przeprosił :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi