Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ME 2012

Ktore 4 miasta powinny byc gospodarzami meczow na ME 2012
Warszawa
21%
 21%  [ 79 ]
Wrocław
12%
 12%  [ 45 ]
Gdansk
13%
 13%  [ 51 ]
Poznan
16%
 16%  [ 62 ]
Bydgoszcz
1%
 1%  [ 5 ]
Szczecin
1%
 1%  [ 5 ]
Łódź
1%
 1%  [ 4 ]
Chorzow
8%
 8%  [ 31 ]
Krakow
15%
 15%  [ 59 ]
Kielce [']
3%
 3%  [ 13 ]
Lubin
1%
 1%  [ 6 ]
Bytów
2%
 2%  [ 11 ]
Głosowań: 100
Wszystkich Głosów: 371

Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2011-02-28, 13:58  

Aplikował ktoś o bilety na mecze EURO? bo z tego co się orientuję to od 1 lutego można się rejestrować a od 1 marca będzie można aplikować o bilety.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2011-02-28, 14:36  

tak
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!
Postaw piwo autorowi tego posta

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2011-02-28, 15:15  

Pred napisał/a:
Aplikował ktoś o bilety na mecze EURO? bo z tego co się orientuję to od 1 lutego można się rejestrować a od 1 marca będzie można aplikować o bilety.

skoro od 1 marca można aplikować, to odpowiedź na swoje pytanie juz znasz %)

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2011-03-01, 12:16  

Zastanawiam się czy też tak macie, że w pracy/szkole zapanowała 'moda na Euro'? U mnie w firmie dotychczas była grupa osób, o których było wiadomo że w mniejszym czy większym stopniu interesują się piłką i można z nimi na ten temat pogadać czy umówić się na wspólne oglądanie meczu. Tymczasem odkąd ruszyła sprzedaż biletów na turniej zauważyłem że wszyscy dookoła trąbią o tym, że można już się zapisywać itp. Nawet takie babki, które w życiu pół meczu nie widziały (a i przyznawały zawsze że piłką się nie interesują, bo to nudne oglądać 22 facetów biegających za piłką) porejestrowały się na stronie Uefa i nagle marzą o tym, żeby pójść na mecz...masakra...no ale będą mogły takie w razie czego powiedzieć że były na Euro. Szacun.

btw jakby ktoś był zainteresowany to Uefa oferuje na swojej stronie również bilety na finał Champions League (w tym roku Wembley). Aplikować można do 18 marca.

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2011-03-01, 17:16  

do wykasowania (tematy pomylilem)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2011-03-01, 23:17  

Nie mam zamiaru aplikowac, Polska i tak w Gdansku nie zagra, Barcelona tym bardziej wiec szkoda pieniedzy :) Stadion sobie zobacze przy okazji jakiegos meczu Lechii.

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-03-02, 11:09  

Greg, zdrowe podejście, jak widzę i słyszę co się dzieje na naszych stadionach, to ja osobiście wolę wspomagać finansowo bardziej poważne instytucje kupując bilety na inne imprezy.

kolorowy sweter 

Piwa: 32/6
Wysłany: 2011-03-02, 11:19  

hehe a ten dalej klepie swoje w kazdym temacie.

w kazdym razie ja tez jestem za tym zeby was na stadionach nie bylo :)

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2011-03-02, 14:30  

nie byłem w PZPR, więc per "wy" kolega sobie odpuści. Co do obecności na stadionach mojej skromnej osoby, nie ta liga w jak najszerszym tego słowa znaczeniu (kolega zresztą też)...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Schumack
kolorowy sweter 

Piwa: 32/6
Wysłany: 2011-03-02, 22:47  

nie jestem twoim kolega, a bede pisal wy bo instytucja policji nie zasluzyla sobie na moj szacunek :)

z mojej strony koniec tematu.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2011-03-02, 22:50  

Najlepiej w ogóle nie pisz.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boraś
dziki 
Krakus!

Piwa: 398/172
Wysłany: 2011-03-02, 23:03  

Pożyj w kraju, w którym ta instytucja, która nie zasłużyła sobie na Twój szacunek, nie funkcjonuje. Polecam, fajne przeżycie!:D

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2011-03-03, 10:08  

gregori napisał/a:
Polska i tak w Gdansku nie zagra, Barcelona tym bardziej

A wcale nieprawda, bo Barcelona może wpaść, 'zmieniamy szyld i jedziemy dalej' :D

Ja tam mam wielką nadzieję, że Holandia trafi do grupy grającej na naszym terenie.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2011-03-23, 02:35  

Cytat:
Euro 2012 nie w Poznaniu a w Krakowie? Grzegorz Lato już wie. PEWNE NA 90 PROC.

stadionPoznański stadion, który kosztował już 2 razy więcej niż powinien będzie najprawdopodobniej tylko opcją zapasową. UEFA jeszcze w marcu ogłosi, że czwartym miastem – organizatorem będzie Kraków. Poznański stadion został zweryfikowany negatywnie – brakuje na nim niemal wszystkiego.

Gdy w styczniu informowaliśmy jako pierwsi w Polsce, że prezesem Warty Poznań zostanie Izabela Łukomska-Pyżalska, była modelka Playboya – mało kto nam wierzył. Wkrótce po naszym artykule, o Pyżalskiej pisał cały świat, a my zaczęliśmy notować wzrost oglądalności.

I choć na co dzień raczej komentujemy, niż dostarczamy newsów, to czasem coś Wam sprzedamy. Tym razem mamy przeciek od informatora, który był świadkiem kolacji Grzegorza Laty z przedstawicielami UEFA. – Na 90 proc. Euro 2012 nie odbędzie się w Poznaniu. UEFA woli Kraków. Poznań będzie się jeszcze starał wpłynąć na decyzję europejskiej federacji, ale ma mało argumentów w ręku.

Do końca marca wszystko ma być jasne, na tę chwilę Euro 2012 idzie jednak do Krakowa.

Czy tak będzie, przekonamy się w przeciągu następnych dni.

PS. W Poznaniu – wbrew głupawym plakatom z hasłem “A u nas już trawa rośnie” – właśnie rozpoczęto kolejną wymianę murawy…

http://pilkarskiekomentarze.com/?p=5305

tu budowa stadionu Piasta

http://www.stadion.gliwice.eu/stadion360/

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2011-03-23, 11:58  

A jakieś źródło ze strony, która nie wygląda jak zadanie domowe gimnazjalisty z informatyki?
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Odpowiedz do tematu