Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El Barça es més que un club
Narcís de Carreras
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2015-06-18, 12:27
FINAŁ LM / FC BARCELONA - JUVENTUS TURYN
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1013/1794
Wysłany: 2015-05-13, 23:08  FINAŁ LM / FC BARCELONA - JUVENTUS TURYN

ROGRYWKI

FINAŁ LIGI MISTRZÓW

BONUS

Boberek 

Piwa: 1013/1794
Wysłany: 2015-05-13, 23:12  

Jerry P napisał/a:
zabawne jest to ze w 2003 malo kto korzystal z internetu a szczegolnie portali o barcelonie. w kazdym badz razie malo ludzi. ale wszyscy maja jedno wspolne wspomnienie i jak widze bylo wiele przykrych momentow w tamtym czasie to jednak wszyscy jak jeden mąż pamietaja i maja to samo odczucie co do Zalayety.
Jak bys obudzil kibica barcelony w srodku nocy i krzyknal "Juventus" wszyscy by krzykneli "zalayeta gińńńńńń"

:D

Uffff jednak Juventus!!!!!!!!!!! Tak jak juz wspomnieliscie dobrze ze nie Real. Przeciez GD w finale LM z perspektywa tego ze moga przez przypadek obronic to trofeum jako pierwsi w historii to bylo nie na nerwy wiekszosci z nas . Teraz nam zostal ostatni z mistrzow z topowych lig europy do pokonania!

Ciekaw jestem jak bedzie wygladala gra naszego tria MSN na tle Buffona (najlepszego bramkarza XXI wieku wg mnie) i slynnego wloskiego cattenacio !?

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2015-05-14, 10:17  

Przed finałem czuję się bardzo pewnie, bo wczorajszy mecz pokazał, że Juve owszem potrafi bronić, ale gdyby gracze Realu byli bardziej skuteczni (tak jak nasze trio), to by ten mecz wygrali. Oczywiście Juve po konterkach też mogło i powinno ukłuć, no ale... 1:1 wystarczyło, co mnie bardzo cieszy. Natomiast sam mecz to wrzutki, wrzutki, wrzutki.

Przyjdzie się nam zapewne mierzyć z autobusem, więc nasza paka ofensywna będzie musiała się sporo napocić, żeby złamać defensywę biaconerich, ale są w stanie spokojnie włoskie kołki wkręcić w murawę ;) A przed polem karnym może czekać Rakita, który jaką bezpańską piłkę z chęcią przytuli i będzie wiedział, co z nią zrobić :killer:

Nasza obrona jest solidna, a Juve nie ma takich grajków, którzy mogliby ją szarpać na lewo i prawo, z cały szacunkiem dla Teveza czy Moraty.

Finał to zawsze na innych zasadach się gra, ale serio nie widzę innego rezultatu niż rozszarpanie Włochów. Mam nadzieję, że piłkarze i sztab zachowają więcej pokory, która zostanie wynagrodzona piątą decimą :zolwik2:

No i jeszcze prawie miesiąc...

green 

Piwa: 302/74
Wysłany: 2015-05-14, 10:46  

Ja się tak pewnie czułem 18 maja 1994 r. przed finałem w Atenach, a skończyło się na:
AC Milan - Barca 4:0, a dźwięk nazwiska Massaro jeszcze mnie wk...

Wiem jedno, na Włochów trzeba uważać.

Więcej szczegółów
Wystawiono 8 piw(a):
chaos, Partyzant, yeste, mroo, riddick, twardy, Nederlander, Szczur
Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2015-05-14, 11:55  

Wszystko spoko, tylko szkoda, ze w ttm roku jest copa america, bo o naszym ewentualnym zwyciestwie wszyscy szybko zapomna
Postaw piwo autorowi tego posta

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2015-05-14, 12:00  

Nie wiem kto rządzi tą zasadą, że nie można wygrać LM dwa razy z rzędu, ale jeśli ten ktoś zapomni o naszym zwycięstwie przez CA, zwiększy to szansę na obronę trofeum za rok :) No chyba że ten ktoś sobie w porę przypomni...

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-14, 12:10  

Co ma Copa America do LM w EUROPIE?

A jak rozegramy kapitalny finał, to gloria będzie trwać aż do Superpucharu Europy :P

No chyba że pijesz do słów grega...

:noniron:

green 

Wysłany: 2015-05-14, 20:41  

chaos napisał/a:
Mam nadzieję, że piłkarze i sztab zachowają więcej pokory, która zostanie wynagrodzona piątą decimą :zolwik2:

decima to dziesięcina, dziesiąta część, a więc piąta decima, to 50 puchar, mamy 49 LM?

riddler 

Piwa: 113/94
Wysłany: 2015-05-14, 20:53  

co nie łapią ironii :lol:

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2015-05-14, 20:54  

widać żeś stary i ironii nie łapiesz...
nie wiem jak tu.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2015-05-14, 21:09  

Się młodzi rzucili żeby pokazać, że więcej w necie siedzą i bardziej na czasie są :lol:

;)

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-05-14, 21:37  

green napisał/a:
chaos napisał/a:
Mam nadzieję, że piłkarze i sztab zachowają więcej pokory, która zostanie wynagrodzona piątą decimą :zolwik2:

decima to dziesięcina, dziesiąta część, a więc piąta decima, to 50 puchar, mamy 49 LM?

green, dzięki, że czuwasz :zolwik2: gwoli wyjaśnienia, "piata decima" wziela sie stad, ze fani smietankowych pisali, ze Blancos ida po jedenasta decime :D

green 

Wysłany: 2015-05-15, 21:16  

:gafa: zamknąłem się w sobie

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
wakabayashi, kieła, chaos, Nederlander, Szczur
bartrax 

Wysłany: 2015-05-22, 14:35  

green napisał/a:
Ja się tak pewnie czułem 18 maja 1994 r. przed finałem w Atenach, a skończyło się na:
AC Milan - Barca 4:0, a dźwięk nazwiska Massaro jeszcze mnie wk...

Wiem jedno, na Włochów trzeba uważać.

zgadzam się w pełni, zę trzeba na Włochów uważać. Na początku roku nikt nie stawił na Juve że dojdzie do finału. A tu zaskoczenie. Trzy lata temu Chelsea tez wszystkich męczyło, nie bylo skuteczne, ale wymęczyło rzuty karne w finale. bayern wtedy o niebo lepiej grał, ale trofeum trafiło do The Blues. Mam nadzieję, że ta kontuzja Suareza nie jest poważna i on będzie zdrowy przed finałem, bo bez niego Barca tak groźnie już nie wygląda. On wprowadza tą nieprzywidywalność i jest tym brakującym ogniwiem między Neymarem i Messi.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2015-06-06, 23:03  

stwierdzam ze indywidualnie zagralismy slabo. natomiast jako druzyna co najmniej dobrze. Juve napsulo nam sporo krwi i mieli tez kilka niezlych sytuacji.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi