Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-05-12, 00:12
26.04.2006 FC Barcelona - AC Milan
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-27, 12:14  

http://forum.realmadrid.p...=3629&start=700

awans Barcy bardziej boli mierdy niz milanistow :hahaha:

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-27, 12:50  

Jeju... Szkoda że Victor nie złapał tej piłki... Trochę spokoju przynajmniej by było.

Tylko że Valdes właśnie w ten sposób zwykł manifestować swe cwaniactwo. W meczu z Atletico na Camp Nou (a dokładniej - w okolicach 13. minuty spotkania) w tym sezonie Torres strzelał, piłka była już w siatce (Valdes się nie ruszył), ja już byłem wydygany, a się okazało, że moment wcześniej Vivi zauważył chorągiewkę w górze... To samo zaprezentował nam wczoraj. Jestem pewien, że gdyby nie było gwizdka, nasz portero złapałby tą piłkę i nie byłoby tego zamieszania.

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-27, 13:54  

Przejmujecie sie dziecmi, ktore w koncu gdzies musza odreagowac niepowodzenia najlepszego klubu wszechczasow.

To co sie dzialo w pubie przez cala druga polowe to miazga. Norwegowie kochaja FCB i komentator prawie eksplodowal po koncowym gwizdku. Jak wszyscy Niemcy, Szwajcarzy, Francuzi i cala reszta europejskiej mieszanki narodowosciowej.

Cudowny wieczor, juz dawno takiego kaca nie mialem ale jest pieknie.

Mamy final LM !!

Iniesta to geniusz i mysle ze to on powinien grac w finale. Xavi niech sie kuruje. Rafa profesor.

Po prostu niesamowite uczucie. Czekalem na to 12 lat, radosc jest ogromna.

Dziekuje chlopaki.

beneras: dida zagral wczoraj bardzo dobrze, moze jednak pamieta jak sie broni :]
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-27, 14:03  

a wystarczyło złapać piłkę i zamknąć wszystkim japki, ale co tam, nie wiem co widział merk, ale gwizdnął, zgodzę się z Sou, że to zawsze nam brakowało łutu szczęścia, jakiegoś przypadku, czy nawet pomyłki sędziego, teraz my jesteśmy w finale i trzeba go wygrać, bo cała droga pójdzie na marne...

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-27, 15:50  

Kobieta: Nie przyjechalismy za wczesnie?
Men: O czym ty mowisz !? Zostalo tylko 20 dni...czyli 480 godzin, a to jest 1.728.000 sekund !
Men 2: Prosze Pani, ja tu jestem odkad wyeliminowalismy Chelsea

:]

btw, tak sobie ogladam koncowke meczu i przypomnialo mi sie, iz mialem nadmienic jeszcze, ze gracze Milanu zrobili na mnie ogromne wrazenie takze po koncowym gwizdku, pokazujac ze mozna odpasc z klasa.

Swoja droga mam 5 minut skrotu a widze ze Szpakowski pierdzielil jak potluczony, czyli u darka wszystko w normie :]

najlepszy koniec i delikatna sugestia, komu kibicowac w finale:

Arsę Węger, Thehy Hęri i jego partnerzy z Fabregazem i nie tylko, no i Barca z Ronaldinio, z Rejkardem... no i z nami - kibicami

:lol2:

swoja droga musze znalezc torrenta z polskim komentarzem, bo chce posluchac komentarza najwiekszego socio Barcelony, Pana Zbyszka :lol2:

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-27, 15:51  

Torrenty z meczem:

Komentarz angielski - rozszerzenie .rm - 1H - 130mb

Komentarz angielski - rozszerzenie .rm - 2H - 130mb

Komentarz angielski - rozszerzenie .rm - Extended highlights - 28mb

Nie spodziewajcie się bynajmniej fenomenalnej jakości :lol:

Poniżej prawdopodobnie coś lepszego:

Komentarz hiszpański - cały mecz - [plik spakowany ZIP-em] - 815mb

Komentarz kataloński - cały mecz - rozszerzenie .avi - 796mb

Jones 

Postawił 32 piw(a)
Wysłany: 2006-04-27, 16:30  

ktos sie już pytał, ale jak ja tez sie zapytam to nie zaszkodzi ;) Wybiera sie ktos do Paryża? I czy wiecie ewentualnie jak załatwić bilety na mecz?

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2006-04-27, 16:36  

ponoć najtańszy bilet kosztuje 800 ojro wiec życzę szczęście i pełnego portfela tym co sie wybierają;]

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-27, 16:57  

W biurze mam rodowitego Paryzanina, w dodatku fana Dinho jeszcze z czasow gdy gral w PSG ijesli ktos jest zainteresowany podroza do Paryza to moge zalatwic nocleg. Ma ladna zone, takze na brak rozrywki narzekac nie bedzie mozna.

Za pare dni bede wiedzial jak najtaniej mozna zalatwic bilety, takze na pewno dam tu znac. Jednak z tego co orientowal sie dzisiaj Żak, bilety powinny chodzic taniej.

Dopytam sie dokladnie dzisiaj, bo wczoraj nie bylem w stanie dokonczyc rozmowy [']

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-27, 17:11  

Wypowiedzi kibiców Milanu:

beneras napisał/a:
musze to zobaczyc, bo cos mowili ze sedzia lecial do liniowego.i w sumie wydaje mi sie ze valdes by tego nie wyjal bo byl na wykroku (?).sam juz nie wiem musze zobaczyc powtorke,jak ktos bedzie mial niech wrzuci,bede wdzieczny.

kurwa mogl to mimo wszystko puscic

ale nie jestesm jakos wielce zly,nie frustruje sie,chociaz zal jest. :(

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje !!

Forza Milan !!

szopa napisał/a:
Bywa i tak, Barca byla w kontekscie dwumeczu troszke lepsza. Milan zagral na Camp nou to co mogl tam zagrac. Apropo sedziowania to powiem jedno szkoda gadac, tak jak wczoraj karny z niczego tak dzis nie wiadomo czemu niuznana bramka. Ale wydaje mi sie ze i tak Barca potrafilaby przesadzic losy meczu na swoja korzysc. Pozegnalismy sie jednak z honorem i to mnie cieszy.

icx napisał/a:
Milan na pewno nie zasluzyl na final... Czy barca zasluzyla? Chyba bardziej. w kazdym badz razie Rijkaard odwala kawal dobrej roboty na lawce barcy... Doskonale ulozyl ich taktycznie. Czekali, kontrolowali i tyle. Starczylo...
Bramka. Byla / nie bylo... czesc futbolu. nie bylo wiecej sytuacji i final (a raczej jego brak) - trzeba bylo wiecej ich stworzyc.
Milan gral niezle, ale nie potrafil zdominowac barcelony.

Martino napisał/a:
Nie będę się rozpisywał, bo jeszcze emocje nie opadły i nic mi do głowy nie przychodzi. Gratuluję Rijkaardowi i Barcelonie, bo chyba byli w tym dwumeczu minimalnie lepsi.

dominik53 napisał/a:
Barca była lepsza nie tylko o tę jedną bramkę. W obu meczach grała mądrze, wyrachowanie, wręcz można powiedzieć - po włosku. Barca co miała strzelić - strzeliła i pilnowała wyniku. Sztuczki, które mieli Ronaldinho i spółka pokazać światu - pokazali. Nam natomiast Barca nie pozwoliła na zbyt wiele. I niestety niczym ich nie zaskoczyliśmy, nie mieliśmy jakiegoś szczególnego pomysłu na grę. A przecież gdy grają dwie najlepsze drużyny klubowe w Europie to wypadałoby coś niezwykłego pokazać, żeby tę drugą pokonać. A u nas podania nie docierały do napastników, bo łatwo przecinali je obrońcy Barcy - zbyt łatwo. Stwarzaliśmy więc szanse, ale o żadnej nawet nie możemy powiedzieć, by była stuprocentową. Co gorsza nasi piłkarze w rewanżu wcale nie gryźli trawy, grali trochę zbyt zachowawczo. A mieliśmy prawo wymagać od nich więcej. To co pokazaliśmy zwyczajnie nie wystarczyło na Barcę i nie uprawnia nas do gry w finale. Dzisiaj dobrze oceniłbym przede wszystkim grę Seedorfa i oczywiście Didy. Reszta grałą poprawnie, ale nic więcej.

Cartman napisał/a:
Podsumowując jestem dumny z naszych chłopców, gdyż dali dziś z siebie bardzo dużo, ale niestety nie wystarczyło to na dobrze dysponowaną Barcę. Kontrowersyjne decyzje nie mają już teraz znaczenia, gdyż i tak nic nie cofnie nam tego meczu. Ja jestem zadowolony i łatwiej mi się pogodzić z porażką, zwłaszcza że chłopcy pokazali charakter i nie dali się wypunktować. Gdybyśmy odpadli w takim stylu jak z Depor, Dortmundem (sezon 2001-02) czy zagrali z Barcą w takiej formie jak rok temu (kiedy nas stłamsili), to byłbym załamany. Rossoneri walczyli jednak dzielnie, zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Gratuluję więc Barsie i liczę na rewanż za rok - już w finale!

orzechol napisał/a:
Nawet gdyby sędzia uznał tę bramke to o awans byłoby trudno. Widać było niestety różnicę w przygotowaniu fizycznym. Barca w weekend nie grała a Milan zagrał chyba najcieższy mecz ostatnich lat. Do tego wiek Milanistów też zrobił swoje. Najgorszy jednak był kompletny brak wsparcia z ławki. Wejście Cafu osłabiło prawą stronę a Rui znów tylko człapał i mam nadzieje ze to jego ostatni sezon w Milanie. Od prawie 3 lat siedzi na ławce za dużą kase i własnie w takim meczu miał udowodnić swoja przydatność. Nie udało sie.

Milan nie był gorszy od Barcy ale też nie prezentował sie lepiej. Sytuacja dokładnie taka sama jak w dwumeczu z Lyonem. Tak jak i w ćwierćfinale zadecydowały indywidualności. Tym razem większe miał nasz przeciwnik i dlatego zasłużenie awansował

MikoZ napisał/a:
Owszem Milan nie zaprezentowal sie zle, ale napewno nie mozna powiedziec ze Barcolana zagrala przecietnie i latwo sie z nami uporala, w moim odczuciu Barca zagrala po mistrzowsku taktycznie i glownie dzieki temu odniosla sukces, gra presingiem , swietna i poukladana obrona, niezle w ataku i bardzo grozni w kontrataku to tylko kilka elementow ktore tu przytocze... Milan nie mogl sie rzucic i w 100% odslonic bo to moglo sie tragicznie skonczyc i dopiero wtedy polala by sie fala krytyki...

nie gdybajmy juz na to za pozno, sedzia popelnil ewidentny blad i pare milionow ludzi to widzialo, Czy Valdes by obronil ?? nie mam pojecia moglby obronic ale nie musial.

baker napisał/a:
Barca juz na San Siro pokazala, ze umie sie bronic. Liczylem, ze uda nam sie utrzymac bezbramkowy remis a w koncowce strzelic bramke i doprowadzic do dogrywki. Wiedzialem, ze bedzie ciezko zatrzymac Ronaldinhi i Barce i nie dac sobie strzelic bramki. A jednak to sie udalo. Gaucho zagral bardzo przecietnie, w bramce Milanu doskonale spisywal sie Dida nie pozwalajac sobie strzelic gola, a w polu gracze rossonerich potrafili zepchnac rywali do glebokiej defensywy. Udalo sie takze strzelic gola, szkoda tylko, ze arbiter go nie uznal. Przyszlo nam sie wiec pozegnac z CL, ale zrobilismy to z podniesionym czolem i niczego nie musimy sie wstydzic.

Gratuluje Barcelonie awansu do finalu. Gratuluje im swietnych pilkarzy i swietnego trenera, ktory nauczyl Dume Katalonii dobrze bronic, nie ograniczajac przy tym potencjalu ofensywnego. Powodzenia w finale.

Zdecydowałem się je wrzucić tutaj, bo to oddaje po części wielkość klubu z Mediolanu, to nie tylko Wielki Klub, nie tylko znakomici piłkarze, ale również świetni kibice.

Miskiewicz napisał/a:
btw, tak sobie ogladam koncowke meczu i przypomnialo mi sie, iz mialem nadmienic jeszcze, ze gracze Milanu zrobili na mnie ogromne wrazenie takze po koncowym gwizdku, pokazujac ze mozna odpasc z klasa.

czyli podsumowując Grande Milan :]

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-04-27, 18:42  

Wlasnie, takie komentarze sprawiaja ze nabieram wiekszego szacunku do Milanu. W dodatku skoro nawet kibice naszego wczorajszego rywala przyznaja ze bylismy ciut lepsi, to tak poprostu jest. A mierdami bym sie nie przejmowal, wiadomo nie od dzis ze Madrid se quema i nie potrafia sie z tym pogodzic, wiec pisza rozne bzdurki ;)

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-04-27, 18:58  

Miskiewicz napisał/a:

beneras: dida zagral wczoraj bardzo dobrze, moze jednak pamieta jak sie broni :]

pewnie ze pamieta !! niesprawiedliwym bylo nazywanie go ciota

sciagneliscie 2 polowe ja wlasnie ogladam i:

-gwizdek byl minimalnie po strzale shevy,czyli nie mam mowy o odpuszczaniu przez valdesa
-victor zostal zlapany na wykroku,imo nie mial szansy obronic tego strzalu

nie zebym sie teraz frustrowal,spostrzezenia w ramach wczorajszesz dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-04-27, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-27, 20:08  

sciagnalem i od razu wlaczylem ten moment - gwizdek jest przed strzalema valdes najpierw robi ruch a potem odpuszcza. ale moze ja mam jakies przeklamania bo to jest z po katalonsku :)

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2006-04-27, 20:16  

Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z takimi komentarzami wśród innych kibicow, ktorych druzyna przegrala z Barca, wiec brawa dla nich.

Beneras, przeciez widac dokladnie ze Valdes ma pilke w dupie....

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-04-27, 20:57  

pawel ja widze zupelnie co innego :/ jak byk widac ze valdez jest na wykroku to raz.a dwa to nei wyobrazam sobie zeby victro ot tak sobie odpuscil taka pilke po gwizdku 0.01 sekundy wczesniej,do tego skad pewnosc ze to nie gwizdek jakiegos kibica ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi