Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Paul Labile Pogba

Nada się?
Tak
71%
 71%  [ 10 ]
Nie
28%
 28%  [ 4 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 494/89
Wysłany: 2015-03-14, 15:55  Paul Labile Pogba

Data i miejsce urodzenia: 15 marca 1993 (21 lat), Lagny-sur-Marne, Francja
Wzrost: 1,88 m
Waga: 80 kg
Zarobki: 4,5 miliona EUR (2015)

Dzik, przecinka, wonderkid. Warto dla niego rozbić bank, inwestycja na lata. U Allegriego wystawiany na '10' radzi sobie świetnie, sezon wczesniej u Conte grał jako typowy środkowy pomocnik, gdzie też pokazywał sie ze świetnej strony. Zachwytów nad talentem francuza nie ma końca, co ma swoje odzwierciedlenie w zainteresowaniu topowych klubów europejskich. Wiele mówi się o PSG, ale wg mnie to jeszcze nie ten etap kariery Pogby, kiedy poleci na arabski hajs do ogórkowej ligi.
Po Juventusie czas na wyspy albo nas/mierde, nie ma innej opcji. Jedynym minusem jest agent zawodnika, chyba drugi najbardziej wypływowy w branży - Mino Raiola. Co koleś pieprzy dyrdymały to głowa mała, czasem aż żal czytać. W zbliżającym sie okienku Juve pewnie sprzeda Vidala aby pokryć nowa pensję dla Pogby. Sam francuz pewnie jeszcze jeden/dwa sezony pohasa w bialo-czarnej koszulce Juve, ale z czasem Serie A stanie sie dla niego za mala.
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2015-03-25, 17:27  

Sto razy tak.

Każdy atletyczny murzyn powyzej 180 ma u mnie z marszu plusa. Pogba do tego gral juz w 2 ligach, jest dobry technicznie, sądze, ze nauczylby sie grac po barcelonsku i do tego dalby nam cos czego nie da La Masia itp. No i nasza pomoc jednak wymaga wzmocnienia - Xavi pewnie odejdzie ( :( ), Iniesta to niech sie lepiej ogarnie, Rakita to wyrobnik premium, a Rafinha wyrobnik standard.

Jakby tego bylo malo to Fifie od Pogby zaczynam ustalanie składu (albo od Toure :D )

Tyle tylko, ze totalnie nie wierze w jego przybycie. Kasa, agent, pierdołowatość obecnej ekipy (a tu dzialac trzeba teraz, nikt nie bedzie czekal na wybory) itp. Tak jak wielu piłkarzy sobie potrafiłem i potrafie wyobrazic w naszych barwach, tak jego jakoś nie.

Po raz ostatni tak jednoczesnie chciałem, jak i nie wierzyłem w przybycie zawodnika przy ... transferze Ibry :D W powyższej charakterystyce zamiast 'murzyn' napiszcie 'środkowy napastnik' i wszystko się zgadza.

Ponadto chciałbym w tym roku wygrać 3 puchary, zaplacic solidny hajs na premie i liczyć, że Braida wyciągnie jakis talencik za 10-15 baniek. W opcji "transfer teraz" Pogbe za 100 baniek weźmie złaknione europejskiego sukcesu PSG albo odbudowujący się po przegranym sezonie Real. Albo Paul poczeka rok, będzie liderem reprezentacji Francji na Euro, podbije swoją wartość (marketingowo to nie jest jeszcze pierwsza półka) i pójdzie gdzieś za rok. Ma też wtedy odchodzić Tevez, Juve pewnie LM nie wygra, więc akurat będa mieli dobry moment na przebudowe.

Słowem - za 2 lata przy założeniu, że - po dobrych i TANICH transferach tego lata/zimy - wzmocnienie pomocy będzie naszą jedyną bolączką. Wtedy zrobimy powtórkę z Suareza i wyciągniemy najlepszego herbatnika na rynku.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1148/893
Wysłany: 2015-03-26, 08:53  

Bez przesady.

Ten gościu za mało myśli, dość takich wynalazków.

Sto razy nie.

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2015-03-29, 13:24  

chaos napisał/a:
Ten gościu za mało myśli, dość takich wynalazków.

na jakiej podstawie to stwierdzasz? wg mnie koles to absolutny top wsrod pomocnikow, a nazywanie go wynalazkiem, to juz jakis niesmieszny zart z twojej strony

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 494/89
Wysłany: 2015-06-07, 17:14  

Bierymy mudżyna? Troche tytuł kompilki z dupy, no ale co zrobić :P

Wczoraj mi chlopak zaimponowal. Wiadomo, ze nie pokazal tego co w powyzszym filmiku, ale badzmy powazni, koles gral w srodku przeciwko Rakiticowi, Busiemu + byl ustawiony pod Messiego - latwego zadania nie mial. Mimo to pokazal swiatu (albo moze tylko mnie uswiadomil?), ze to nie tylko chlopak z bajeczna technika, ktora widac na kompilkach, ale tez zapieprzajacy jak wol chlopak. Jego fizycznosc, to jak biegal za pilkami, walczyl o kazda pilke... A do tego potrafil zrobic roznice z przodu. Sila + technika. Moze byc kawal gracza na lata.
nie wiem jak tu.

memphis 

Piwa: 236/299
Wysłany: 2015-06-07, 20:45  

Mefju napisał/a:
Moze byc kawal gracza na lata.

Przy Raioli na całe dwa lata :P

bartrax 

Wysłany: 2015-06-10, 12:27  

Mefju napisał/a:

Wczoraj mi chlopak zaimponowal. Wiadomo, ze nie pokazal tego co w powyzszym filmiku, ale badzmy powazni, koles gral w srodku przeciwko Rakiticowi, Busiemu + byl ustawiony pod Messiego - latwego zadania nie mial. Mimo to pokazal swiatu (albo moze tylko mnie uswiadomil?), ze to nie tylko chlopak z bajeczna technika, ktora widac na kompilkach, ale tez zapieprzajacy jak wol chlopak. Jego fizycznosc, to jak biegal za pilkami, walczyl o kazda pilke... A do tego potrafil zrobic roznice z przodu. Sila + technika. Moze byc kawal gracza na lata.

Uważam, że Pogba był jednym z najlepszych graczy w finale w Juve. Vidal był nerwowy dlatego jemu gra nie wychodziła tak jak chciał. Tevez w ogole niewidoczny. Paul pokazał swoje serce do walki i talent w tym meczu. Mam nadzieje, że ten transfer dojdzie do skutku.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1148/893
Wysłany: 2015-06-30, 09:55  

Trochę opinię zmiękczyłem od marca i nieco się przekonałem co do talentu Francuza, ale dalej nie widzę sensu płacenia 80-90 mln + pensja (która, znajac agenta piłkarza, może być na poziomie, który solidnie obciąży nasz budżet, jak i zapewne wpłynie na wymagania pozostałych piłkarzy) za zawodnika, który zacznie grać dopiero w sezonie 2016/2017. Rok to jest naprawdę mnóstwo czasu w piłce, moze sporo się wydarzyć i jeszcze się okaże, że potrzeba będzie ściągać zawodnika o zupełnie innym profilu.

Wiem, że topowe kluby piłkarskie się o niego starają, podobno Lucho też go widzi w Barcelonie, ale ban transferowy+cena stawiają mnie po stronie przeciwników Pogby. Pewnie byłbym skłonny się przekonać do tego transferu, gdyby zawodnik wchodził od razu do druzyny, przepracował okres przygotowawczy i był gotowy od pierwszego spotkania w nowym sezonie. Ale za rok? Za duże ryzyko za taką kasę.

Mentor 

Piwa: 698/1491
Wysłany: 2015-07-01, 00:16  

http://grup14.com/article...er-in-the-world

Dodo 

Piwa: 612/153
Wysłany: 2016-06-07, 20:38  

pare zagran z tego sezonu :boje sie:

jakis czas temu patrzylem na niego z pewna rezerwa, poczatek tego sezonu tez byl marny w jego wykonaniu, nie bardzo potrafil sobie poradzic bez wspierajacych go pirlo i vidala, ale potem wrocil do formy, a nawet zanotowal progres (zwlaszcza, jezeli chodzi o otwierajace podania). obecnie mam do niego nastawienie, jak do neymara pare lat temu - musi do nas trafic. trzeba tylko wybrac dobry moment, sensownie go wprowadzic, tak jak udalo sie to np. z rakiticiem, ktory jeden sezon pogral na zmiane z xavim, a poten wbil na stale do pierwszego skladu

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2016-06-07, 21:10  

uważam że teraz jest ten moment, żeby pograł na zmianę z Iniestą i Rakitickiem, a od następnego sezonu zluzował/albo całkowicie przejął pałeczkę w środku od Andrzeja.

Mentor 

Piwa: 698/1491
Wysłany: 2016-06-09, 08:25  

Przykro mi (autentycznie), ale Real nas uprzedzi :(

My w tym czasie powalczymy o Denisa i Lemosa, lepszych nam nie potrzeba przecież :P Może jeszcze jakiegoś Mariana, swój chłop na pewno.

mroo 

Piwa: 714/706
Wysłany: 2016-06-09, 09:11  

po co mamy o kogoś walczyć, wychowanków trzeba ogrywać...

visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2016-06-09, 09:31  

według La Gazzetta Florek jest skłonny wydać 120 mln na Pogbę. Chelska też podobno jest gotowa rozbić bank. Coś może jest na rzeczy skoro tyle mówi się o Pjaniciu w kontekście Juve.

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2016-06-09, 12:07  

Sport pisze, że Pjanić już w Juve

Odpowiedz do tematu