Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Marco Verratti

Verratti fichado?
Si
92%
 92%  [ 25 ]
No
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2015-03-12, 18:39  Marco Verratti

Data urodzenia - 5.11.1992r
Pozycja - pomocnik
Wzrost -165 cm

Cytat:
Rozwijał się w akademii Pescary, a zadebiutował w pierwszej drużynie w wieku 16 lat w sezonie 2008/2009. Rok później występował częściej i stał się kluczowym zawodnikiem swojej drużyny. Jego gra przykuła uwagę mediów, które okrzyknęły go przyszłą gwiazdą włoskiego futbolu

Walczak jakiego w Barcelonie obecnie potrzeba. Zadziorność, charakter a do tego czysto piłkarskie umiejętności - przegląd pola, cudowna technika - czego chcieć więcej? Koleś strasznie imponuje swoją grą. Co prawda warunkami fizycznymi nie zachwyca i przy rożnych nie pomoże, ale jego determinacja powala na kolana. Po statystykach widać, że celność podań na najwyższym poziomie, nada sie na regulowanie tempa gry, oczy dookoła głowy. Taki Xavi tylko z serduchem do walki. Jedynce co może kuć w oczy to ilość kartek, które ogląda.

Chyba jeden z tych zawodników, którego przejście do nas nie jest sciencie-fiction, bo raz, że pasuje, a dwa, że ponoć Braida uważnie mu się przygląda.
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

memphis 

Piwa: 237/304

Wysłany: 2015-03-12, 19:32  

Dlaczego jego przejście do nas nie jest science fiction? Argument, że do nas pasuje nie zmienia sytuacji. Szejk nie sprzedaje, a już na pewno nie tak młodych i perspektywicznych zawodników. W lecie transfer jest nie do zrealizowania, a co dopiero zimą. Braida może się mu przygląda, ale Bartomeu potrzebuje głośniejszego nazwiska.

Dla mnie Verratti to wymarzona opcja, stawiam go wysoko ponad Koke, ale po prostu nie wierzę w powodzenie tego transferu.

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2015-03-12, 19:57  

jeśli szejk powie 50 to trzeba dać 50 a dzień później z wszelkimi honorami pożegnać Iniestę ...

dla mnie kozak który nakrywa czapką modrica i inne krosy jedyny większy kozak od niego w pomocy to pogba ale też inny profil zawodnika

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2015-03-12, 20:08  

Jak już pisałem, nie wierzę, że nasi wysłannicy go obserwują i nie wierzę, że będą potrafili go wyrwać szejkom.

A zawodnikiem jest świetnym - czucie piłki zbliżone (oczywiście zachowując umiar) do Iniesty w prime time. Nie boi się grać do przodu, świetnie się ustawi i posiada fenomenalny przegląd pola. O kondycji nie wspominam, bo wydaje się mieć żelazne płuca.

Świetnie się go ogląda, ale niestety nie łudzę się zbytnio, że zobaczę go w koszulce blaugrana. A nadawałby sie idealnie na nasze bolączki w środku.

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2015-03-12, 20:17  

Nazwa FCB i możliwość gry z messi neymarem i suarezem musi działać na wyobraźnie zawodnika... do tego nawet szejk wie ze pewne kwoty są nie do odrzucenia dlatego tak jak pisałem przy 50 czy 60 mln naprawdę szejk może rozważyć sprzedaż włocha

Carles 

Piwa: 541/93
Wysłany: 2015-03-12, 20:22  

Jedyną szansę na wyciągnięcie tak perspektywicznych zawodników z bogatych klubów możemy szukać w ich chęci grania w Barcelonie. Czyli fajnie by było puknąć w tym roku PSG i za rok też. Pomińmy tutaj kwestie przechodzenia najpierw innych itp.

Jak z Iniestą się pożegnamy to ten pewnie zakończy karierę, wątpię zeby mu się chciało gdzie indziej grać. Takiego zawodnika, który chciałby grać w FCB widzę w Reusie, może poczeka do zimy/lata 2016 i wtedy za Iniestę byłby jak znalazł. A też Andres z upływem czasu będzie bardziej skory do zejścia ze sceny;)

Tak w ogóle to przydałoby się w końcu trafić takiego Verrattiego czy T. Silvę z jakiegoś transferu za mniejszą kwotę z mniejszego klubu. Może ten nasz nowy skaut coś ogarnie.

e. imo, za 50 mln to my możemy pionka Marquinhosa wyciągnąć :)

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2015-03-12, 20:25  

Byłby to zupełnie inny profil niż oferuje Iniesta, ale w dobie kiedy mamy Messiego, Suareza i Neymara nie potrzeba już magika w pomocy. Verratti ma przede wszystkim ogromne parcie na popychanie gry do przodu i dobrze, bo potrafi to robić, a do tego jest zawziętym skurwysynkiem. Wczoraj było widać kilka razy jak się autentycznie irytował kiedy któryś zawodnik nie pchał gry do przodu przy niekorzystnym rezultacie. Bierze też ciężar gry na siebie.

Kandydatura fajna, ale nie ma na niego najmniejszych szans.

Benio 

Piwa: 50/64
Wysłany: 2015-03-12, 23:03  

Veratti pasuje idealnie, ale niestety lepiej załóżcie temat o Douglasie Coscie. Jest to bardziej prawdopodobne. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=sIwHsMMkNe4

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2015-03-13, 01:19  

Ja to widzę tak: Pogba jest high prime time crack of the summer window ale w ostatniej chwili zwijają nam go spod nosa niczym Beckhama Lapciowi w 2003. W zamian bierzemy o połowę tańszego młodego przechuja z PSG, który tak jak RG10 wymiata w Barcelonie. I gra gitara :dance:

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2015-03-13, 08:29  

Serio tym Pogbą wypada się aż tak jarać?
Jego styl gry pasowałby do naszego? Bo coś czuję, że nasz styl stłamsił by jego atuty.
Natomiast Marco... :buja w oblokach:

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2015-03-13, 09:18  

przede wszystkim pogba, a verratti to calkowicie inni gracze, wiec trudno traktowac ich jako alternatywy wobec siebie. verratti gra bardzo gleboko, to cos miedzy busquetsem a xavim, pogba moglby byc alternatywa dla iniesty

bazgrof 

Piwa: 119/40
Wysłany: 2015-03-13, 11:07  

Szukając tańszej alternatywy niż Pogba dla Iniesty, przecież jest taki rudy Kevin De Bruyne (mamy jednego na forum i jest spoko, a może Belg też jest i trzeba to sprawdzić :) ) który robi dziecko każdemu komu się tylko podoba , małolat gra bez żadnych kompleksów,turbo szybki, silne oraz dokładne uderzenie z obu nóg, znakomite podania, pasowałby do naszych boltkonterek :) . Ja tam gościem jestem zauroczony, drugą rzeczą jest fakt kosztów pewnikiem nie kosztowałby 60-80 mln aaa zdecydowanie mniej, co do Reusa mistrzowski grajek ale jest jedna rzecz... nie mam ochoty przy każdym meczu drżeć o kolejne kilkumiesięczne kontuzje gdy dojdzie na płycie boiskowej do mocniejszego starcia ( przeczytajcie to z przymrużeniem oka) szkoda mi czasu na ściąganie szwów po gniecionych ręką szklankach, trza inwestować w młodych jurnych kuców którzy będą dymać bojaźliwe dupska przeciwnych drużyna La Liga.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2015-03-13, 11:46  

Dla Iniesty to teraz prawie każdy mógłby być alternatywą. To jest nieprawdopodobna historia jak dla mnie.

Marco pasowałby wspaniale więc pewnie trafi do Realu :P Jakoś poważnie się tego obawiam.

Z Reusem mam podobnie jak bazgrof a więc obawiam się jego zdrowia, ale gdyby przeżył rok bez większych kłopotów to trzeba uderzać bo jednak potrzebujemy typa zarówno w miejsce Iniesty (o ile rzeczywiście mógłby tak grać, ja nie jestem przekonany, ale tak tutaj chyba pisano :> ) jak i na atak gdzie jedyną alternatywą jest Pedro, czyli alternatywy nie mamy.

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2015-03-13, 12:17  

pogba i reus to najbardziej naturalne zastepstwa dla iniesty, podobnie isco. ale moze jednak nie musimy juz grac profilem iniesty. w koncu po obu stronach mamy zawodnikow lubiacych sie cofnac po pilke - neymar i messi, wiec moze i nawet lepiej jakby ktos w stylu verattiego teraz przejal paleczke. inna sprawa, ze on raczej zawsze gra po tej prawej stronie - xaviego/rakiticia, ale to chyba az taki duzy problem dla niego by nie byl.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2015-03-13, 12:48  

Spokojnie Pany, tu rozmawiamy o mlodym Wlochu. Tematy o tych Panach, o ktorych obecnie rozmawiacie, zaloze w weekend :P
nie wiem jak tu.

Odpowiedz do tematu